Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehetseges az hogy...

Hogyan lehetseges az hogy totàl visszatükröz engem a környezetem?

Figyelt kérdés

Olyanok törtennek velem, hogy hihetetlen. Màr tenyleg aggodom. Mintha matrix lenne az egesz vilag.


Egyik pl hajnalban amikor alszik a csalad,csak akkor van idöm hobbikra pl ilyen a tánc. Fülessel kimegyek pl a konyhaba es "bulizom". Lehet hülyén néz ki de ugy sem lat senki, es nem engednek el kb sehova, napközben meg ugràlnom kell fözni meg stb

Erre ràakadtam Elvisre meg ilyen abszolut nem divatos senki nem hallgatja tipusu ďolgokra, plane a rock &roll elektronikus feldolgozasokra DJ-ktöl, tetszett.


Erre mi törtenik?? 2-3 nap es a szomszéd Elvis rock&rollt hallgat.


Masik. Egy sracnal laktam (alberlet külföld munkaügy)aki össze akart velem jönni, de lett masik baràtom, de csendben hagýta a dolgokat udvarias volt megertette hogy en nem viszonzom.A baratommal összeköltöztem, erre ö is összejön massal, en meg hiszti helyett automatikusan hagytam csendben a dolgokat elmenni. Ha megy hàt menjen alapon. Ugyanaz törtent mégegyszer, csak a szereplök cserélödnek.


Lefényképeztek engem egy sündisznoval kiràndulason, erre egy ismerös haver srac mutatott magàrol egy képet nekem sündisznoval(ö nem tudott az en fotomrol)


Lerajzoltam egy kisbabàt, (bentlakàsos bebiszitter voltam es ràèrtem ejszaka), erre par honap mulva az exem kitett a facre egy rajzàt egy kisbabàrol.


Szomjaztam narancslére(soha nem vesznek a szüleim üditöket)erre anya kivételesen narancslével jött haza.


Idöt akartam nyerni nem értem oda egy talàlkozora, kezdtem pànikolni, erre hiv az illetö hogy késni fog.


Volt, hogy nem tudtam valakit felhivni,le is mondtam rola, hogy akkor majd ha lesz netem , meg feltöltve a kartyam, akkor majd hivom, erre felhivott az a valaki pontban akkor.


Màr ugy vagyok vele lassan hogy beszélnem sem kell, mert kb telepatikusan beszelek az emberekkel nagyon ugy néz ki.

Ugyanigy a szerelö. Mindig igerte hogy jön de nem jött. De màr kezdett a plafon is leszakadni elhatalmasodni a baj, gondoltam ez màr nem vàrhat tovabb, felhivtam de ki volt kapcsolva, erre kis idö mulva csöngetnek. Ajto kinyit. Hat ö volt.


Nem akartam megvenni x y dolgokat mert draga es sporolok.fàjt is a szivem nem egyszer. Es ez kb rendszeres, hogy par hét mulva meglatom jocskàn leàrazva ugyanott amit meg akartam venni és lemondtam rola.


Nem akarok ugy jàrni mint aki azt hiszi körülötte forog a föld, de kicsit tul sok a véletlen màr.


2019. dec. 22. 15:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Ujabban azzal szorakozom, hogy az àgybol gondolattal el tudom e àllitani a csöpögö csapot. A hang az meg is szünik csak olyankor meg soha nem vagyok biztos benne hogy valoban csöpögött e.szoval help.
2019. dec. 22. 15:18
 2/4 Blade Bone ***** válasza:

Az emberek hasonlítanak... Plusz a média mást is éppugyanúgy befolyásolhat, mint téged. Lehet ezek a dolgok véletlennek tűnnek, de mivel nem látod a másik ember életében zajló folyamatokat, így ezeket nem lehet véletlennek nevezni. Egyéb más esetekben meg nyilván nem te rajtad állt egyedül a kapcsolat, szóval ez a másik félnek is hasonlóan fontos lehetett, ezért sokadik csúszás után már valamit illik lépni, és mivel neked nem sikerült, így megtette a másik.

Ezekben a boltos sztorikban már lehet viszont valami, bár ez is függ attól azért szerintem, hogy miket néztél ki. Mert vannak olyan termékek amiknek még egy év alatt sem megy le nagyon az ára.

2019. dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincsenek véletlenek... és igen, Mátrixban élünk - minden mindennel és mindenkivel összefügg, a gondolat pedig energia és hasonló a hasonlót bevonzza!
2019. dec. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát a boltok biztosan nem miattad árazzák le a cuccaikat,szóval nem te csinálod,ahogyan a sündisznós srác is elmesélhette bárkinek ugyanezt a verziót rólad..A szerelő érkezését egyszerűen megérezted,gondolom rengeteg dolga van máshol is...Anyukád esetleg lehet hogy valóban megérezte mit akarsz inni még a vizen kívül,de az exed kisbaba rajza mögött is lehet bármi (főleg pár hónapra rá),akár kollektív tisztulás is bolygóerők által...lehet,hogy a szomszédod az igazi Elvis fan,te epdig ráéreztél a mátrixban és adtál neki egy lökést....stb...


Szinkronicitás és vonzás törvénye,ahol a tudatos figyelem ott van a felnagyítás...Ebben az utolsó időkben teljesen normális,hogy mindenki adó-vevő lesz..a srác akinél laktál egy felgyorsított karmakiegyenlítés lezárás volt...fel kéne nőni inkább..

2019. dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!