Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ebből a történetből kell...

Ebből a történetből kell levonnom bármilyen spirituális tanulságot, vagy teljesen véletlen és nincs köze hozzám? (Valakiről akiért odavoltam kiderült hogy egy szörnyeteg)

Figyelt kérdés

Nem tudom ki az aki ebben jártas lehet, ha valaki tényleg úgy érzi hogy jártas az ezotériában kérem adjon valamilyen tanácsot.

Nagyon hosszú lehetne ez, megpróbálom csak röviden.

Nem hagy nyugodni a kérdés szóval muszáj itt megkérdeznem.

Próbáltam rákeresni hogy mit gondoltok itt a véletlenről, de nem igazán találtam rá választ…


Ott kezdem hogy nagyon álmodozó függő típus vagyok, elérhetetlen férfiak iránt nagyon sokszor kialakulnak ilyen érzések.

Normális emberi kapcsolataim nincsenek is, mert nekem sokkal jobban tetszik a fikció. Tudom, ez mentális probléma.


Sokszor megtetszenek színészek, ismert emberek, de ezek az érzések sosem mélyek, pár hét alatt elmúlnak és aztán talál az elmém magának valaki mást.


Viszont volt egy férfi aki leginkább az online világban volt ismert, én is így találtam rá. Nem tudom hogy lehet-e szerelemnek nevezni a dolgot, de plátói szerelemnek mindenképp.


Először csak a külseje tetszett meg jobban mint eddig bármi aztán mident elolvastam róla amit csak lehetett róla találni és pár nap alatt rájöttem hogy ő a tökéletes ember, férfi.

Meg sosem éreztem ilyesmit és ez nem múlt el, hanem 6! Éven keresztül tartott…

Minden nap foglalkoztam vele, tudtam hogy sosem fogok vele találkozni de mégis ott volt a remény meg egy érzés hogy egyszer majd mégis találkoznunk kell, van köztünk valami, a sorsunk(ha van ilyen összeforrt)

Rengetegszer álmodtam is vele, volt hogy rosszul voltam a hiányától, úgy éreztem nekem vele, neki pedig vele lenne tökéletes az életünk…

Egy földöntúli lényként tekintettem rá kb aki ki tudna szakítani a szomorú valóságból…


Ezzel csak azt akarom mondani hogy ez sokkal komolyabb dolog volt, mint amikor a tinilányok rajonganak valakiért. Ahogy mondtam nekem is volt mellette sok “sztár” aki tetszett, de annak semmi köze nincs ehhez,


Az életben esélyt sem akartam adni senkinek mert tényleg úgy éreztem hogy egyszer majd úgyis együtt leszünk, nekünk találkoznunk kell…


3 hónapja jött a fekete leves, azóta őrlődöm.

Először csak pletykák voltak róla hogy illegális dolgai vannak aztán hamar kiderült hogy minden igaz, rendőrségi ügyei vannak, többszörösen nagyon súlyok bűnöket követett el…

A droggal való visszaélés, kereskedés a legenyhébb, csakhogy szemléltessem.

De sajnos kiderült hogy nőkkel is erőszakos volt, nőt is vert meg úgy hogy kérdéses volt túléli-e….

Miután minden bebizonyosodott, eltűnt az online térből, azóta csak annyit lehet tudni hogy a rendőrség kezei között van.


Ráadásul ez az egész számomra már egy balszerencsés eseménysorozat vége volt, előtte történik olyan dolgok amik miatt egyre rosszabbul lettem mentálisan és egyik nap ezekre a hírekre ébredtem…


Őszintén azóta torzult a valóságérzetem, nem tudom ezt teljesen felfogni…

Úgy érzem ez is a balsorsom része

És félek hogy amíg élek ezt már nem tudom majd soha a valósággal összeegyeztetni. Jelenleg még nem tudom es félek az őrülettől is…


Szerintem nem is volt még a történelem során olyan hogy egy ilyen szintű férfiről ilyen dolgok derüljenek ki, megis mennyi esély van arra az én szempontomból hogy pont arról az egyetlenről derüljön ki ez, akinek 6 hosszú éven keresztül a függője voltam?

Abszolút úgy érzem mintha egy filmben lennék és ezt valaki elrendezte volna.


Másrészt karma, sors szempontjából sem értem ezt…

Ha valaki ennyire szerencsés mint ő, mindene megvan, külső, siker, pénz, egészség, akkor hogy tud a mennyből kb. a pokolba szállni?

Hogy lehet hogy valakinek ilyen szélsőséges a sorsa?

Most úgy kell élnie ezek után amit csak a legszerencsétlenebb embereknek kell elszenvedniük…

Még most ahogy írok róla is nehéz elhinni hogy ez mind megtörtént.

Pedig már hónapok teltek el.


Ez számomra majdnem olyan szürreális volt mint mondjuk a pandémia. Szürreálisabb mint az ukrán háború.

Még arra is több esély volt hogy meghal minthogy ez megtörténjen.


Szóval, lehet ez véletlen es semmi közöm nincs ehhez vagy ez a sorsom, karmám része volt?

Tud valaki valamilyen okosságot mondani erre?

Hosszú lett tudom, elnézést.



2023. ápr. 17. 14:02
 71/119 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagy skizo..egyszer majd összeàll a kép..

Az én életem is egy tanmese..sok szinkronicitàssal ,millio véletlennel..minden amit olvastam hallottam az késöbb megtörtént-bàr a joslatokra nem emlékszek az is lehet meghalok de most olyan szàrnyaim vannak nem félek ..

