Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan lehet kezelni egy...

Hogyan lehet kezelni egy skorpiot?

Figyelt kérdés

A kerdes onmagaban is butasag, de van egy izig verig skoprio no a tarsasagomban aki szerintem nem ep elmeju ugyanugy tesz dolgokat mint felevvel ezelott, mikozben mar a dolgok reg valtoztak es kozolve is lett vele nem egyszer, de keptelen elfogadni. Ilyenkor mi a teendo?

Korabban egy skoprio csaj ismerosom csak ugy higgadt le, mikor feltekenysegeben neki ment az exenek a nojenek es az jol arcon verte......

Szamomra ez kizart hogy igy viselkedjek, tul buszke vagyok, talan meg tulsagosan is, es az onbizalmam meg azt se hagyja hogy szemelyesen kulon felkeressem mert szerintem idopocseklas egy ilyen felfogasu emberrel normalis hangnemben is elbeszelgetni....


Felreertesek vegett, en kedvelem a skoprioknak egy masik szintjet ahol nem az agresszivitas es az eroszakoskodas all a szem elott.. Nem egy baratnom van ebben a jegyben akar kos aszcendenssel is es vele/veluk nagyon nagyon jol kijovunk es kolcsonosen tiszteljuk, tamogatjuk a masikat.... (bika/oroszlan aszc)


2019. ápr. 13. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet az összes skorpióra sem ugyanazt a jellemzést ráhúzni.Köztük is vannak higgadtabbak és agresszívebbek is, stb.Azonban magamból kiindulva, mivel én is skorpió vagyok, azt mondhatom, nem érdemes őket hergelni.Ez a legfontosabb kezelési szabály.Lehet, hogy akkor, azonnal nem vág vissza, de megjegyzi, ha nagyobb sérelem érte és alkalmas pillanatban, akár sok év múltán, igen csúnyán meg tudja torolni a dolgokat, és még élvezi is.Leagalábbis, én ebbe a fajtába tartozom.Pedig a fene se gondolná rólam, mert egyébként, amíg tiszteletben tartanak és az őszinte jó szándékot látom valakin, addig én is maximálisan normális, barátságos vagyok, ráadásul alapvetően introvertált is többnyire, szóval nem sok vizet zavarok.De ha ennek ellenére, vagy épp ettől felbátorodva valaki a fejemre akar nőni, vagy más módon tesz keresztbe, az jobb, ha óvatos lesz nagyon azután, amíg csak él...

Ja, én nem megyek neki senkinek (én is büszke vagyok), a nyílt erőszak mire jó? Csak kinevettetném magam.Vannak aljasabb módszereim :)

2019. ápr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Vigyázz a farkára, az mérgező!
2019. ápr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kosra mondják, hogy fejjel megy a falnak, nem a skorira. Amúgy a skorpió jellemvonások - például a végletesség - mindenkinél másképp jönnek elő. Lehet valaki úgy skori is, hogy a munkájában állhatatos, és maximalista magával szemben például, és ilyenkor ha főnök is, akkor a beosztottaitól is ugyanazt várhatja el.
2019. ápr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%

Egyetértek a #1-el.

A skorpió szeret játszmázni, de ha vele teszik ott elszabadul a pokol. Én se a nyyugodt skorik táborát erősítem.

2019. ápr. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!