Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért ilyen elviselhetetlenek...

Miért ilyen elviselhetetlenek a skoripió jegyű emberek?

Figyelt kérdés

Teljesen mindegy, hogy férfi vagy nő, hihetetlenül irritáló a stílusuk és minden más dolgaik. Rengeteg dolog van bennük amit lehetetlenség elviselni, például az hogy azt hiszik ők a legjobbak egy adott dologban, márpedig vannak náluk jobbak csak nem bírják ezt elviselni mert irigy f...szopók. Utálom hogy mindig övék az utolsó szó, volt barátnőm például mindig kiforgatta a szavaimat és akármennyire volt igazam mindig azt akarta (legalábbis próbálta) hogy úgy végződjön a vita hogy még én erezzem magam sz@rul. Egyik jó cimborám ugyanez. Viszont az is igaz hogy mindent cinkemet meg tudom vele beszélni, mert kevés igazi barátjai közt én.benne vagyok. Viszont volt hogy össze is verekedtünk mert egy ezer éves dolgot hozott fel teljesen váratlanul és én neki mentem.

Egy 23 éves ikrek férfi.



#horoszkóp #skorpió #irigyszemetek
2018. dec. 29. 19:15
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
A szexualitásban egyet tudok érteni ! Az nagyon erősen jelen van minden skorpió csajszinál ami hatalmas plusz pont ! :)
2018. dec. 29. 21:00
 12/50 anonim ***** válasza:
71%
En ikrekes skorpio vagyok, es te megis azt mondtad, hogy milyen jok a szexben es baratod is, szerintem csak bebeszeled magadnak, hogy bajod van veluk.
2018. dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
37%

11/12

Na ugye, hogy ugye...kérdező.😉

2018. dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
67%
Borzasztóan kibírhatatlan, unalmas és rosszindulatú személy lehetsz, ha már ott tartasz hogy horoszkóp miatt utálsz embereket.
2018. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó és ugy Kb. Mindenki, aki azthiszi hogy ezen nézőpont szerint utálom az embereket, nagyon félreértettetek, mert én nem azt írtam hogy utálom a skorpio embereket hanem csak azt hogy rengeteg olyan tulajdonságuk van amit ki nem állhatok, és utálok jobban más mint más csillagkegyeknél. Ettől függetlenül nagyon jó emberek is tudnak lenni és olyankor tényleg jól elvagyok velük. Hisz mint irtam az egyik legjob barátom is skorpió. :)
2018. dec. 29. 22:18
 16/50 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibákért bocsi. Késő van már és telóról vagyok 😂
2018. dec. 29. 22:19
 17/50 anonim ***** válasza:
13%
Èn egy nőt ismertem ilyenben, kverte a sót rendesen. Ha van cimbijei, akkor vège az embernek.
2018. dec. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
74%
Egyebkent Pap Gabor ugy mondta, hogy az ikreken keresztul a tejut, a skorpio csillagkepen keresztul a galaxys kozepebe lehet latni.
2018. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
45%
Engem is a hideg ráz tőlük, ők a sátán teremtményei..
2018. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:
És ilyenkor azt hiszik, hogy nagyon különlegesek, mert hogy másabbak mint a többi, meg hogy mennyire menő mert ők gonoszak és úgy rendezik a szálakat ahogy ők akarják. Valójában pedig k.vára nem , csak szeretnék ezt hinni.
2018. dec. 30. 15:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!