Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A rák-ikrek párkapcsolat milyen?

Nightlover kérdése:

A rák-ikrek párkapcsolat milyen?

Figyelt kérdés

2019. jan. 26. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Nos... én ikrek vagyok, de valahogy kihagynám a rákot.
2019. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
halló,ez itt a rozsdás rákolló?
2019. jan. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Én messziről “ kiszagolom” az ikreket, s eddig amennyit ismertem, ( na nem párként,, emberként) az az “ á, hagyjuk” kategória volt, s valahogy ők se igen kattantak rám.
2019. jan. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

én rák vagyok és kihagynám az ikreket


nincs velük bajom, "havernak" elmennek de az is inkább csak ha ritkán találkozunk :)))

2019. jan. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Rák vagyok, munka kapcsolatom volt Ikrekkel, azt kihagynám. Ismerősi körben jelenleg van egy Ikrek csillagjegyű, aki más, mint az előző "ismerős" volt: jobb, de valami azt súgja, hogy nem lennénk jók egymáshoz.
2019. jan. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
A Rak nyugodtabb,kevesebbet beszel,Ikrek porgosebb,be nem all a szaja.A Rakot ez idegesiti,az Ikreket meg a masik nyugissaga.Az Ikrek csapodar,flortolo,a Rak ragaszkodo.
2019. jan. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ikrek nő vagyok, akire nem igazán illik az ikrek leírása (nem vagyok pörgős, sem csapodár, hűséges és ragaszkodó vagyok). Ami zavarna egy tipikus rák pasiban, az a túlzott "nyálas" romantika, mimózaság, tapadósság. Ha viszont rá sem illik ez a leírás, akkor pont letojom, hogy mi a horoszkópja :D
2019. jan. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Anyukam ikrek a javabol, valami kibirhatatln szamomra pedig csak a napjegyem all a rakban:)

Akiket ismertem ikrek mind skizofren hajlamu volt, okoskodo, kokett, mindent elmondott masnak amihez koze se volt a masiknak.... Nem valami hazias, es mindenfele baromsagot tud venni ahelyett hogy valamibe jobban belemelyedne.... nem becsul dolgokat..... kritizal... de o maga sokszor lusta....

hogy pozitivat is mondjak roluk olvasottak, rengeteg dologhoz tudnak hozzaszolni bar feluletesen de o az a jegy akinek nem tudsz olyan dolgot mondani amirol ne lenne egy kicsike tajekozottsaga! Fiatalosak kozvetlenek...!


Egyebkent bika az aszcendensem es oroszlan a holdam....:)

2019. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

A párom rák én ikrek..már 10 éve együtt vagyunk és van két szép gyermekünk :) :)

Amúgy nálunk pont, hogy ő az okoskodó, kioktató, kritizáló.. És egyáltalán nem nyugis folyton pörög szinte sose lustálkodik... Vannak vitáink, de hol nincsenek..

2019. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
Hihetetlen, hogy egyesek még mindig hisznek a horoszkópban. :(
2019. márc. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!