Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen érzés lehet meghalni,...

Milyen érzés lehet meghalni, milyen lehet az az utolsó pillanat?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz de remélem elolvasod. :)

Sokszor elgondolkodtam ezen és sajnos szerintem erre senki nem fog döntő választ adni de inkább kíváncsi vagyok, hogy ti hogy gondoljátok a halál pillanatát. Milyen érzés lenne akkor és utána tényleg olyan lesz hogy semmi? Szóval ha már érezzük, hogy meghalunk de mikor már meghaltunk akkor fel se fogjuk szóval, nem tudjuk, hogy meghaltunk? Sokan mondják, hogy a halálhoz legközelebbi állapot talán az álom nélküli alvás, mert akkor ugye mielőtt elaludnánk még forog kicsit az agyunk de utána csak arra eszmélünk, hogy nem álmodtunk semmi legalábbis nem emlékszünk. Az oké, hogy ekkor is működik a testünk, veszünk levegőt stb de tényleg ilyenkor mintha teljesen kikapcsolna az agy. És ti mit gondoltok, hogy mi lesz halálunk után? pl.reinkarnáció? semmi? Félek a haláltól meg attól, hogy fogalmam sincs mi fog utána történni. Meg az is zavar, hogy nem emlékszem születésem előtti időkre. Pedig akkor a föld még volt csak nem az én perspektívámban. Meg a legjobban attól félek, hogy ha létezne reinkarnáció akkor most egészen jó életem van és akkor meg lehet, hogy valami rossz lesz. Nekem valamiért az ugrik be, hogy ha pl.természetes halállal halunk akkor az utolsó pillanatban ilyen erős zsibbasztó érzés fog el majd szó szerint kikapcsolt az agy és ennyi. Ti mit gondoltok erről? Kérlek titeket csak komoly válaszokat írjatok, mert tényleg érdekel a téma és a véleményetek. Aki trollkodni akar vagy semmit nem tud hozzá szólni inkább ne is tegye jó? Előre is köszi a válaszokat.



2021. jan. 13. 12:22
 61/91 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Semmi sem történik a halál közben,után.Én 1 percig voltam odaát, sikeresen újraélesztettek szívmegállás után.A meghalás olyan volt,mintha elaludnék.Az ébredés meg olyan,mint a filmekben, amikor pofozgatják műtét után az embert, és egyre élesebben rajzolódik ki a kép.

2021. jan. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/91 A kérdező kommentje:
60.csak nem "láthattál" sötétséget hisz akkor nem is vagy a tudatodnál ha meg halsz szerintem :D..max az előző életed néhány emlékeit de sötétséget nem hiszem hisz akkor semmi nincs úgymond ezáltal sötétség sem amit a szemed lát ha nincs fény vagy mi :D..
2021. jan. 14. 22:25
 63/91 A kérdező kommentje:
61.hát igen realisztikusan tényleg ilyen lehet de ez nem megnyugato ezért találnak ki mindenféle teóriákat mi lhet utána hogy ne féljünk annyira mint a pokol és mennyország sokan még a pokoltól se tartanak hisz mégis lesz valami utána nem pedig semmi ami elképzelhetetlen. mennyország meg békés, kellemes, földöntúli boldogság stb..de ezek is csak inkább kitalációk mert egyik elméletre sincs kézzel fogató megdöntő bizonyíték de mindenki abban hisz amiben hisz ezzel semmi gond ninsc.:) nekem még a menny és pokol elmélet is megnyugtatobb mint a semmi amit emberi aggyal lehetetlen elképzelni
2021. jan. 14. 22:28
 64/91 anonim ***** válasza:
90%
Remélem én többé nem születek újra, különben megőrülök!!! 🤦‍♀️ 🤦 🤦‍♂️ *hajtépősjelmiértnincs??*
2021. jan. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/91 A kérdező kommentje:

figyu..ha mégis újjászületnél úgyse emlékznél rá.

olyan lenne mintha előszőr élnél meg mindent és nem gondolnál a rosszakra amik a korábbi földön történtek veled a korábbi életedben..🤦‍♀️ 🤦 🤦‍♂️

2021. jan. 15. 00:22
 66/91 anonim ***** válasza:
81%
64-essel abszolút egyetértek:DDD Nekem már most elég volt és azt se bánnám, ha reggel már nem ébrednék fel. Jó nagy szívás lenne mindezt újra...meg újra...
2021. jan. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/91 anonim ***** válasza:
50%
Na nekem 61-é is elég megnyugtató. Minél fájdalommentesebb annál jobb, hogy mi vár utánna az másodlagos
2021. jan. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/91 anonim ***** válasza:
100%

67-es!


Nekem műtét közben állt meg a szívem,miután beadták a gerincérzéstelenítőt.

Ez a fajta halál erre vonatkozik,ha elszáll (lemegy) a vérnyomás.

2021. jan. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/91 anonim ***** válasza:
100%
68-as, császármetszés közben lettem rosszul, gondolom leesett a vérnyomásom. Azt mondták, a gerincérzéstelenítő miatt. De nekem az nem volt valami kellemes érzés, az a kifejezett mindjárt elájulok, lever a víz, gyenge vagyok. Ahogy oxigént kaptam, jobban lettem. Mondjuk a szívem nem állt meg, csak ennyi volt, de ez nagyon rossz volt. Amúgy nem tudom, hogy fizikailag váltotta ki a gerinc érzéstelenítés vagy csak megijedtem tőle, mert egy sima injekció vagy vérvétel után is képes voltam, főleg gyerekként így rosszul lenni, ekkor meg kb. 4-szer szúrtak a gerincembe, mire sikerült és ömlött a gerincfolyadékom is, eléggé fájt és ijesztő volt.
2021. jan. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 anonim ***** válasza:
100%

69-es!

Nekem is császár közben állt meg a szívem,az volt az a bizonyos műtét.Tulajdonképpen halott voltam,miközben kiemelték a gyermekem.

68-as voltam.

2021. jan. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!