Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ebből a történetből kell...

Ebből a történetből kell levonnom bármilyen spirituális tanulságot, vagy teljesen véletlen és nincs köze hozzám? (Valakiről akiért odavoltam kiderült hogy egy szörnyeteg)

Figyelt kérdés

Nem tudom ki az aki ebben jártas lehet, ha valaki tényleg úgy érzi hogy jártas az ezotériában kérem adjon valamilyen tanácsot.

Nagyon hosszú lehetne ez, megpróbálom csak röviden.

Nem hagy nyugodni a kérdés szóval muszáj itt megkérdeznem.

Próbáltam rákeresni hogy mit gondoltok itt a véletlenről, de nem igazán találtam rá választ…


Ott kezdem hogy nagyon álmodozó függő típus vagyok, elérhetetlen férfiak iránt nagyon sokszor kialakulnak ilyen érzések.

Normális emberi kapcsolataim nincsenek is, mert nekem sokkal jobban tetszik a fikció. Tudom, ez mentális probléma.


Sokszor megtetszenek színészek, ismert emberek, de ezek az érzések sosem mélyek, pár hét alatt elmúlnak és aztán talál az elmém magának valaki mást.


Viszont volt egy férfi aki leginkább az online világban volt ismert, én is így találtam rá. Nem tudom hogy lehet-e szerelemnek nevezni a dolgot, de plátói szerelemnek mindenképp.


Először csak a külseje tetszett meg jobban mint eddig bármi aztán mident elolvastam róla amit csak lehetett róla találni és pár nap alatt rájöttem hogy ő a tökéletes ember, férfi.

Meg sosem éreztem ilyesmit és ez nem múlt el, hanem 6! Éven keresztül tartott…

Minden nap foglalkoztam vele, tudtam hogy sosem fogok vele találkozni de mégis ott volt a remény meg egy érzés hogy egyszer majd mégis találkoznunk kell, van köztünk valami, a sorsunk(ha van ilyen összeforrt)

Rengetegszer álmodtam is vele, volt hogy rosszul voltam a hiányától, úgy éreztem nekem vele, neki pedig vele lenne tökéletes az életünk…

Egy földöntúli lényként tekintettem rá kb aki ki tudna szakítani a szomorú valóságból…


Ezzel csak azt akarom mondani hogy ez sokkal komolyabb dolog volt, mint amikor a tinilányok rajonganak valakiért. Ahogy mondtam nekem is volt mellette sok “sztár” aki tetszett, de annak semmi köze nincs ehhez,


Az életben esélyt sem akartam adni senkinek mert tényleg úgy éreztem hogy egyszer majd úgyis együtt leszünk, nekünk találkoznunk kell…


3 hónapja jött a fekete leves, azóta őrlődöm.

Először csak pletykák voltak róla hogy illegális dolgai vannak aztán hamar kiderült hogy minden igaz, rendőrségi ügyei vannak, többszörösen nagyon súlyok bűnöket követett el…

A droggal való visszaélés, kereskedés a legenyhébb, csakhogy szemléltessem.

De sajnos kiderült hogy nőkkel is erőszakos volt, nőt is vert meg úgy hogy kérdéses volt túléli-e….

Miután minden bebizonyosodott, eltűnt az online térből, azóta csak annyit lehet tudni hogy a rendőrség kezei között van.


Ráadásul ez az egész számomra már egy balszerencsés eseménysorozat vége volt, előtte történik olyan dolgok amik miatt egyre rosszabbul lettem mentálisan és egyik nap ezekre a hírekre ébredtem…


Őszintén azóta torzult a valóságérzetem, nem tudom ezt teljesen felfogni…

Úgy érzem ez is a balsorsom része

És félek hogy amíg élek ezt már nem tudom majd soha a valósággal összeegyeztetni. Jelenleg még nem tudom es félek az őrülettől is…


Szerintem nem is volt még a történelem során olyan hogy egy ilyen szintű férfiről ilyen dolgok derüljenek ki, megis mennyi esély van arra az én szempontomból hogy pont arról az egyetlenről derüljön ki ez, akinek 6 hosszú éven keresztül a függője voltam?

