Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfi viselkedése?

Skorpió férfi viselkedése?

Figyelt kérdés

Alpból a "napi horoszkóp és társaiban" nem hiszek, de a srácra határozottan illenek a skorpió csillagjegy jellemvonásai.

Az én történetem annyi, hogy április közepén elég "csúnyán" váltunk el egymástól. Én kezdeményeztem a dolgot, mert úgy éreztem, hogy az utóbbi időben ó nem tesz energiát a kapcsolatba, abba, hogy haladjunk előrébb. Megértem az ő oldalát is, cirka 1200 kilóméter van köztünk, és frusztrált az egyetemi képzése miatt stb. Tényleg csúnyán váltunk el, mindent "dobátunk egymás fejéhez" stb. Én is megtettem - sajnos. Ugyan bocsánatot kértem érte, ennyi, amit csinálni tudtam, változtatni rajta már úgy sem tudtam. Abban maradtunk, hogy ha kevésbé lesz stresszes neki az egyetem, visszatérünk a dolgokra.

Nos azóta nem kerestük egymást. Én próbálom tizteletben tartani a kérését. Viszont 3 hete írtam neki, hogy hiányzik (tényleg hiányzik és őszintén szólva szeretem őt.) Amire viszont nem számítottam, az az, hogy egyáltalán visszaír, illetve azt írja, hogy én is neki. Illetve, hogy küldött nekem ajándékot, és reméli hamar megkapom. (Sosem küldött még semmit nekem a másfél év alatt, most mégis). Természetesen megköszöntem, és rákérdeztem, hogy azok után ahogy viselkedtem, miért küld bármit is. És hát itt kaptam egy nagy pofont, hogy ő csak tiszteletből és megbecsülésből, és ez a minimum viszonzás azért, amit érte tettem. (Nyilván alapból próbáltam nem beleképzelni többet, és úgy látom jól is tettem). Ezután az üzenete után pár nappal ért ide az ajándék, amit küldött. Nagyon kedves dolgokat küldött, és levelet is írt (amit még parfümmel is befújt - bár sosem tudtam ennek mi értelme van). A levélben pedig azt írta, hogy ha van kedvem, akkor beszéljünk telefonon.

Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Lett volna kedvem vele beszélni, viszont az ezt megelőző elutasító levele miatt teljesen bezárkóztam.

Nem tudok eligazodni rajta. Ha tényleg nem akar semmit, egyáltalán miért írja, hogy hiányzom, miért küld ajánékot, miért szeretne beszélni?


Egyikünk sem annyira fiatal már (és az értelmi intelligenciánk sem a föld alatt van, ha valaki ezt feltételezné), csak egyszerűen nem tudok kiigazodni rajta. Valakinek véleménye esetleg? (31/L, 32/F)


2019. jún. 30. 17:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

🙂

Így van! Mondjad csak! Nyugodtan!

2019. júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Lásd be, nem megy neked ez a kivonulás a diskurzusból. Vissza-visszatérsz egy kis vitára, csak amíg a te fegyvertáradban a közhelyek, a mártírszerep, a pózolgatás, meg a passzív-agresszív smiley a nyerő, addig nálam az érvek és az asszertív kommunikáció.

És ha már úgysem tudsz kivonulni, terelés helyett elmagyarázhatnád nekünk, földi halandóknak, hogy hogyan sikerült arra a jól átgondolt következtetésre jutnod, hogy a kérdező és a volt párja "kibírhatatlan. Tudálékos majdénmegmondommiajónekedfajta"? Ha lesz értelme a magyarázatodnak, hidd el, igazat fogok neked adni. Ok nélkül nem vitázom.

2019. júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!