Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ebből a történetből kell...

Ebből a történetből kell levonnom bármilyen spirituális tanulságot, vagy teljesen véletlen és nincs köze hozzám? (Valakiről akiért odavoltam kiderült hogy egy szörnyeteg)

Figyelt kérdés

Nem tudom ki az aki ebben jártas lehet, ha valaki tényleg úgy érzi hogy jártas az ezotériában kérem adjon valamilyen tanácsot.

Nagyon hosszú lehetne ez, megpróbálom csak röviden.

Nem hagy nyugodni a kérdés szóval muszáj itt megkérdeznem.

Próbáltam rákeresni hogy mit gondoltok itt a véletlenről, de nem igazán találtam rá választ…


Ott kezdem hogy nagyon álmodozó függő típus vagyok, elérhetetlen férfiak iránt nagyon sokszor kialakulnak ilyen érzések.

Normális emberi kapcsolataim nincsenek is, mert nekem sokkal jobban tetszik a fikció. Tudom, ez mentális probléma.


Sokszor megtetszenek színészek, ismert emberek, de ezek az érzések sosem mélyek, pár hét alatt elmúlnak és aztán talál az elmém magának valaki mást.


Viszont volt egy férfi aki leginkább az online világban volt ismert, én is így találtam rá. Nem tudom hogy lehet-e szerelemnek nevezni a dolgot, de plátói szerelemnek mindenképp.


Először csak a külseje tetszett meg jobban mint eddig bármi aztán mident elolvastam róla amit csak lehetett róla találni és pár nap alatt rájöttem hogy ő a tökéletes ember, férfi.

Meg sosem éreztem ilyesmit és ez nem múlt el, hanem 6! Éven keresztül tartott…

Minden nap foglalkoztam vele, tudtam hogy sosem fogok vele találkozni de mégis ott volt a remény meg egy érzés hogy egyszer majd mégis találkoznunk kell, van köztünk valami, a sorsunk(ha van ilyen összeforrt)

Rengetegszer álmodtam is vele, volt hogy rosszul voltam a hiányától, úgy éreztem nekem vele, neki pedig vele lenne tökéletes az életünk…

Egy földöntúli lényként tekintettem rá kb aki ki tudna szakítani a szomorú valóságból…


Ezzel csak azt akarom mondani hogy ez sokkal komolyabb dolog volt, mint amikor a tinilányok rajonganak valakiért. Ahogy mondtam nekem is volt mellette sok “sztár” aki tetszett, de annak semmi köze nincs ehhez,


Az életben esélyt sem akartam adni senkinek mert tényleg úgy éreztem hogy egyszer majd úgyis együtt leszünk, nekünk találkoznunk kell…


3 hónapja jött a fekete leves, azóta őrlődöm.

Először csak pletykák voltak róla hogy illegális dolgai vannak aztán hamar kiderült hogy minden igaz, rendőrségi ügyei vannak, többszörösen nagyon súlyok bűnöket követett el…

A droggal való visszaélés, kereskedés a legenyhébb, csakhogy szemléltessem.

De sajnos kiderült hogy nőkkel is erőszakos volt, nőt is vert meg úgy hogy kérdéses volt túléli-e….

Miután minden bebizonyosodott, eltűnt az online térből, azóta csak annyit lehet tudni hogy a rendőrség kezei között van.


Ráadásul ez az egész számomra már egy balszerencsés eseménysorozat vége volt, előtte történik olyan dolgok amik miatt egyre rosszabbul lettem mentálisan és egyik nap ezekre a hírekre ébredtem…


Őszintén azóta torzult a valóságérzetem, nem tudom ezt teljesen felfogni…

Úgy érzem ez is a balsorsom része

És félek hogy amíg élek ezt már nem tudom majd soha a valósággal összeegyeztetni. Jelenleg még nem tudom es félek az őrülettől is…


Szerintem nem is volt még a történelem során olyan hogy egy ilyen szintű férfiről ilyen dolgok derüljenek ki, megis mennyi esély van arra az én szempontomból hogy pont arról az egyetlenről derüljön ki ez, akinek 6 hosszú éven keresztül a függője voltam?

Abszolút úgy érzem mintha egy filmben lennék és ezt valaki elrendezte volna.


Másrészt karma, sors szempontjából sem értem ezt…

Ha valaki ennyire szerencsés mint ő, mindene megvan, külső, siker, pénz, egészség, akkor hogy tud a mennyből kb. a pokolba szállni?

Hogy lehet hogy valakinek ilyen szélsőséges a sorsa?

Most úgy kell élnie ezek után amit csak a legszerencsétlenebb embereknek kell elszenvedniük…

Még most ahogy írok róla is nehéz elhinni hogy ez mind megtörtént.

