Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek melyik a legrossza...

Szerintetek melyik a legrosszabb horoszkóp? És miért?

Figyelt kérdés

2019. jan. 19. 13:35
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
51%

Ilyen nincs, mivel figyelme kell azt is venni, hogy melyik bolygó melyik házban áll, milyen fényszögeket zárnak be, az sem mindegy például egy Nyilas aszkendessel rendelkező szemlynél, hogy az első felébe tartozik, vagy a másik. (Állati vagy emberi). Továbbá van 3 szint, nem mindegy ki melyiket éli meg éppen. A másik nagy dolog, hogy vannak olyan asztrológiai irányzatok, akik teljesen függetlenek az állatövi jegyektől, és csakis házakkal "számolnak".


Szigorúan a napjegyeknél maradva: Skorpió még sosem vágott át, önzetlenűl segít. 4 oroszlán ismerősöm van: 2 elég rendesen hátbaszúrt. A másik kettőt meg 2 különböző mérleg szúrta hátba. 3 mérleg: diplomatikusan próbálják meg kimagyarázni magukat a sz@rból... 2 bak: hasonlóak, egyszerű mindkettő, alkoholisták. 1 bika: rá bármikor számíthatok, de ki kell vívni ezt nála. 3 ikrek: kiszámíthatatlanok, állandóan pörögnek...néha mint ha skrizok lennének... 2 nyilas: az egyik spiritista, a másik mélyen vallásos. 3 szűz: rendezettség, logika követés, családcentrikusság, materalisták, soha nem jó semmi nekik, mindenbe beletudnak kötni. 3 vízöntő: talpraesettek, művésziek és nehéz őket megismerni/kiismerni. Függetlenek.

5 halak: 1 közülük boldog a körülményeikhez képest, felsőbb szinten áll. Egy másik pedig a legalján van, leakar oda rántani mást is. A maradék 3 meg nem tud kitörni amibe beleszületett, abból az ingerszegény környezetből. Szerintem feladták önmagukat.


Én: halak vagyok. Sokat küzdök magammal. Voltam már magányos farkas, szóval elboldogulok egyedül is, csak nehezen és értelmetlennek találom. Nem vagyok materalista, ezért nálam az az 1-2 ember a minden.


Kost, rákot nem ismerek a közvetlen közelemben.


A legrosszabb: a halak, ha a boldogságot nézzük, meg a személyiséget. Kevesen rendelkeznek erőteljes személyiséggel.

Hűségben és igazságban: oroszlán és mérleg.

Megértésben: ikrek.

2019. jan. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
31%

A skorpió (abból is a nőnemű), mert szánt szándékkal szemét másokkal, egyszerűen szeret gonoszkodni minden ok nélkül. Irigy is nagyon, szóval amikor azt látja, vagy azt képzeli, hogy másnak bármiben könnyebb, más sikeresebb bármiben, ami nem feltétlen van úgy, akkor meg pláne szemétkedik, ahol csak tud.


Őt követi az ikrek. Ő nem szánt szándékkal szemétkedik, csak a fura értékrendjéből adódóan kerül konfliktusba másokkal és bánt másokat....


Aztán ott a halak. Rideg és hazudós, kihasználja a másikat.


Hát ez volt a dobogós 3 leg. :)

2019. jan. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező! A bak nem rossz, vagy hogy nem a legrosszabb az biztos. Elég fafejű meg előítéletes, de nem rossz. Attól mert unalmas, neked még nem lesz rossz. Az a rossz, ha valaki direkt rosszat akar neked...

Ne bántsd a bakokat!


Valóban kissé uncsinak tűnnek. Valójában meg eléggé műveltek szoktak lenni, csomó dologgal foglalkoznak, és nem kötik a nagyvilágra...

Ami negatív felőlük, hogy ha valamit eldöntöttek, valakiről pl véleményt alkottak, akkor nem is próbálják meg megismerni, így gyakran félreismernek amúgy értékes embereket... A bikák is hasonlók ebben amúgy.

