Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen férfira, társa vágynak...

Milyen férfira, társa vágynak maguk mellé általában a rák nők? Milyen férfira tetszik nektek? Bőven írjatok legyetek szívesek!

Figyelt kérdés
A válaszokhoz írjátok oda a korotokat !

2018. aug. 9. 22:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
41%

Nem tudnek konkret zsanert mondani de az eddigi palijaim altalaban mind magasak(190cm vagy +) voltak szemelyiseguk viszont egy valamiben egyezett csak, es abban hogy hatalmas igenyuk volt a magas eletszinvnalra aki ki igy ki ugy probalta is annak emeleset megoldani...


Nem szeretem ha matrica valaki, de szeretem azt tudni ha valakire szamithatok es megbizhatok.. Mutassa ki az erzelmeit mert en keptelen vagyok ra emellett nagyon jatekos vagyok igy inkabb folyamatosan azt veheti eszre szegeny fiu hogy jatszahatok vele.. Legyen igenyes minden teren magara es a kornyezetere is. Kulsejet illetoen az igenyesseg nalam nem a forintok szamatol fugg hanem onmagat tukrozze az oltozkodese...

Jelenleg egy bika jegyuvel vagyok egyutt akivel minden de minden 10/10es es ha valakinek szamit a holdjegye szinten bika mig az enyem oroszlan.


De valami oknal fogva vonzom a vizontoket volt kettovel is kapcsolatom egy 1,5 es egy 3 eves kapcsolatom is illetve tobb ilyen jegyben szuletett “udvarlo”... Voltak probalkozasok oroszlannal de szamomra kiabrandito volt, illetve egy szuz is akivel komolytalanabb dolgokon tul nem jutottunk egymassal..


Talan ennyi.. igazabol nem is tudom mit irhatnek... ahogy masok a kisugarzasomat tartjak nagyon erosnek en is ezt kedvelem... a kulonlegesseget ami akar apro dolgokban is megnyilvanul.. az egyszeruseg es a bunkosag butasag taszit... Jo szex alapveto...

2018. aug. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!