Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van olyan indigógyermek, aki...

Van olyan indigógyermek, aki már megváltoztatta a világot?

Figyelt kérdés

Ők a legkülönlegesebbek a világon. Intelligensebbek a felnötteknél, igazságérzetük erős. Nem szerették a hazugságot és az igazságtalanságot, nagyon érzékenyek.Nem lehetett előttük titkolózni, mindig észrevették,ha szüleik titkolnak valamit. Ezek a gyerekek látják a szellemeket, angyalokat és beszélgetnek velük - képességüket van aki megőrizte, és van aki nem. Azéért jöttek, hogy gyógyítsanak. Megváltosztassák a világot.


Mivel sokkal magyasabb az intelligenciájuk a többi embernél, így sok felnőtt kártékonyan, féltékenyen reagált rájuk. Elnevezték őket hiperaktívnak, pedig csak nem bírták a szabályokat, ahogy egy angyali szabad entitás sem bírja. Mi lett velük ? Már 25-35 évesek? Van olyan sikeres ember aki bevallotta, hogy indigó? Hallottam, hogy Rácz Zsófi, aki már egyetemi évei alatt államtitkár lett, azért az nem semmi. Annyira tehetséges volt, hogy már ilyen korán kitűnt a többitől. Nem is volt még olyan ember a Földön, aki diploma előttt ilyen fontos feladatott kapott volna. Látszik, hogy indigógyerek. Tudsz még ilyent? [link]



2020. febr. 14. 08:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
48%
#17 vagyok, 20-szal szipatizálok. Mert csak, ettől nem lesz senki különb. Az én szememben mindenki indigógyereknek született, az amit ki tud hozni belőle az csak az egyénen áll.
2021. aug. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
47%
Max. olyan indigó van, amelyiken ütött már át a gépírás.
2021. dec. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

9: Mert a jogról nem, te szerencsétlen...

Néztem az egyetemi előadáson azt a sok “indigógyereket”, max. arra jók, hogy ne figyeljenek oda, és ne írjanak le semmit. Aztán megy a visítás, ha megbuknak.

2021. dec. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem is indigógyermekként, nagyon sokan születtek, akik megváltoztatták a világot.

Azért lett ilyen pocsék, amilyen.

2022. jan. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

23 a lustaság nem indigo.


Kérdező 1 fecske nem csinál nyarat.

2022. jan. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
53%
Sok hulye van.
2022. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
74%
A legritkább esetben kerül a politika közelébe bárki is a tehetségének köszönhetően.
2022. nov. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Talán Jézus és Buddha is hasonló minőséget képviselhetett, anno...


Szerintem, az indigók a legritkább esetben kerülnek a figyelem középpontjába, ám attól még az általuk elvégzett energetikai munka nagyobb súllyal esik a latba, mint a közszereplők sokszor felszínes tevékenysége.


Lehet, hogy az adott indigó szorong, mások számára pedig akár nevetséges is lehet, de olyan tisztítást visz végbe a kollektív tudattalanban, amely többet ér mint a legtöbb népszerű személy semmitmondó megnyilvánulásai... :)

2022. dec. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
jav: megnyilvánulása
2022. dec. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!