Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Skorpió holdjegyem miatt...

A Skorpió holdjegyem miatt vonzhatnak ennyire a Bika csillagjegyű emberek?

Figyelt kérdés

Kos vagyok és Skorpió a holdjegyem. Megfigyeltem, hogy nagyon vonzanak a föld jegyű (Bika, Szűz, Bak) csillagjegyű emberek. Ezek közül általában a Bikák azok akik mágnesként vonzanak. Mindegy hogy fiú vagy lány, de a kisugárzásuk rabul ejt és nagyon vonz. Nem tudatosan keresem a föld jegyű embereket, de mikor megbarátkozom valakivel és tök jól kijövünk utólag mindig megtudom, hogy föld jegyű. Bár Kos a csillagjegyem és mindenhol azt írják, hogy jól kijövök a tűz és levegő jegyekkel, engem mégsem vonz egyik sem sőt.

Jól kijövök a többi jeggyel is, de valamiért csak a földjegyekkel tudok igazán bensőséges és hosszantartó viszonyt ápolni és ők azok akik igazán szimpatikusak.

Eddig sosem foglalkoztam ilyenekkel, de most ez elgondolkodtatott. Talán a Skorpió holdjegyem miatt tartom ennyire szimpatikusnak a föld jegyűeket főleg a Bikákat? Mivel azt olvastam, hogy a Skorpió vízjegy lévén kompatibilis a földjegyekkel. A Bika pedig szemben álló jegy ezért már első látásra nagyon vonza őket a másik kisugárzása, megjelenése.


2018. máj. 23. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
...vagy esetleg vízéren alszol. Valamelyik.
2018. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is skorpio vagyok. Nem nagyon hiszek ezekben de én is az évek során megfigyeltem hogy baromi jól kijövök a bikákkal. Az egyik volt tanárnőm aki szintén bika volt végül a bizalmasa lettem. A legjobb barátnőm kos volt... Lehet van benne valami nem tudni! 😊
2018. máj. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kos jegyű, de bika aszcendensű pasi vagyok.

Nekem egy időben nyilasokat sikerült bevonzanom.

És a kos dominált bennem, de egy pár éve nagyon bikás vagyok, mindenben a bika dominál bennem.

2018. máj. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg! Nekem rak napjegyem aszcendensem ikrek holdam oroszlán és ez a két jegy is dominal! Egy időben Szoszerint csak vizontok voltak az életemben pali, baratno...

Azóta bika ra "váltottam"tapasztalatok után nagyon jó szemelyiseggel bírnak ezek a jegyű emberek!

Nekem kicsit izgalmasabb meg több plussz volt a vizontokkel való beszélgetés, flortoles során, nyitottabbak stb! A bika ennél jóval nehézkesebb de türelmes, nyugis, a szexben pedig hatalmas az igényük.. akar csak nekem:-)

A vizonto ennek ellentéte sokkal kisebb az étvágya de ha fakitott valamit akkor az nagy volt:-)

2018. máj. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. máj. 24. 12:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem ennyin múlik. Teljesen részletes képletet néztél már?

Nekem skori a napjegyem, bika az ascendensem és a holdam is, általában jól kijövök a bika napjegyűekkel, de van köztük olyan is, akivel bizonyos dolgokban meg nagyon nem értek egyet.

2018. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A részletes elemzésből megtudja az ember, hogy minden személyiségjegyből van benne egy kicsi. Mint minden emberben
2018. jún. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"A részletes elemzésből megtudja az ember, hogy minden személyiségjegyből van benne egy kicsi. Mint minden emberben" - Ez így van, de az is kiderül, hogy mi az, ami dominál.
2018. jún. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gondolod? Akkor bizonyítsd!

Kos vagyok rák aszcendensel

Nap a kosban

Hold a mérlegben

Merkúr a kosban

Vénusz a halakban

Mars az ikrekben

Jupiter a kosban

Szaturnusz a nyilasban

Uránusz a nyilasban

Neptunusz a bakban

Plútó a skorpióban

Ebből akkor határozz meg nekem bármit az életemből, vagy a személyiségemből! Konkrétumokra gondolok. Párkapcsolatok, munka, barátok és életvitel. Ha nem sablonos és bármire ráhúzható dolog lesz és igaz csak egy is, akkor igazat adok neked. Még annyi támpont, hogy 31F.

Hajrá!

2018. jún. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!