Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ebből a történetből kell...

Ebből a történetből kell levonnom bármilyen spirituális tanulságot, vagy teljesen véletlen és nincs köze hozzám? (Valakiről akiért odavoltam kiderült hogy egy szörnyeteg)

Figyelt kérdés

Nem tudom ki az aki ebben jártas lehet, ha valaki tényleg úgy érzi hogy jártas az ezotériában kérem adjon valamilyen tanácsot.

Nagyon hosszú lehetne ez, megpróbálom csak röviden.

Nem hagy nyugodni a kérdés szóval muszáj itt megkérdeznem.

Próbáltam rákeresni hogy mit gondoltok itt a véletlenről, de nem igazán találtam rá választ…


Ott kezdem hogy nagyon álmodozó függő típus vagyok, elérhetetlen férfiak iránt nagyon sokszor kialakulnak ilyen érzések.

Normális emberi kapcsolataim nincsenek is, mert nekem sokkal jobban tetszik a fikció. Tudom, ez mentális probléma.


Sokszor megtetszenek színészek, ismert emberek, de ezek az érzések sosem mélyek, pár hét alatt elmúlnak és aztán talál az elmém magának valaki mást.


Viszont volt egy férfi aki leginkább az online világban volt ismert, én is így találtam rá. Nem tudom hogy lehet-e szerelemnek nevezni a dolgot, de plátói szerelemnek mindenképp.


Először csak a külseje tetszett meg jobban mint eddig bármi aztán mident elolvastam róla amit csak lehetett róla találni és pár nap alatt rájöttem hogy ő a tökéletes ember, férfi.

Meg sosem éreztem ilyesmit és ez nem múlt el, hanem 6! Éven keresztül tartott…

Minden nap foglalkoztam vele, tudtam hogy sosem fogok vele találkozni de mégis ott volt a remény meg egy érzés hogy egyszer majd mégis találkoznunk kell, van köztünk valami, a sorsunk(ha van ilyen összeforrt)

Rengetegszer álmodtam is vele, volt hogy rosszul voltam a hiányától, úgy éreztem nekem vele, neki pedig vele lenne tökéletes az életünk…

Egy földöntúli lényként tekintettem rá kb aki ki tudna szakítani a szomorú valóságból…


Ezzel csak azt akarom mondani hogy ez sokkal komolyabb dolog volt, mint amikor a tinilányok rajonganak valakiért. Ahogy mondtam nekem is volt mellette sok “sztár” aki tetszett, de annak semmi köze nincs ehhez,


Az életben esélyt sem akartam adni senkinek mert tényleg úgy éreztem hogy egyszer majd úgyis együtt leszünk, nekünk találkoznunk kell…


3 hónapja jött a fekete leves, azóta őrlődöm.

Először csak pletykák voltak róla hogy illegális dolgai vannak aztán hamar kiderült hogy minden igaz, rendőrségi ügyei vannak, többszörösen nagyon súlyok bűnöket követett el…

A droggal való visszaélés, kereskedés a legenyhébb, csakhogy szemléltessem.

De sajnos kiderült hogy nőkkel is erőszakos volt, nőt is vert meg úgy hogy kérdéses volt túléli-e….

Miután minden bebizonyosodott, eltűnt az online térből, azóta csak annyit lehet tudni hogy a rendőrség kezei között van.


Ráadásul ez az egész számomra már egy balszerencsés eseménysorozat vége volt, előtte történik olyan dolgok amik miatt egyre rosszabbul lettem mentálisan és egyik nap ezekre a hírekre ébredtem…


Őszintén azóta torzult a valóságérzetem, nem tudom ezt teljesen felfogni…

Úgy érzem ez is a balsorsom része

És félek hogy amíg élek ezt már nem tudom majd soha a valósággal összeegyeztetni. Jelenleg még nem tudom es félek az őrülettől is…


Szerintem nem is volt még a történelem során olyan hogy egy ilyen szintű férfiről ilyen dolgok derüljenek ki, megis mennyi esély van arra az én szempontomból hogy pont arról az egyetlenről derüljön ki ez, akinek 6 hosszú éven keresztül a függője voltam?