Abszolút úgy érzem mintha egy filmben lennék és ezt valaki elrendezte volna.


Másrészt karma, sors szempontjából sem értem ezt…

Ha valaki ennyire szerencsés mint ő, mindene megvan, külső, siker, pénz, egészség, akkor hogy tud a mennyből kb. a pokolba szállni?

Hogy lehet hogy valakinek ilyen szélsőséges a sorsa?

Most úgy kell élnie ezek után amit csak a legszerencsétlenebb embereknek kell elszenvedniük…

Még most ahogy írok róla is nehéz elhinni hogy ez mind megtörtént.

Pedig már hónapok teltek el.


Ez számomra majdnem olyan szürreális volt mint mondjuk a pandémia. Szürreálisabb mint az ukrán háború.

Még arra is több esély volt hogy meghal minthogy ez megtörténjen.


Szóval, lehet ez véletlen es semmi közöm nincs ehhez vagy ez a sorsom, karmám része volt?

Tud valaki valamilyen okosságot mondani erre?

Hosszú lett tudom, elnézést.



2023. ápr. 17. 14:02
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/119 A kérdező kommentje:

Nem akarom ezt már tovább húzni mert már csak nyafogás meg vergődés lesz a részemről, legalábbis ezt szoktak itt mondani….


Itt már nem is csak azzal van a gond hogy ő volt az egyetlen platoi szerelmem hanem az egész sztori szürreális jellegével….

Ami már többször nem írok le mert kifejtettem

Eleve nagyon cifra családba születtem, olyan mintha el lennénk átkozva, eddig is történtek velem nagyon cifra dolgok


De ahogy mondtam a covid és az ő mélyrepülése már túl sok volt és közben nyugtató függő is lettem


A viszonzatlan szerelem is rossz de azért az nem szürreális, mint ez a sztori…

2023. júl. 14. 12:29
 52/119 anonim ***** válasza:

Brom feltettél egy kérdést.


Az eredeti kérdésed arról szól, hogy ami veled történt, véletlen volt, vagy esetleg van valami más a háttérben.


Erre ha valaki azt mondja nem, akkor meg itt problémázol.

Döntsd már el mit akarsz.

2023. júl. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/119 A kérdező kommentje:

Hát ez az hogy nem lehet erre választ találni hogy véletlen volt e vagy sem

Valaki szerint igen, valaki szerint nem


Ha nem, akkor elfogadhatjuk hogy létezik a természetfeletti…. És én nagyon a rossz oldalon állok

2023. júl. 16. 09:36
 54/119 anonim ***** válasza:
100%
Ő egy ember, akivel nem volt köztetek az ég világon semmi, hanem mindent te magyaráztál, álmodoztál bele. Ha nincs is véletlen, attól még nem minden jelent valamit és nem minden körülötted forog, hogy pont neked üzenjen.
2023. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/119 A kérdező kommentje:

Azért két ember között nem csak fizikailag lehetnek dolgok

Itt az ezo kategóriában meg pláne lehet erről szó


Hidd el, hogy negatív szempontból elég erősen szoktak “körülöttem forogni” történések és ez azért már tényleg a megkoronázása volt ennek, a coviddal együtt…


Akire szinte már egy istenként tekintettem minden hibájával együtt( meg a testalkata sem volt olyan amit én szeretek mert eddig kizárólag csak a sportos, kidolgozott testű pasik tetszettek, ő meg vékony volt) és akivel azt gondoltam hogyha találkoznánk az lenne az univerzum szerelme, most börtönben rohad nemi erőszakért…


Hat ha ez nem jelzés akkor semmi

És látod olyan hülye vagyok hogy közel a 30-hoz meg mindig nem tudom ezt elengedni és muszáj itt beszélnem erről más emberi lényekkel mert érzem hogy megszakadt a valósággal a kapcsolatom…. Ez tart a földön, a kommunikáció….

