Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért nem tudok másképp...

Miért nem tudok másképp érezni iránta?

Figyelt kérdés
Megismertem év elején valakit közös tevékenységek révén, és nem tudom nem szeretni, nem tudok semlegesen érezni iránta, nem tudom utálni. Jelenleg nincs mód arra, hogy több legyen köztünk, én nem is erőltetem, neki van most valakije (tavaly valaki más volt). De ha látom is, hogy most épp jól megvan azzal, akivel most van, akkor sem tudok másképp érezni. Mint hogyha valami kötne hozzá. Nem gátol ez az érzés a mindennapokban, élem a saját életem, végzem a munkám, elmegyek mindenhova, ahova akarok és belefér az időmbe és a pénzembe.
2018. okt. 17. 10:29
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Egy szinasztriát tudok hozni, szöveges elemzés nélkül, de azt gondoltam, vannak erre utaló jelek ebben, amit én is vissza tudok ellenőrizni, hogy nekünk ott van-e.
2018. okt. 19. 16:44
 22/24 A kérdező kommentje:

Nos, ezek vannak, amiket általában figyelembe vesznek (vannak, akik többet is, én azokat most nem írom le):

Így írom fel, hogy az 1. a férfi, 2. a nő, így egyszerűbb, zárójelben pedig a fényszögeknél a pontoshoz képest az eltérés.


Konkrét fényszögek:


Nap-Merkúr szextil (6,69)

Nap-Mars együttállás (1,02)

Nap-Szaturnusz szextil (6,36)

Nap-Plútó kvadrát (7,61)


Hold-Nap együttállás (4,39)

Hold-Hold szembenállás (7,59)

Hold-Jupiter szextil (1,04)

Hold-Szaturnusz együttállás (7,61)


Merkúr-Hold trigon (1,17)

Merkúr-Jupiter együttállás (5,38)

Merkúr-Neptunusz együttállás(5,04)

Merkúr-Plútó szextil (2)


Vénusz-Nap trigon (3,53)

Vénusz-Jupiter szextil (1,9)

Vénusz-Uránusz kvadrát (0,23)


Mars-Nap trigon (0,56)

Mars-Jupiter szextil (1,9)

Mars-Szaturnusz trigon (2,66)

Mars-Uránusz kvadrát (3,86)


Jupiter-Mars együttállás (0,81)


Szaturnusz-Merkúr együttállás (5,71)

Szaturnusz-Mars szextil (2,01)


Uránusz-Uránusz együttállás (4,02)


Neptunusz-Hold trigon (1,43)

Neptunusz-Neptunusz együttállás (2,44)

Neptunusz-Plútó szextil (0,6)


Plútó-Hold szembenállás (1,17)

Plútó-Jupiter szextil (5,38)

Plútó-Neptunusz szextil (5,04)

Plútó-Plútó együttállás (2)


Nincs fényszög, de azonos jegyben állnak:

Nap-Jupiter

Hold-Plútó

Merkúr-Mars

A két Jupiter.

A két Szaturnusz.

Szaturnusz-Plútó

Uránusz-Merkúr

Uránusz-Vénusz

Uránusz-Neptunusz

Neptunusz-Mars

Neptunusz-Jupiter

Plútó-Nap

Plútó-Szaturnusz

2018. okt. 21. 12:25
 23/24 anonim ***** válasza:
Bocs de ehez én nem értek egyszerűbb lenne le írnod hogy mi vagy! és hogy ő mi! Na meg a szokatlan történéseket mert ebből nem lehet elmondani hogy vannak utaló jelek mivel ezek közönséges bolygo eggyut állások? (Nem tudom mert nem értem ezt!) de sokkal jobban meg értenem és jobb választ is tudnék irni talan meg segítséget is ha írsz privatba lényeges válaszokat na meg olyan kis apróságokat amikre nem hiszed azt hogy fontos :S
2018. okt. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
"egyszerűbb lenne le írnod hogy mi vagy! és hogy ő mi!" - Mármint a napjegyünket? Ugye nem gondolod komolyan, hogy az elég?
2018. okt. 21. 12:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!