De azért ez nem ok arra, hogy rossznak tituláljuk őket.

2019. jan. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
Bármelyik, amelyik alapján valaki megpróbál beskatulyázni egy másik embert, ahelyett hogy ténylegesen megismerné az illetőt...
2019. jan. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:

Én a skorpiót mondtam volna, mert gonoszak, de most megtudtam azt is, hogy én viszont unalmas vagyok :D

Eddig azt hittem, hogy a bak legrosszabb tulajdonsága a ridegség, de ezek szerint nem így van.

2019. jan. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
86%

Skorpiókról még soha semmi jót nem hallottam.

A pech, hogy én is az vagyok (nő ráadásul) és egyáltalán nem érzem úgy, hogy a kegyetlen, szemét, hatalmaskodó, diktátor stb jelzők igazak lennének rám:( mégis sok ember kapásból ezt hiszi rólam, még olyanok is, akik amúgy nem nagyon hisznek a horoszkópban.

2019. jan. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
Légyszíves ne ti döntsétek már el, hogy én melyik horoszkópot nem kedvelem.. Igenis nekem a bak legrosszabb mert unalmas ennyi. Legalább a skorpió izgalmas hiába gonosz, oké gonosz és? Ő ilyen, így látja a világot,de legalább nem unalmas, egy bak meg nagyon unalmas, ami a legrosszabb, legalábbis nekem! :)
2019. jan. 19. 18:16
 28/46 anonim ***** válasza:
62%

Én mint bosszúálló, gonosz Skorpió most elpusztítom az egész gyakorikérdéseket.... hehehe... :D


Apróság: a legrosszabb horoszkóp a Blikkben jelenik meg. A kérdés helyesen: Melyik a legrosszabb csillagjegy?


Üdv. egy gonosz és okoskodó Skorpió. Hehehehe...

2019. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy megértsük egy olyan embert, akinek a képletében hangsúlyos a skorpió, a következőn érdemes elgondolkodni.

A skorpióhoz két bolygó tartozik: a Mars és a Plútó. A Mars a tetterőt, energiát, akaratot szimbolizálja, a Plútó pedig a halált. Tehát a skorpió életélményében mindig megjelenik az elmúlás motívuma. A kérdés csak az, hogy ki hogyan reagál a saját múlandósága tényére. Mondhatja azt, hogy "Teszek mindenre, egyszer élünk, toljuk, ami a csövön kifér", és akkor egy megkeseredett ember lesz, elfojtások mentén éli az életét (pl. munkamánia, mindenféle függőségek), és sok mindenkinek fájdalmat okoz. Vagy erőt merít a múlandóságból és jobbá akarja tenni a világot. Ez a kettősség jellemzi a skorpiókat, tehát igenis mérhetetlenül sok lehetőség rejlik egy skorpióban. A pokol és a menny lehetősége, de sosem a középúté.

2019. jan. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
77%

Rak mert a hangulatingadozasaibol fakado hisztit keves ember es nehezen tudja kezelni, mondom ezt rak letemre, de egyaltalan nem vagyok ilyen szerencsere, kulso szemmel tapasztaltam ezt..:) Viszont konnyu veluk kijonni, de aki nem turelmes az inkabb kerulje mert egy hangyaszarnyival is meglehet oket bantani....


A masik a vizonto, negy vizonto palim volt, imadom a humorukat, de hogy mind egy onzo, hutlen, nem kitarto eletmuvesz pali volt az is biztos...:-) Egyiknek se volt "tisztes" egyszeru munkaja, vagy csunya dolgokkal foglalkozott, vagy nem is dolgozott csak mindig shefetelgetett es ebbol elt:-D De igenyek azok vannak


A harmadik pedig a szuz.... kibirhatatlanok, kritikusak, maniasak, magukba sose neznek, alantasak.....


rak - bika aszcendens

2019. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!