2023. júl. 16. 12:03
 56/119 anonim ***** válasza:
100%
Hiszek a spiritualitásban. De van különbség aközött, hogy valakire gondolsz és az felhív, pedig fél éve nem beszéltetek, meg aközött, hogy valakire gondolsz, elrepül feletted egy madár és azt szeretnéd hinni, csoda történt, és biztos ő küldte (pláne, ha nem is tudja, hogy létezel).
2023. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/119 A kérdező kommentje:

Akkor gondold bele magadat az én helyzetembe:

Gyerekkorod óta érzed hogy nagyon nem stimmelnek a doglok a családban, felnőttként rájössz pszochologia tanulmányozása után hogy generációk óta szorongó, beteg, labilis, nárcisztikus emberekből all az egész családfad

Rengeteget bántanak otthon, az iskolában is, majd felnőttként a munkában is nagyon sok cifra dolog történik veled

Függője vagy a szép dolgoknak, a szép tökéletes fiktív férfiaknak


A covid hétre pontosan a legrosszabbkor jön, altató függő leszel, nem tudsz dolgozni, az apádrol kiderül hogy patológiás nárcisztikus


Te közben 6 évvel ezelőtt találsz egy tökéletes férfit akinek a függője leszel, mint mások a drognak…

Senki nem érkezett a közelébe

Majd a covid hisztéria közepette közelről róla hogy kiskorú lányokat erőszakol és emiatt vége az életének….


Te ezt a valóság talaján tudnád kezelni?

2023. júl. 16. 16:22
 58/119 anonim ***** válasza:
100%

Pont ez az, hogy nem kellene többet hazudnod magadnak. Nem álmokba, altatókba meg képzelt bálványokba kell kapaszkodni. Ez mind ugyanaz, menekülés problémamegoldás helyett. Felnőttként saját magadért vagy felelős, nem lehet folyton hátranézni és másokat hibáztatni. El kell járni szépen pszichológushoz jó pár évet és valós emberekkel kell kommunikálni. Rá kell jönnöd, hogy mindenkinek van keresztje, senki nem tökéletes, ezért nincs is semmi szégyellnivalód, mert nem jobb nálad a többi ember se. El vagy akadva érzelmileg, a világképed hol ilyen 2-3 éves mágikus gondolkodása, hol egy kamasz önbizalomhiánya. Biztos vagyok benne, hogy ha találnál egy jó közösséget, ahol nem tabu ilyesmikről beszélni, vagy csak pár barátot, akkor tanulnád meg kívülről látni magadat. Kellenek a valós kapcsolatok, hogy az ember ne vesszen bele a saját labirintusába. Mindenki így tud csak működni a valóság talaján.

Egyébként ha már ezo vonal, az asztrológia (ha tudod a pontos születési órát, percet) sokat segít az önismeretben.

2023. júl. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/119 A kérdező kommentje:

Az altatóról nem tehetek… ha egyszer rászoksz akkor bele is halhatsz ha te csak maszekban otthon le akarod tenni

3 éve minden nap szedem már…


Tudom hogy érzelmileg nem a koromnak megfelelő szinten vagyok, de erre a gyerekkorom abszolút választ ad


Legszívesebben megmutatnam egyébként hogy kiről van szó hogy lassatok hogy milyen erős kisugárzása van

Már a 6 év alatt többször is kitöröltem mindenhonnan hiszen hiába hittem azt hogy nekünk közünk van egymáshoz tudtam hogy úgysem fogunk találkozni


Annyi jó van ebben hogy most már fizikai képtelenség tekintve hogy mi lett vele


De az esztétikai részéről nem tudok lemondani. Az lett volna a csúcsa az életnek ha mi találkozunk


Én csekkoltam már a saját táblázatom… nem túl erős idegrendszerre utal. Szűz Hold… állítólag az az egyik legrosszabb jegy


Ami érdekes hogy az övet is csekkoltam egyszer és a 6 fő bolygója a 3 elvileg “legrosszabb” jegy… skorpió, oroszlán, ikrek… úgy nez ki ő hű volt ehhez….

2023. júl. 17. 15:31
 60/119 anonim ***** válasza:
65%

Mi lenne, ha kezeltetnéd a mentális betegségeid?


Gondoltál már erre?

2023. júl. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!