Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak nő rák férfi kapcsolat....

Bak nő rák férfi kapcsolat. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire jo a bak no rak ferfi kapcsolatban vagy a szexben? Valaki akinek van tapasztalata ebben?

2018. máj. 21. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Na figyu , ikrek férfi vagyok állítólag a mérleg nő hozzám tuti párosítás . Volt , közös jó semmi sem történt de még a szex sem . Halak bak bika csaj nem ajánlatos az ikrekhez , ezek voltak a szexpartnereim és fain volt mindegyikőnknek .
2018. máj. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Első válaszolónak igaza van. Ha lenne is bármi alapja ennek a horoszkóp blődségnek akkor sem lehetne pusztán a napjegyből megállapítani hogy összeilletek e mivel ott van még a holdjegy, asucendens illetve hogy melyik bolygó melyik csillagjegyben állt a születésed idejében. Ezeknek az egésze adja a személyiséged elemeit a asztrológia hívők szerint.
2018. máj. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz szinasztriát.
2018. máj. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a jó, ha férfi a bak.
2018. máj. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azok a rák férfiak akikre tényleg illik a csillagjegyük személyiségtípusa elég gázok. Persze szerintem az emberekre 51%.ban illik a saját jegyük. De ez a + 1% elég ahhoz, hogy rá lehessen húzni, hogy igaz az emberekre a csillagjegyük. Ezt nem gúnyosan mondtam. Szerintem amúgy nem a legmegfelelőbb párosítás, de lehetne rosszabb
2018. máj. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ahogy már írták korábban, az egész horoszkópot figyelembe kéne venni,tehát minden adatot... Esetleg akkor lehet kiolvasni valamit az egészből.

A Bak és a Rák egymás kiegèszítői lehetnek és úgy tartják hogy jó páros ez a két jegy... Még a Halak,a Skorpió - szóval a vizes jegyek passzolhatnak hozzá,plusz a föld elemhez tartozóak.

De állitólag az adott jegy két közvetlen szomszédja is jó "választás" lehet...

Eszembe jutott,hogy e téren a Vénusz és a Mars helyzetét is szokták nézni.


Én is Bak nő vagyok és bejönnek a Rák jegyű férfiak amúgy,meg a Halak és a Skorpiók is,ami érdekes...:) Viszont a Mars nálam a Szűzben áll,szóval ha nem is tudatosan,de olyan jellemzőket keresek egy férfiban ami a Szűz csillagjegyben a legerősebb.


De nem szabad csak az asztrológiára hagyatkozni! Ez csak egy érdekesség a részemről is...

2018. máj. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5.

Miert gaz a Rak ferfi? Csak erdekel.

2018. máj. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!