Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért ilyen elviselhetetlenek...

Miért ilyen elviselhetetlenek a skoripió jegyű emberek?

Figyelt kérdés

Teljesen mindegy, hogy férfi vagy nő, hihetetlenül irritáló a stílusuk és minden más dolgaik. Rengeteg dolog van bennük amit lehetetlenség elviselni, például az hogy azt hiszik ők a legjobbak egy adott dologban, márpedig vannak náluk jobbak csak nem bírják ezt elviselni mert irigy f...szopók. Utálom hogy mindig övék az utolsó szó, volt barátnőm például mindig kiforgatta a szavaimat és akármennyire volt igazam mindig azt akarta (legalábbis próbálta) hogy úgy végződjön a vita hogy még én erezzem magam sz@rul. Egyik jó cimborám ugyanez. Viszont az is igaz hogy mindent cinkemet meg tudom vele beszélni, mert kevés igazi barátjai közt én.benne vagyok. Viszont volt hogy össze is verekedtünk mert egy ezer éves dolgot hozott fel teljesen váratlanul és én neki mentem.

Egy 23 éves ikrek férfi.



#horoszkóp #skorpió #irigyszemetek
2018. dec. 29. 19:15
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
79%

1. válaszoló


Igazad van a Rák és a Mérleg a legjobb.

Az egyik nem lát az egójától, a másik meg döntésképtelen.

2019. jan. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
73%
Egyetértek az előzővel
2019. jan. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
23%

Én skorpió nő vagyok bak az aszcsndensem.

Az egész asztrológia nálam már ott bukik, hogy elvileg rossz természetűnek kéne lennem, ehelyett egy nagyon simulékony ember vagyok, szörnyen sok empátiával,

ami szinte már káros rám nézve.

Na de amiről írsz azok a tipikus nárcisztikus jellemvonások miért illenek egytől egyig a rák jegyű páromra? Róluk soha nem mondanak, írnak ilyeneket, mégis 2 olyan rák

2019. máj. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
25%

Folyamatatás, Szóval 2 olyan közeli rák ismerősöm van, akire ráillik.

Szeretnék hinni az asztrológiában de így nem megy. Őszintén szeretntem semmi köze nincs hozzá, milyen egy ember természete.

A legyeg hogy kerüld a nárcisztikus jellemüeket. Többet úgy sem tehetsz, olyanok amilyenek. Nem fognak változni.

2019. máj. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
54%
A napjegy csak egy kis része az asztrológiának, nem feltétlenül dominál.
2019. máj. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
54%

Az előttem szólóhoz.

Valóban a Napjegy nem az egész Éned írja le, főleg ha valami együttállás miatt gyengébb.


Egyébként nem gondolnám magunkat(Skorpiókat) sem irritálónak, sem irigynek.

Idegenekkel szemben:

-Önzőek

-Fellengzősek

-Nos, néha kicsit bunkók

Viszont barátok közt:

-Mindent megtesznek a barátaikért(nem túl sok van nekik, de legalább igazak), legyen az pszichológiai tanács, pénzügyi segítség, vagy bármi más.

Nagy általánosságban:

-Őszinték

-Kritikusak

-Szélsőségesek(Vagy gyűlöl, vagy szeret)

-Utálják a parancsolgatást

-Utálják ha kioktatják őket

-Kicsit régiesek, múltban ragadtak

-Nagyon nagy elvárásaik vannak magukkal szemben

-Sziklaszilárd elveik vannak

-Nem szeretnek vitázni, ha mégis arra kerül a sor, akkor megnyerik

-Remek pszichológusok

-Ismerik mások gyengeségeit, érzelmeit

-Erős akaraterejük van



Most egy kicsit az Ikrekről:

Ismeretlenekkel szemben:

-Segítőkészek

-Kicsit(Nagyon) Szőrszálhasogatók

Barátaikkal:

-Segítőkészek

-Kihúzzák őket a szarból

-De nem ritka, hogy kétszínűek

Nagy általánosságban:

-Jó beszélőképességük van

-Remek diplomaták

-Kétszínűek

-Ügyes szarkeverők(a szó legjobb értelmében)

-Kitartóak

-Nagyon jól bánnak a pénzzel

-Ügyesen kiforgatják mások szavait

2019. máj. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem egy rossz tulajdonságot tudok kiemelni, ami nem mindenkire jellemző, hogy önpusztitóak, minden más negatív jellemvonás ezen keresztül jöhet be szerintem. Írják róluk hogy nagyon nagy energiájuk van, vele szemben álló bika nem egy gyenge jellem, szerintem a mai divat a bika jegyűekre épít, nemcsoda ha az őt kiegészítő jegy is domináns. Pédául az egyik legjobb ázsiai táncos is skorpió és tényleg sokrétű és legyőzhetetlen, ahogy sokat irnak ilyeneket, de ez más bolygóinak is köszönhető, nem biztos hogy egy sima skorpio olyan sikora lenne képes önmagában. A mitológiai megtestesítője e hamvából feltámadó főnix, akit csak etetni kell és bárkit felhoz az alvilágból, ráadásul szárnyai is vannak ami a szellemiséget jelképezi.
2019. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
36%
Mondjuk így ezek tényleg igazak rám mint skorpió, kivéve a fellengzős, és az erős akaraterőt. Viszont bármilyen más csillagjegyű ember is ugyanúgy magára ismerhet ezek alapján. Akkor van értelme az egésznek?
2019. máj. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

En vagy kijovok egy skorival vagy nem. Szerintem is van egy elviselhetetlen stilusa nemelyiknek uralkodni, fonokoskodni akarnak a masikon de sunyi modon teszik nem egyenest allnak oda az ember ele es kozolnek a problemaikat. Volt egy skori kolleganom elbeszelgettunk majd megkezdte ezeket a sz.rakodasait szoltam neki hogy ne, kesobb csak fojtatta majd elborult az agyam es leugattam mindenki elott akkor csak hebegett habogott meg azt hajtogatta hogy nyugodjak le. Azota erdekes visszabb vett....

A fodraszom is skori ot nagyon szeretem evek ota ismerjuk egymast, a hulyesegeinkkel es pali ugyeinkkEl egyutt:)))


Egy kos csaj:))))

2019. nov. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

Több skorpiót ismerek, egyel jól elvagyok (lány), egy másikat (fiú) pedig kifejezetten imádok. Nem mondom, hogy könnyű eset lenne, közel kerülni hozzá pedig kifejezetten nehéz volt. Kicsit mogorva, néha távolságtartó, de tudom, hogy egy nagyon érzelmes ember, aki bármit megtenne azért, akit igazán szeret (saját tapasztalat).

Ikrek lány vagyok.

2019. nov. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!