Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek ez hülyeség?

D.Dalma123 kérdése:

Szerintetek ez hülyeség?

Figyelt kérdés
A legtöbb barátnőm azt mondja,hogy csillagjegy szerint kell párt választani,ha nem akkor rossz kapcsolatod lesz. Az én véleményem szerint ez nem nagyon megbízható dolog...

2018. szept. 14. 19:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Igen.

Bár ha valaki nagyon hisz ebben akkor valamennyire befolyásolhatja a kapcsolatot.

2018. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

Hany eves vagy? 16?

A csillagjegyesdi baromsag(nak tunik). Nem ez alapjan kell part valasztani hanem az alapjan hogy a sajat preferenciaid kozul mibol vagy hajlando engedni es miben vagy hajlando valtozni.

2018. szept. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
76%
Egyik barátnőmnek sem tudtam a csillagjegyét és tőlem sem kérdezték. Lehet előfordult már, de olyan jelentéktelen volt, hogy valószínűleg nem emlékszem rá... Ez megválaszolja?
2018. szept. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

1: Ez ezotéria,

2: Ezzel lehet jól elrontani az életed.

2018. szept. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 User-Agent ***** válasza:
80%
Részvétem a barátnőért. Majd pont egy égitest fogja eldönteni kivel kéne összejönnöd. Valószínűleg még mindig abban a hitben élnek a kedves barátnőid, hogy a Föld valójában lapos. :D
2018. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%

Igen, az, sőt nem is kicsi!

Mi van akkor, ha a csillagjegy alapján választott a kínai, vagy azték, vagy akármelyik más "eémélet" szerint pont nem stimmel?

2018. szept. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

"Jól csak a szívével lát az ember"

- a szív szerint kell párt választani.

[link]

2018. szept. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
igen
2018. szept. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
72%
A horoszkóp iszonyatosan fontos a párválasztásban! Én például halak vagyok, szűz aszcendenssel, és kizárólag olyan nővel voltam hajlandó összeházasodni, aki nem hisz a horoszkópban.
2018. szept. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tény, hogy vannak összefüggések ebben a dologban (mert a csillagjegyek szerinti alaptulajdonságok valóban nagy mértékben igazak az adott emberre), de ezt számtalan külső tényező is befolyásolja +/-an, így nem feltétlen kell 100%-ban erre hagyatkozni.
2018. szept. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!