Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Azt olvastam, a lélek minden...

Manócska1 kérdése:

Azt olvastam, a lélek minden éjjel kiszáll a testből míg alszunk. Ez igaz? Fel lehet venni kamerával? Látszani fog?

Figyelt kérdés
lélek,látható

2019. szept. 5. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Már hova szállna ki? A tér, mint az idő, csak illúzió. Nincs ott és itt. Ezek csak illúziók. Maga a tér és minden, ami a térben van (beleértve az összes tárgyat és élőlényt) is maga a lélek. Az egész Univerzum egy lélek.
2019. szept. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Egészen pontosan az asztráltested lehet képes rá. (De nem hinném, hogy létezik ehhez a pórnép számára is elérhető kamera, ami fel tudná venni.)


"ott lakik benned az asztráltested, ami képes kilépni a testedből, amíg alszol vagy egy bizonyos állapotba kerülsz. A testelhagyásnak köszönhetően képes lehetsz más síkokon, dimenziókban mozogni és e világban is megjelenhetsz másoknak."


Forrás: [link]

2019. szept. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

épp ezért miért is ne szállhatna ki és be, ha már lúd legyen kövér. Ha amúgy is illúzió az egész, mégis ez miért olyan hihetetlen?

Kérdező nem tudom, eddig egy éjjeli kamerán sem láttam hasonlót, de egy próbát megér.

2019. szept. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Én hasonlóképpen hallottam, hogy alvás közben a lélek szabadon jár-kel, és amit lát, az az álom.

Kamerával csak annyit tudnál rögzíteni, hogy alszik az illető. Infravörösben lehet jobban látszódna, de ha mégse, ez akkor se jelenti azt, hogy nem így van.

Az álomra igazából mái napig nincs logikus magyarázat. Vannak elméletek, de eddig egyik se kapta meg az elégséges bizonyítékot.

2019. szept. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2019. szept. 5. 20:22
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Dehogyis!
2019. szept. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Kiszállhat, de nem minden éjjel hagyja el a tested.

Az alap eset az hogy az elméd által levetített világot látod.

Amit te kérdezel az kicsit más, mert akkor asztrálisan utazik a tested. Ez lehet véletlenből adódó - nem gyakoroltad eleget az asztrális kivetülést és a "véletlenül" kilép a testedből az asztráltested.


A másik hogy egy magasabb lény/entitás visz el magával egy útra, vagy mutat valamit amit látnod kell.


Kamerával nem tudok róla hogy fel lehetne venni ilyesmit; ha van valami ami fel tudja venni az asztráltestet, az ezt is fel tudja venni.


Ha meg valaki nem hiszi hogy így van, akkor nem kell elhinni.

2019. szept. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2019. szept. 6. 07:47
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nincs lélek
2019. szept. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!