Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek melyik a legrossza...

Szerintetek melyik a legrosszabb horoszkóp? És miért?

Figyelt kérdés

2019. jan. 19. 13:35
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
11%

Rák létemre kikérem ezt a hisztis sz@r dumát, meg hogy sértődékeny, hangulatemberek vagyunk. Biztos van ilyen is, de pl. engem nagyon nehéz megbántani. ( az igaz, hogy mikor mar az utolsó utáni dobás van, akkor elpattan bennem is a húr , de ez nagyon ritkán van )

Hisztizni meg nem szoktam , max. ha pms -em van, ami sajnos csillagjegytől független ;/

A romantika se csöpög belőlem ( ezzel is “ vádolni” szoktak) , racionálisan tudom szemlélni a világot.

Ami a Rákokban sztem gyengepont, hogy azonnali , gyors visszavonulót fújunk, ha valaki rosszul bánik velünk, vagy semmibe veszi az érzeseinket. Innen, nagyon nehez visszacsalogatni, hűvösek leszünk, mint egy jéghegy. Lehet, hogy ezt hangulatingadozásként lehet hívni, de megvan az oka.

25L

2019. jan. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
Utolós! A napjegyeden kívül van még rák a képletedben?
2019. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
54%

Elsőre talán az Oroszlánt mondanám, akkora az egója, be se fér az ajtón.

Aztán a Bika a, mert nagyon önfejű.

Utána a Szűz, mindig rendet akar tartani, agyrém.

Aztán a Bak, unalmassabb mint a tavalyi légy.

Aztán a Mérleg, míg eldönt valamit, addig egy generáció felnő.

Majd az Ikrek, mert borzalmasan kétszínű.

Aztán a Nyilas.

Majd a Kos, mindig azt hiszi hogy zavar.

Azután a Rák, mert minden szaron besértődik.

Majd a Vízöntő, nincs sok rossz tulajdonsága.

Majd a Skorpió, ami maga a tökély. Ezzel együtt a Sátán megszemélyesítője.

2019. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

#32! nem igazán. Viszont 2-dik dekádban születtem, elvileg - amiket olvasgattam- kéne, hogy hisztis , sértődékeny legyek.

Nálam viszont tényleg nehéz kihúzni a gyufát . /és a vicc, hogy ált. Rák csillagjegyűek tudják vagy Ikrek :)/

2019. jan. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
95%

"Aztán a nyilas."-A nyilashoz miért nem írtál hozzá semmit?xD


Legrosszabb csillagjegy,szerintem ilyen nincs,ez nem csillagjegyfüggő.

2019. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
89%
Oroszlán. Túl egoista.
2019. jan. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
A sajátom: Rák, Szűz aszcendenssel. Intuitív, ami van, amikor félremegy, így szív miatta. Rendkívül érzékeny, de ki tudják belőle váltani a provokatív személyt is. Introvertált, (korábban érdeklődő volt, ma már) nem érdeklődő személyiség. Hajlamos mindenben a negatívumot látni.
2019. jan. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
44%
Mind ugyanolyan. Minden újságnál, az ott dolgozó gyakornok újságírók kapják meg a horoszkópírást feladatul....Rendkívül szoktak neki örülni, de legalább a kreativitásukat kiélhetik :) Hupsz, szakmai titok kicsúszott...
2019. jan. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

"Hupsz, szakmai titok kicsúszott..."


Juj, most nagyon megmondtad itt mindenkinek. A probléma csak az, hogy csillagjegyre célzott a kérdező, nem a horoszkópra, és az már teljesen független attól, hogy egyes zugfirkászok mit irkálnak össze. Sőt, valójában akármennyire is kompetens egy asztrológus, pusztán a napjegyből ő sem fog tudni megbízható asztrológiai elemzést készíteni. Csak a személyre szabott horoszkópnak van értelme, vagy a bolygómozgások elemzésének, de az egyén képlete nélkül abból is csak általánosabb tendenciák olvashatóak ki. Ugyanakkor nem vetem el teljesen, hogy pusztán a napjegy alapján is érdekes lehet olvasni, de ehhez tényleg jó, ha látjuk, hogy valódi asztrológus készítette az elemzéseket, amit egyes kifejezetten spirituális témájú folyóiratoknál fel is tüntetnek.

2019. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
0%
Bármi, amivel alá tudnád támasztani, hogy van értelme ezzel foglalkozni?
2019. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!