Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van olyan indigógyermek, aki...

Van olyan indigógyermek, aki már megváltoztatta a világot?

Figyelt kérdés

Ők a legkülönlegesebbek a világon. Intelligensebbek a felnötteknél, igazságérzetük erős. Nem szerették a hazugságot és az igazságtalanságot, nagyon érzékenyek.Nem lehetett előttük titkolózni, mindig észrevették,ha szüleik titkolnak valamit. Ezek a gyerekek látják a szellemeket, angyalokat és beszélgetnek velük - képességüket van aki megőrizte, és van aki nem. Azéért jöttek, hogy gyógyítsanak. Megváltosztassák a világot.


Mivel sokkal magyasabb az intelligenciájuk a többi embernél, így sok felnőtt kártékonyan, féltékenyen reagált rájuk. Elnevezték őket hiperaktívnak, pedig csak nem bírták a szabályokat, ahogy egy angyali szabad entitás sem bírja. Mi lett velük ? Már 25-35 évesek? Van olyan sikeres ember aki bevallotta, hogy indigó? Hallottam, hogy Rácz Zsófi, aki már egyetemi évei alatt államtitkár lett, azért az nem semmi. Annyira tehetséges volt, hogy már ilyen korán kitűnt a többitől. Nem is volt még olyan ember a Földön, aki diploma előttt ilyen fontos feladatott kapott volna. Látszik, hogy indigógyerek. Tudsz még ilyent? [link]



2020. febr. 14. 08:30
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
41%
😂
2020. febr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
62%
Valaki azt írta, hogy autista, szerintem nem az. Hogyha egy autista ilyen szintre kerülne, egy ország kormányába, akkor joggal merülne fel az a kérdés, hogy vajon mitől az? Nyilván okos, de szerintem is az lehet a fő ok, amit már leírtak, hogy az apja fideszes kapcsolatokkal rendelkezik.
2020. febr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
38%
És persze az sem hátrány, hogy jól néz ki.
2020. febr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
25%
Mutass olyan embert, aki nem változtatta meg. Sőt akármit.
2020. máj. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
72%

Ahhoz, hogy magas politikai pozíciót tölthessen be, két dolog feltétlen szükséges:

- legyen összeköttetése és

- ne legyen önálló véleménye, hanem feltétel nélkül szolgálja ki azt a rendszert, ami felemeli őt.

Az első: adottság kérdése, beleszületik abba a körbe,

a második: jellemhiba.

Bármilyen jó képességekkel rendelkezik valaki, ha nincsenek megfelelő pozicióban lévő támogatói, a politikusok világgában nem fog magas polcra emelődni.

.

A kérdés nézetem szerint ezotériás habbal leöntött, rendszer melleti nyalás.

2020. máj. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
57%
Albert einstein.
2020. jún. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
62%

#7 nem egészen erről van szó. (google a barátod)

Kérdező egy fecske nem csinál nyarat.

Ahogy én látom a két lehetőségük van mások szemében, destruktívan, demoralizálóan állnak hozzájuk vagy túlértékelik őket. (ami lehet csak az önbecsülésük szétrombolásának az eredménye)

2020. jún. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
57%
Hello...èn is indigò vagyok,"vèletlenül" talàltam ide.Van itt màs aki tudja magàròl?🌈
2021. márc. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
57%
nekem azt mondták az vagyok....de nem auralátók.
2021. márc. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
28%
Nem léteznek indigógyermekek, ez csak egy newage-es mítosz, prózaibb szóval kamu.
2021. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!