Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mennyire vagy vallásos beállít...

Mennyire vagy vallásos beállítottságú?

Figyelt kérdés

#vallás, templomba járás, imádkozás
2023. márc. 20. 20:15
1 2 3 4 5 6
 51/57 A kérdező kommentje:
50: Minden jót kívánok és még egyszer köszönöm!
2023. márc. 21. 15:29
 52/57 anonim ***** válasza:
22%
Sajnos, semmit nem tudok hitelesnek venni ezek után tőled. Bizalmi válság.
2023. márc. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
94%

52 Teneked mi bajod van? Pl a kérdezővel mi bajod, aki tök szimpi. Nem értelek. Olvastam a 89564467,5678 darab kommentedet, és találtam benne egy hosszabb jó szöveget, ezt:

"

De a nonkonform 20-30 % is jelentős hányada elveszett ész nélküli lázadó, ha van értelme, ha nincs. Lsd. pl. fentebb. Nyughatatlan öntörvényűek, nem a fejlődés igénye vezeti, csak hogy valamivel szemben ellenálljon, könnyen triggerelhető, magát hergeli fel, bizonytalan, szintén elveszett lélek, csak a kritikátlan rezisztencia vezeti, a önállósodás, nem a kritikatlan konformizmus, mint a másik végletet. A hite ezeknek az embereknek azonban ugyanolyan ingatag."


Ez jó, úgy látszik van értelme hogy írogatsz mert néha írsz jót is azért.

2023. márc. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
60%

Off

52: még gyakorolnod kell az olvasást, mert a kérdezőnek annyira törékeny az egója, hogy egesz nap csak elköszönéssel parádézott, mert valami nem tetszett neki egy félmondatban tegnap.

On

2023. márc. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
8%

#52, 53, 54, köszönöm a válaszaitokat, a pozitív és a negatív kritikákat, gondolatokat egyaránt. Az utóbbiból lehet a legtöbbet tanulni, ha az ember képes megfelelően hozzáállni a dolgokhoz de ez nagyon nem könnyű mert könnyen félremegy, mint ahogy ezeknél a beszélgetéseknél is tapasztalható volt. Ezért is vagyok hálás Nektek. Az önismeret és az önuralom fejlesztésére ezek a beszélgetések kiválóak.


Ennyit még el akartam mondani, még ha ezek után még kevésbé leszek hiteles a szemetekben hiszen újból hozzászóltam, reflektáltam a válaszaitokra, mikor már 20-adjára elköszöntem, de bocsássátok meg ezt nekem, van még hova fejlődni. Részemről ez az utolsó hozzászólás. És hogy vallásosan zárjuk ezt a vallással kapcsolatos kérdést, Isten veletek!

2023. márc. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
93%

55: A kérdező vagy?

Hány regisztrációról írtál eddig? Ez durva.

2023. márc. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 x0 válasza:
77%

Szavazást kellett volna tenni hozzá, és akkor látszana, és nem kellene csak azért hozzászólást írni hogy valaki válaszoljon: tömörebb lenne a kevesebb hozzászólás miatt: csak a lényeg.


Végtelen abszolút istentagadó vagyok, semmilyen természetfeletti lényben se hiszek. Vallásos nevelést kaptam, eleve el se hittem a szüleimnek hogy ez valóság: mi van ha valaki kitalálta, és a többség hiszékeny volt és elhitte? Nem emlékszek hány éves voltam ekkor, de kisgyerek. És nem csak mi van ha, hanem ez a valószínűbb, elenyészően , elképzelhetetlenül kicsi a valószínűsége hogy Isten létezzen.

2023. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!