Pedig már hónapok teltek el.


Ez számomra majdnem olyan szürreális volt mint mondjuk a pandémia. Szürreálisabb mint az ukrán háború.

Még arra is több esély volt hogy meghal minthogy ez megtörténjen.


Szóval, lehet ez véletlen es semmi közöm nincs ehhez vagy ez a sorsom, karmám része volt?

Tud valaki valamilyen okosságot mondani erre?

Hosszú lett tudom, elnézést.



2023. ápr. 17. 14:02
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/119 A kérdező kommentje:

Rendben akkor tegyél rá még egy lapáttal


Szerintem annak ment volna el teljesen az esze aki ilyen egybefüggő események után nem kezdene el gyanakodni

2023. aug. 17. 18:11
 112/119 anonim ***** válasza:

Szerintem ha szembe jönnek veled emberek és őrültnek neveznek és logikátlannak akkor kivel van a gond?


Nem én vagyok az egyetlen aki leírta, hogy zagyvaság az egész amit ide ki sikerült írnod.


De gondolom ha minden autó szembe megy veled, akkor ők járnak rossz úton.

2023. aug. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/119 A kérdező kommentje:

112

Azért a zagyvasághoz szerintem egy kicsit túl nagy “véletlen egybeesés” volt ez pláne egy eleve cifra életbe beleszuletett embernek, pláne miután a vírus úgy tönkretette, ami helyett meg az is jobban járt aki belehalt


Elfelejteni, lekattanni soha nem fogok tudni az illetőről, sajnos továbbra is folytatódik vele a maladaptiv álmodozás, akaratom ellenére és továbbra is szürreális hogy 10+ évet börtönben lesz, a milliárdos sikeres élete után

Pedig közben van 20 másik crush-om, persze mind elérhetetlen, de őt nem közelíti meg senki…

dec. 2. 18:50
 114/119 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de te túl sokra tartod magad, azt hiszed "körülötted forog a világ". Azokra a nőkre gondolj akiket megerőszakolt, mit éltek át, szerinted az univerzum odatolta őket, azért, hogy te tanulj belőle??? Nyilván nem, ez a férfinak az útja, ő sorsa, karmája.


Az sem igaz, hogy olyan meglepő, hogy egy sikeres emberről ilyen dolgok derülnek ki. Kicsit tájékozottabb lennék rengetek világsztár karrierje tört ketté a "MeeToo" miatt, már külön fogalom van a jelenségre. De pár példa, Woody Ellen, Johny Deep, Michael Jakson,akik le is húzhatták a rolót, sok milliós rajongó táborral, sőt még Arnold Schwarzeneger sem makulátlan, állítólag forgatáson molesztált nőket.


Nekem is a kedvenc énekesemről idén jött a hír, hogy bekábítószerezett és erőszakoskodott egy rajongójával, úgy, hogy 10 éve vártam a koncertet és idén jöttek Mo-ra koncertezni, és hát volt bennem rossz érzés, hogy jézusom most kell kiderülnie ennek, hogy fogok így önfeledten szórakozni a koncertjén, de hamar elengedtem, mert ehhez nekem semmi közöm, a hatóságok dolga, hogy ítélkezzenek, később jött a hír, hogy felmentették, semmi bizonyítok nem találtak ellene. (Ennek azért megörültem) De így is sokan lemondták a koncert jegyüket.

De baromi nagy egónak kéne lenni ahhoz, hogy ebből azt vonjam le, az univerzum így rendezte, hogy én ne érezzem jól magam a koncerten.🤣🤣🤣


A covidnál meg rengeteg vállalkozás tönkrement, rengetegen menekültek a függőségükbe, alkoholisták lettek, ezt sem értem, miért gondolod, hogy csak TI.

dec. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/119 A kérdező kommentje:

Jah végül is én nem alkoholista lettem hanem durván nyugtató függő, már 3,5 éve… egyik sem jobb a másiknál

Ha tudod magadról hogy benne vagy a világ legszerencsetlenebb egy százalékában, az nem inkább az egoizmus ellentettje?

Nem hiszem hogy egy egoista szerencsétlennek titulálja magát

dec. 3. 17:32
 116/119 anonim ***** válasza:
Nem az egoista, hanem a sérült nárcisztikus ismérve inkább az, hogy úgy gondolja, hogy mindenki ellene van. Tehát a világ szerinte i körülötte forog, csak jobb híjján ez egy negatív figyelem, amit ki szeretne csikarni. Azaz ő a nagy mártír, aki pedig sokra lenne hivatott, de csupa igazságtalanság történik vele és bezzeg mindenki másnak biztos szerencsésebb és könnyebb az élete.
dec. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/119 anonim ***** válasza:

114-es vagyok és igen a 116-os nagyon jól megfogalmazta a személyiség típusod.

