Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megrázott az áram de túléltem,...

Megrázott az áram de túléltem, ez utalhat valamire?

Figyelt kérdés
Úgy és olyan szituban történt hogy nem kellett volna túlélnem. Szereltem a konnektort mert azt hittem lekapcsoltam a biztit amit meg is tettem csak nem azt a szobát kapcsolta le..
2020. szept. 17. 22:16
1 2
 11/16 qkker1 ***** válasza:

Grimfox:


Szerinted miért old le az ÉV-relé 30 mA-nál?

2020. szept. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
"Úgy és olyan szituban történt hogy nem kellett volna túlélnem" PONTOSABBAN???
2020. szept. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Grimfox ***** válasza:

qkker1

Az ÉV relé csak akkor old le, ha az elektromos rendszer rendesen van bevezetve. A kérdező esetén nem tudom milyen a hálózat, de az biztos, hogy nem volt másfél órát feszültség alatt, miközben a fogai közt pattogtak az ívek.

Az eset, ami velem történt másként működött, mert abban a házban szerintem egyetlen biztonsági előírást nem tartottak be építéskor, nemhogy normális hálózatot vezettek volna be. Ha erre még rájönnek a zárlatos, kiöregedett elektromos eszközök, akkor gondolhatod, hogy ott nem volt rendes érintésvédelem. A mázli ott az volt, hogy a zuhanyt más tartotta, és a zuhanyfej műanyag volt, amit el tudott dobni az illető, így én ki tudtam ugrani a víz alól, amint az nem folyt rám közvetlenül.

2020. szept. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Villanyszerelő unokatestvéremet nem egyszer rázta már meg és semmi baja, persze ez nem azt jelenti hogy nem árt odafigyelni mert megrázhat úgy is hogy belehalsz.
2020. szept. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
ÉV relé volt, de a nulla és a fázis közé kerültem egyszerre... így nem oldott.
2020. szept. 18. 20:27
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

#5


Ha valakibe izomból bele csap a villám,az porrá ég. Azt nem lehet túlélni.


Ha meg csak valami kósza mellékág találja el még az is lehet hogy csak törpeáram folyt át rajta.

2020. szept. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!