Amit nem nekem mondanak irnak tudom mi szol nekem-bár az a baj a negativot is felvettem ami levitte a rezgésem .. pislàkolo làmpàk meg tönkrement műszaki cikkek az elején..meg a magàtól felkapcsolodó làmpa a gyerekeimmel majdnem fràszt kaptunk..


Amibe hiszek hogy az univerzum segit terelget (meg lehet béla is :D)de mindig kaptam sugallatot pl.gyerek elesett tesin tanàr is azt hitte minden ok..otthon én is mert tudta mozgatni a kezét..de jött a forumon az uj kérdés nincs eltörve tudom mozgatni?!irtàk de attol ellehet törve..elvittem röntgenre az egyik tört a màsik repedt neki :( mindog kaptam súgást de volt hogy a csakazért sem meg a félelmek màsfele vittek..de most csak a fény felé megyek..

2023. júl. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/119 anonim ***** válasza:

#70

Tudod vannak logikai hibák, amelyeket gyakran elkövetünk minden nap.


Te rengeteget használsz, pl. az ignoranciából fakadó logikai hibát.



A hamis felosztást azért írom, mert hamis végleteket írsz.


Hol kezdjem?

2023. júl. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/119 A kérdező kommentje:

A szinkronicitàsrol jobb lett volna nem is hallani

Most utána olvastam és nem vagyok előrébb

Nem írták le hogy akkor most ez természetfeletti vagy sem…

De az én életem is tele van jelekkel… amiket képtelenség a valóság talaján kezelni


72

Az hogy ignoráns vagyok, ne haragudj de kikérem magamnak

Ahogy írok talán már abból is lejön hogy nem vagyok az, mégha itt most nem is figyelek annyira a tökéletes írásra mert nincs hozza energiám


Egy ignorans ember nem is tudná így átlátni a saját helyzetét, hogy valami nagyon nem stimmel és jeleket kap


Olyan mintha a Truman show-ban lennék

2023. júl. 21. 17:23
 74/119 anonim ***** válasza:

Oké, majd ha hazaérek, akkor leírom pontosabban mi a probléma.

Mert hiába kutatsz vagy olvasol, mindig ignoráns maradsz.


A lényeg: "Nem tudom hogyan máshogy történhetett, tehát a természetfeletti a magyarázat".

2023. júl. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/119 A kérdező kommentje:

Akkor te meg nézz utána az ignorans szó jelentésének

Nem azért maradtam ebben a beszélgetésben hogy sértégessenek és nem is viccből irtam le ilyen részletesen a sztorit

2023. júl. 22. 14:50
 76/119 anonim ***** válasza:

#75

Nem nézek utána, mert tudom mi az.


Az ignoranciából fakadó logikai hiba ezt jelenti.

De akkor mégegyszer leírom.

"Nem tudok más lehetőségre gondolni, tehát természet feletti."


Ez a literális definíciója a logikai hibának.

Esetleg szeretnéd ezt kétségbe vonni?

2023. júl. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/119 A kérdező kommentje:

Leírtam részletesen hogy mi történt de te továbbra is kötöd az ebet a karóhoz

Hogy lehetne egy ilyen helyzetet a valóság talaján kezelni?

Hogy kellene azt gondolnom hogy ez nem egy jel?

És hogy kellene megőriznem a józan eszem ilyen dolgok után?

Pár napja álmodtam is vele pedig nem szoktam

Nem lehet elszakadni tőle

Sőt megnéztem a börtönt ahol van… egy földi pokol a hely

2023. júl. 23. 15:16
 78/119 anonim ***** válasza:

"Hogy lehetne egy ilyen helyzetet a valóság talaján kezelni?"

Mert csak a valóság létezik.

Itt kezdődik a probléma, hogy egy képzeletbeli világban élsz.

Amíg nem tudod bizonyítani, mert ezek csak mende-mondák (méghozzá egy mentálisan sérült embertől), addig mondogathatsz ilyen baromságokat.

2023. júl. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/119 anonim ***** válasza:
0%

78-ha àtélsz dolgokat gyere vissza :D

Mit tudtam én mi a 3D 5D

Mikor làtsz dolgokat..fényoszlop fàbol kiszàllo felhőszerű vmi mikor hallasz mikor bizsereg a 3.szemed.. ha vki ilyeneket mond anno bolondnak mondom..persze én se hiresztelem meet rolam is ezt gobdolnàk :D de azért nem vagyok skizo mert jobb a radarom -nem tudtam mi az hogy csatornàzàs .. de kolleganőm mondja àlveled àlmodtam meg a korda gyurival eggyütt csatornàztunk :D na ez a csatornàzàs mikor olvasok hallok olyanokat amibe benne vagyok vagy megfog történni..


Persze nekem is volt üldözési màniàm mert amikrt mondtak megtörtént velem :D igy azt gondoltam manipulàlnak.. nekem rengeteg dolog megtörtént amit àlmodtam hallottam olvastam..mint akinek csàpja radarja jó és egy random szövegből azt hallja ki ami neki szol!!

Ma mhelyemen a tusoloba tücsköt talàltam-annak a spirtuàlis jelentése is az hogy jók az antennàik különössen érzékenyek a külvilàgra..

Van hogy rezeg a csakràm arra ébredek meg hangja is van..van hogy fix szàmmal àlmodok -de ezeket neten màr olvastam viszont csak akkor esik le ha ott tartok..

2023. júl. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/119 anonim ***** válasza:
0%
És én sem vagyok skizo meg beteg-traumàim azok voltak..ennyi..
2023. júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!