Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megrázott az áram de túléltem,...

Megrázott az áram de túléltem, ez utalhat valamire?

Figyelt kérdés
Úgy és olyan szituban történt hogy nem kellett volna túlélnem. Szereltem a konnektort mert azt hittem lekapcsoltam a biztit amit meg is tettem csak nem azt a szobát kapcsolta le..
2020. szept. 17. 22:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha mást nem is, annyit biztos, hogy most az egyszer mázlid volt, de légy körül tekintőbb, mert nem biztos, hogy másodszor is az lesz...
2020. szept. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Grimfox ***** válasza:
85%
A hálózati feszültség nem öl meg olyan gyorsan, és biztosan. Engem úgy rázott meg hálózati áram, hogy a tarkómra ömlő vízen keresztül. Végig le a bal térdemig. Át az agyamon, a szívemen, és még a bőrömön is végig, de csak egy kis égési sebet okozott a térdemen, ott ahol kiment. Ahhoz, hogy belehalj, sokáig kell áram alatt maradnod, vagy magasabb feszültségre, és áramerősségre van szükség, mint a hálózati. Ettől függetlenül még életveszélyes a hálózati is, csak egy áramütésbe nem olyan nagy valószínűséggel halsz bele, mint azt általában az ember gondolja.
2020. szept. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Őrülj neki igyál meg egy sört .
2020. szept. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Azt jelenti, hogy kontár vagy és szerecsére mázlista. Ez a második szuletesnapod.
2020. szept. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Van aki a villámcsapást és úlélte pedig az sokkal durvább ennél. Nem jelent ez semmit
2020. szept. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Még egy patkánynak ia van esélye túlélni, nem vagy superman, és ne próbáld ki a golyóállóságot sem.

Élvezd az életet.

2020. szept. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

IGEN, jelent!

Azt jelenti, hogy meggondolatlan, mindenhez értőnek képzeled magad.

.

"azt hittem lekapcsoltam"

Hinni a kocsmában kell (azt hiszem, megiszom még egy felest), a templomba hittel kell menni.

A fenti két eseten kívül nem hit kell, hanem a TUDÁS, annak alapja pedig a meggyőződés.

.

Szerencséd, hogy csak megrázott, de nem ütött meg.

2020. szept. 18. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Arra utal hogy balfasz vagy.
2020. szept. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Jó "vezetői" képességeid vannak :DDD
2020. szept. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

24 órának el kell telnie hogy azt mondhasd: túlélted


Amúgy van aki jól bírja. Engem már vagy 10x rázott meg és 2x brutálisan aztán egy kis rosszullét után semmi nem volt.

2020. szept. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!