Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hogyan képzelitek el az...

Ti hogyan képzelitek el az ősi Atlantiszt?

Figyelt kérdés

Jómagam egy olyan helyet vizionalizáltam,ahol a legegyszerűbb ember élete is fontos és értékes volt.Mindenki egyenlő volt de voltak akik érdemük szerint kiemelkedtek.

Többségükben katonák,őrök voltak,az egész világ felett őrködtek.

Tudósaik is voltak nyilván,akik szerintem a csillagok és a fémmegmunkálás terén jeleskedtek főleg.

Persze az is lehet hogy több hivatásuk volt egyszerre.Intelligensek voltak,vallásuk,politikai nézeteik nem volt,egyszerűen hittek abban hogy az életüket egy jobb célnak szentelik,és persze azért behatóan ismerték egymást és saját magukat.

A legfőbbek közülük talán bizonyos erőkkel is bírhattak.Ebben bizonytalan vagyok.


Egy szigeten éltek szerintem de magából a szigetből nem sokat hagytak,Asgardhoz hasonló csarnokokat,hidakat,tereket és egyéb épületeket építettek.Persze ez nem azt jelenti hogy nem szerették a természetet vagy nem tisztelték a Földet,sőt! Részben a Föld védelmében őrködhettek...


Várom meglátásaitokat! 😊



2019. okt. 9. 09:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem Atlantisz már egy olyan valós esemény átírása, amit Platón is a saját görög világához költött át. De se nem volt fejlett, se nem volt mágikus.

Szerintem Atlantisz története (és a többi is) Dogger-föld pusztulásának akkori, "mondern" változata volt.

[link]


Egy magyar írónál olvastam, aki azt hiszem magyar legendákról ír, hogy az emberek átköltik a történteket a saját korukhoz, hitükhöz idomítva azt...most nem jut eszembe a neve. De szerintem alátámasztja ez az is, hogy ma az ezoterikus világ talál ad minden fura dolgot hozzá, amiket max 100 éve találtak ki kóklerek...pl. gyógyító kristályok.

2019. okt. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!