Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért ilyen elviselhetetlenek...

Miért ilyen elviselhetetlenek a skoripió jegyű emberek?

Figyelt kérdés

Teljesen mindegy, hogy férfi vagy nő, hihetetlenül irritáló a stílusuk és minden más dolgaik. Rengeteg dolog van bennük amit lehetetlenség elviselni, például az hogy azt hiszik ők a legjobbak egy adott dologban, márpedig vannak náluk jobbak csak nem bírják ezt elviselni mert irigy f...szopók. Utálom hogy mindig övék az utolsó szó, volt barátnőm például mindig kiforgatta a szavaimat és akármennyire volt igazam mindig azt akarta (legalábbis próbálta) hogy úgy végződjön a vita hogy még én erezzem magam sz@rul. Egyik jó cimborám ugyanez. Viszont az is igaz hogy mindent cinkemet meg tudom vele beszélni, mert kevés igazi barátjai közt én.benne vagyok. Viszont volt hogy össze is verekedtünk mert egy ezer éves dolgot hozott fel teljesen váratlanul és én neki mentem.

Egy 23 éves ikrek férfi.



#horoszkóp #skorpió #irigyszemetek
2018. dec. 29. 19:15
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
13%
Hát így születtek. A Rák és a Mérleg horoszkóp a legjobb szerintem.
2018. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
75%

Skori napjegyű nő vagyok, ikrek napjegyű az öcsém, és jó tesók vagyunk. Talán néha te is magadba nézhetnél, hogy miért utálsz ennyire embereket ilyen - asztrológiai szempontból is - minimális szempont alapján. :-)

De azért jót nevettem, köszönöm! :-D

2018. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim válasza:
78%

Mindjárt megsértődök, és kiforgatom a szavaid :(

Egyébként ezen a két emberen kívül vannak még rossz tapasztalataid?

Lehet valaki irritáló napjegytől függetlenül.

Én például mindenen osztozok, amin tudok.



Egy skorpió napjegyű nő.

2018. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
91%
Fejben dől el. Ha te valakit irigy fszopónak tartasz, akkor lehet ő Teréz Anya is, neked már el van könyvelve.
2018. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
72%
Kikèrem magamnak!
2018. dec. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
3%

Vízöntő vagyok, az ascendensem skorpió, de ez utóbbi már teljesen elhatalmasodott rajtam.

Amit írsz szinte mind igaz rám, a "mások jobbak nálam irigységet" kivéve. A profizmust elismerem és tisztelem. A buta okoskodást viszont nem bírom.

Azért a skorpió nőknek van egy remek tulajdonsága: imádják a szexet, nyitottak is mindenre, és akiket ismerek (jómagam is) nagyon erős szexuális vonzerővel bírnak, nagyon dögösek. Pedig nem rakom ki semmim, csak nagyon nőies vagyok és a többit is annak látom nőként.

Minden pasi odavolt tőlem szexuálisan. Alig bírtam tőlük megszabadulni.😂

2018. dec. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
1%

Előző vagyok.

A rák pasimnak kicsi volt a farka. Irtó ciki volt, dobtam is hamar.

2018. dec. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
74%

Minden jegynek ( ismétlem,mindegyiknek) megvannak a jó,meg kevésbé jó tulajdonságai. Rengeteg függ a családtól,környezettől,szocializációtól is,hogy melyik " domborodik" ki jobban.

Kedves előző! A kis farok se csillagjegy függő. Nekem más jegyű pasi " villantotta" meg a stift kinézetű micsodáját.

2018. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
0%

8/8

Ugye mennyire gáz...

2018. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
16%
És mindenkit lepontoznak!😄😄😄
2018. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!