Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek melyik a legrossza...

Szerintetek melyik a legrosszabb horoszkóp? És miért?

Figyelt kérdés

2019. jan. 19. 13:35
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Definiálnád az értelmet, kérlek?
2019. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:

Rosszindulatú válaszokra nem vagyok kiváncsi, akinek nem tetszik a kérdés, annak nem kötelező válaszolnia.:) Aki meg eleve nem foglalkozik az asztrológiával, az mit keres itt? Nem kell kötekedésből írni.

Akik normálisan válaszoltak azoknak köszönöm. :)

Egyébként nekem oroszlán a csillagjegyem, és látom páran írták, hogy aza legrosszabb, valaki azt írta, azért mert egoista,pedig én pl egyáltalán nem vagyok az, és énis utálom az egoistákat.:D

2019. jan. 20. 23:40
 43/46 anonim ***** válasza:
Én is skori nő vagyok és néha eléggé rémes xd
2019. jan. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
78%
Skorpióról vagy jót, vagy semmit.
2019. jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim válasza:
78%
Szerintem egyértelműen az Ikrek. A legkétszínűbb csillagjegy, legalábbis számomra, eddig az összes Ikrek akiket ismertem kijött belőle a kétszínűség, a rosszindulatúság és a sok hazudozás. Minden számító viselkedése ellenére borzasztóan instabil érzelmi háttérrel rendelkezik, szörnyen érzékeny és egy érzelmi hullámvasút. Sok ember nem tudja, hogy mennyire rosszindulatú jegy, mert nagyon jó színészek.
2019. máj. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
Ez nemcsak a napjegyen múlik, van holdjegy, aszcedens...
2020. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!