Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp

A kérdés
nightlover nevű felhasználó kérdése:

A rák-ikrek párkapcsolat milyen?

Keress kérdéseket hasonló témákban: horoszkóp, ikrek, rák, párkapcsolat, szerelem

jan. 26. 20:44  Privát üzenet  

A válaszok
Nos... én ikrek vagyok, de valahogy kihagynám a rákot.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont jan. 26. 21:29 Privát üzenet
halló,ez itt a rozsdás rákolló?

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont jan. 26. 21:45 Privát üzenet
Én messziről “ kiszagolom” az ikreket, s eddig amennyit ismertem, ( na nem párként,, emberként) az az “ á, hagyjuk” kategória volt, s valahogy ők se igen kattantak rám.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont jan. 26. 23:48 Privát üzenet

én rák vagyok és kihagynám az ikreket

nincs velük bajom, "havernak" elmennek de az is inkább csak ha ritkán találkozunk :)))

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont jan. 27. 01:42 Privát üzenet
Rák vagyok, munka kapcsolatom volt Ikrekkel, azt kihagynám. Ismerősi körben jelenleg van egy Ikrek csillagjegyű, aki más, mint az előző "ismerős" volt: jobb, de valami azt súgja, hogy nem lennénk jók egymáshoz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont jan. 27. 05:40 Privát üzenet
A Rak nyugodtabb,kevesebbet beszel,Ikrek porgosebb,be nem all a szaja.A Rakot ez idegesiti,az Ikreket meg a masik nyugissaga.Az Ikrek csapodar,flortolo,a Rak ragaszkodo.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont jan. 27. 05:51 Privát üzenet
Én ikrek nő vagyok, akire nem igazán illik az ikrek leírása (nem vagyok pörgős, sem csapodár, hűséges és ragaszkodó vagyok). Ami zavarna egy tipikus rák pasiban, az a túlzott "nyálas" romantika, mimózaság, tapadósság. Ha viszont rá sem illik ez a leírás, akkor pont letojom, hogy mi a horoszkópja :D

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont jan. 27. 12:05 Privát üzenet

Anyukam ikrek a javabol, valami kibirhatatln szamomra pedig csak a napjegyem all a rakban:)

Akiket ismertem ikrek mind skizofren hajlamu volt, okoskodo, kokett, mindent elmondott masnak amihez koze se volt a masiknak.... Nem valami hazias, es mindenfele baromsagot tud venni ahelyett hogy valamibe jobban belemelyedne.... nem becsul dolgokat..... kritizal... de o maga sokszor lusta....

hogy pozitivat is mondjak roluk olvasottak, rengeteg dologhoz tudnak hozzaszolni bar feluletesen de o az a jegy akinek nem tudsz olyan dolgot mondani amirol ne lenne egy kicsike tajekozottsaga! Fiatalosak kozvetlenek...!

Egyebkent bika az aszcendensem es oroszlan a holdam....:)

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont jan. 27. 19:29 Privát üzenet

A párom rák én ikrek..már 10 éve együtt vagyunk és van két szép gyermekünk :) :)

Amúgy nálunk pont, hogy ő az okoskodó, kioktató, kritizáló.. És egyáltalán nem nyugis folyton pörög szinte sose lustálkodik... Vannak vitáink, de hol nincsenek..

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont febr. 1. 15:32 Privát üzenet
Hihetetlen, hogy egyesek még mindig hisznek a horoszkópban. :(

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont márc. 8. 01:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tényleg nem illik egymáshoz egy Skorpió és egy Ikrek jegyű, ahogy az leírják?
Skorpió és ikrek párosa? Mennyire jó vagy rossz? Skorpió lány, ikrek fiú
Az Ikrek jegyű nők hűségesek a párjukhoz?
Férfi nyilas rák aszcendens és nő ikrek szűz aszcendens mennyire illik össze?
Egy Bak lány és egy Ikrek fiú között mennyire működhet egy kapcsolat?
Egy mérleg jegyű személy egy ikrek vagy egy vízöntő jegyű személlyel jobb párosítás?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Asztrológia, horoszkóp rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!