"Tehát a világ szerinte i körülötte forog, csak jobb híjján ez egy negatív figyelem, amit ki szeretne csikarni"


Nem vagy külömb másoktól, ugyan olyan senki vagy mint én vagy a harmadik. Vagyis a maga módján mindenki értékes ember, de ha magát az egységet nézzük egy porszemek vagyunk. Nem a te karmád fogja befolyásolni más emberek életét, ez tény.

A buddhisták vagy a hinduisták is csak a saját karmájukban hisznek. Úgy képzeld el, hogy a szakadék szélén robognak a kis sz.r robogójukkal, és úgy vannak vele, hogy nekik jó a karmájuk, nem fognak lezuhanni, ha megkérdezik tőlük, hogy aki szembe jön és rossz a karmája karamboloznak nem fogja e magával rántani és kb. kiröhögnek, hogy nem így működik.


Az, hogy te kinéztél magadnak egy híres embert és plátói szerelmet kezdtél el táplálni iránta az a te döntésed. Az, hogy ő erőszakoskodott nőkkel az ő döntése. Ez között nem lehet összefüggést hozni.


Ok, akkor te nem alkoholista lettél, hanem nyugtató függő, ugyan úgy mint még több millió ember a földön, akkor sem értem ebben neked mi az összefüggés.

dec. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/119 A kérdező kommentje:

Az, hogy te kinéztél magadnak egy híres embert és plátói szerelmet kezdtél el táplálni iránta az a te döntésed. Az, hogy ő erőszakoskodott nőkkel az ő döntése. Ez között nem lehet összefüggést hozni.


Én próbálom ezt erősíteni magamban, csak ha meglatsz 20 összefüggést, akkor nehezen megy.

Az meg hogy hordozok narci jegyeket, az nem meglepő, hiszen amikor elkezdtem pszichológiával foglalkozni, akkor kb 1 órán belül rájöttem, hogy a felmenőim között van minimum 3 kőkemény nárci, de ebből kettő az biztos

És igen, ezt kivételesen ki merem jelenteni mert ha egy két lábon járó narc. Személyiségzavar az aki felnevelt, meg sophia lauren-nek képzelte magát, akkor arról én kijelentem hogy nárci.

Szóval valóban bennem is van ebből sajnos én ezt elismerem.


Ettől függetlenül mindig amikor meg akarom győzni magam hogy nem, ebben nincs semmi felsőbb hatalom és nem a matrixban vagyunk, megszólal a tudatos enem hogy ne legyél hülye, ennyi minden nem jöhet össze véletlenül, kezdve a vírussal, majd még rá pluszban jön ez is

Láthatod mikor irtam ki a kérdést és ugyanúgy minden nap a fejemben van még ha csinálnom is kell valamit.


Sajnos akkor tartanám magam hülyének ha elfogadnám hogy ez mind véletlen, marpedig az nem akarok lenni, még a kb 5 féle betegségem mellé…. (Pl deperszonalizacio már)

Az istenites iránta pedig sajnos ugyanúgy megvan mint 5-6 éve mikor megláttam

dec. 4. 01:21
 119/119 anonim ***** válasza:

Nagyon rosszul gondolkozol. Én is hiszek a sorsban, vannak utak ahol jobbra vagy balra kell menni és szinte érzem, hogy valami felsőbb erő tol az egyik irányba. Próbálom tudatosan használni az intuícióimat.

Nálad csak az a bökkenő, hogy az égegyadta világon semmi nem törtent köztetek azzal a fickóval, ő azt sem tudja, hogy a világon vagy, csak beleszerettél cikkek alapján. Fogalmad sem lehetett milyen ember valójában, és ebben tényleg semmi furcsa nincs, hogy pont ő erőszakoló lett. Nézz egy kis híradot, megöli a saját gyerekét, anyját, élettársát stb. és az egész falu felvan zaklatva, "dehát a Józsiról sose gondoltuk volna, mindig tisztességes volt" ....ja igen, a látszat! Gondolj bele, ilyen események a családoknak, szülőknek, testvéreknek, gyerekeknek mekkora tragédia, épp ésszel felfoghatatlan, a te eseted egy semmi igazából. Ez az eset nem is hozott változást a mindennapjaidban, ugyanúgy csinálhatod a napi dolgaidat mint előtte. Az univerzum olyan tanítsások rakhat eléd, hogyha pl. párkacsolatfüggő vagy, egyedül egy csekket nem tudsz befizetni és nem értékeled a párod, akkor őt elveszi tőled, hogy na tessék old meg magad.


Meg te is írtad, hogy az a férfi nagyon jó képű, így nem csoda, hogy pont őt nézted ki magadnak.

dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!