Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért nem tudok másképp...

Miért nem tudok másképp érezni iránta?

Figyelt kérdés
Megismertem év elején valakit közös tevékenységek révén, és nem tudom nem szeretni, nem tudok semlegesen érezni iránta, nem tudom utálni. Jelenleg nincs mód arra, hogy több legyen köztünk, én nem is erőltetem, neki van most valakije (tavaly valaki más volt). De ha látom is, hogy most épp jól megvan azzal, akivel most van, akkor sem tudok másképp érezni. Mint hogyha valami kötne hozzá. Nem gátol ez az érzés a mindennapokban, élem a saját életem, végzem a munkám, elmegyek mindenhova, ahova akarok és belefér az időmbe és a pénzembe.
2018. okt. 17. 10:29
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Szóval továbbra is érdekel, hogy ezo vonatkozásban mik utalhatnak egy ilyen kötődésre.
2018. okt. 18. 13:27
 12/24 anonim ***** válasza:

Hat ha ezost akarsz akkor vannak arra válaszok lehet előző életben testvéred vagy szülőd volt esetleg gyereked

Iker láng meg halál utáni szerelem nyilván nem mert akkor ő is nagyon megkedvelt volna teged

2018. okt. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Kedvelni éppenséggel kedvel, csak mikor megismertük egymást, akkor más volt a képben, egy friss kapcsolat meg mindig elhomályosít minden mást.
2018. okt. 18. 13:44
 14/24 A kérdező kommentje:

Igazából az érdekelne, hogy konkrétan ennek a kategóriának a figyelembe vételével mik azok, amik erre utalhatnak, tehát nem a reinkarnáció kategóriában vagyunk, bár a kettő összefügg, mégis más oldalról közelíti meg a dolgot. Erre a részére vagyok kíváncsi, és erre válasz még nem érkezett.

Sokszor próbáltam már lebeszélni magam róla, de valami mindig történt.

Ismerkedni is próbálok, de nincs megfelelő, valami mindig van, ami nagyon nem stimmel.

Egyszer megfogalmaztam magamban, milyen társat szeretnék, ő ezt hozza.

2018. okt. 18. 13:59
 15/24 A kérdező kommentje:
Egyébként mielőtt valaki az előző hozzászólásomba kapaszkodna, az előzők is, akiknél hasonlóképp megvolt a vonzódás, de nem lehettünk együtt, igazából ők is megfeleltek volna számomra, csak ott mégis másképp éreztem, a "belenyugszom, mert úgysem lehet semmi" érzést ismerem, ez nem az.
2018. okt. 18. 17:00
 16/24 anonim ***** válasza:

Kategória? Bocs de nem írtál le horoszkópot sem a tiedét sem az ővét...

De ha ő is kedvel teged akkor mi itt a probléma oda kell álnod és meg kell mondani neki az erzeseidet nem lehet mindig arra várni hogy mikor szabad lesz és majd akkor és halogatott egyre jobban mig ujra lesz valakije


De ha mindenképpen ezos cuccok kellenek még tudok párat

-Lehetséges hogy nem is az a lényeg hogy eggyüt légy vele hanem hogy ezzel az érzéssel tudj kezdeni valamit

-a rossz Karmád miatt nem fogsz párkapcsolatba lenni mig nem változtatás a dolgokon

-esetleg pont fordítva van lehet hogy annak a személynek vagy egy olyan ugy mod katalizátora az életben hogy végre hajtson valamit és neked teljesen más szereped lesz az ő életében (azaz Nem gyengéd múló romantikus) hanem egy passzív erős lelki támasz

2018. okt. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

"nem írtál le horoszkópot sem a tiedét sem az ővét..."


Nem, ugyanis arra vagyok kíváncsi, hogy általában mik utalnak ilyen dolgokra, mely bolygók milyen állása és kapcsolódása, ez horoszkóp nélkül is megmondható, ha valaki jobban ért hozzá, én csak kíváncsi érdeklődő vagyok a téma iránt, viszont vissza tudom ellenőrizni. Mint ahogy meg lehet mondani, hogy 100 ezer Ft-nak mennyi lesz a kamata bizonyos kamatláb és kamatadó esetén, úgy, hogy nem kell befizetnem azt a 100 ezret sehova. A napjegy semmit nem jelent önmagában, azt fölösleges leírnom.

2018. okt. 18. 18:35
 18/24 A kérdező kommentje:
"mi itt a probléma oda kell álnod és meg kell mondani neki az erzeseidet" - Ezt jelenleg nem tehetem meg, semmilyen szempontból nem alkalmas. Kedvel, ezt tudom, látom, de nem vagyunk jelenleg abban a helyzetben, hogy egy ilyennel elé állhassak.
2018. okt. 18. 18:37
 19/24 A kérdező kommentje:
"De ha mindenképpen ezos cuccok kellenek" - Ezeket értem, és bármelyik lehet ezek közül is, de még mindig nem igazán válasz a kérdésemre. Vagyis hogy mi utalhat erre, mi jelzi. Mik azok a lehetséges kapcsolódások, helyzetek. Érted?
2018. okt. 18. 21:16
 20/24 anonim ***** válasza:
Arra neked kell rá jönnöd mivel nem mondtál semmi konkrétumot fiu vagy vagy lány? Na és ő? Milyen a kapcsolatotok történt veletek mar fura dolog esteleg sokszor találkoztok véletlen???
2018. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!