Abszolút úgy érzem mintha egy filmben lennék és ezt valaki elrendezte volna.


Másrészt karma, sors szempontjából sem értem ezt…

Ha valaki ennyire szerencsés mint ő, mindene megvan, külső, siker, pénz, egészség, akkor hogy tud a mennyből kb. a pokolba szállni?

Hogy lehet hogy valakinek ilyen szélsőséges a sorsa?

Most úgy kell élnie ezek után amit csak a legszerencsétlenebb embereknek kell elszenvedniük…

Még most ahogy írok róla is nehéz elhinni hogy ez mind megtörtént.

Pedig már hónapok teltek el.


Ez számomra majdnem olyan szürreális volt mint mondjuk a pandémia. Szürreálisabb mint az ukrán háború.

Még arra is több esély volt hogy meghal minthogy ez megtörténjen.


Szóval, lehet ez véletlen es semmi közöm nincs ehhez vagy ez a sorsom, karmám része volt?

Tud valaki valamilyen okosságot mondani erre?

Hosszú lett tudom, elnézést.



2023. ápr. 17. 14:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/119 A kérdező kommentje:

Maladaptiv álmodozás a neve

Sajnos nem én választottam

6 éves korom óta csinálom

Eleve csak a gyönyörű férfiak jöhetnek szoba, a többiektől undorodom és ezen nem is akarok változtatni

Ő az volt. Nagyon

Illetve most is az, csak már nem látom tobbe

2023. júl. 12. 19:16
 32/119 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy baj amúgy egyébként az élénk fantázia. Írásra nem gondoltál? Festés, stb ahol a fantáziádat, álmodozásaidat kreatívan felhasználhatnád? Akár csakhobbiból is, a saját magad örömére.
2023. júl. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/119 anonim ***** válasza:
Pszichológus? A spirituális hit nem zárja ám ki, hogy fejlődj. Pl. feldolgozva a gyermekkorod, elfogadd magad, hogy el tudj fogadni másokat valós személyként. A kreatív energiáid meg jóra, gyógyításra, teremtésre kellene használni.
2023. júl. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/119 anonim ***** válasza:

Enis ilyen vagyok hasonlo, álmodozásfüggő

Csak en nem az igazi személlyel kapcsolatba érzek vonzódást hanem az álomképpel kapcsolatba

Igazi személytől én semmit nem akarok

Ha akarna tolem valamit visszautasítanám

Valoszinüleg azért mert elobb-utobb megtetszene neki valaki más es vele akarna lenni, én meg elvesziteném

Az álomkép megmarad mindig

Tavaly volt ilyen, tetszett valaki, egyik munkatarsam, rola almodoztam, fantazialtam, hogy de jo lenne megismerni, milyen ember, moziba menni vele stb

Aztan munka kozbe is almodoztam rola ilyen dolgokrol, odajott, kerdezett valamit munkával kapcsolatba es szó szerint meg voltam sértődve, hogy megzavar a fantáziálásomba, persze nem mutattam ki, teljesen normális módon beszéltem vele, de utána nagyon csodalkoztam magamon hogy ezt éreztem, odajon az igazi személy akirol almodozok es rosszul esik ha megzavar :O és akkor jottem ra, hogy en nem bele vagyok zugva, hanem az csak álomképbe, en nem járni akarok vele, megismerni, hanem én ő akarok lenni, annyira unalmas, szar az életem, hogy én ő akarok lenni, az ő kinézetét akarom, az ő autóját akarom, a munkáját, az egész életét, azt ahogy felnőtt, az elmúlt gyerekkorát, szoval ez már durva igy leirva

Már arra is gondoltam hogy meghalok és egy másik dimenzióban az ő életét fogom élni, annyira kivancsi vagyok rá, hogy él, milyen volt a gyerekkora, hogy nőtt fel stb

De igazából csak változást akartam az életembe

Nem vagyok pszichopata, nem zaklattam, nem jártam utána, nem is beszéltem vele csak munkaügyben, nem akartam hogy bármi rosszat gondoljon rólam

Azóta már kiléptem onnan, nem miatta, utáltam már ott dolgozni, munka miatt is

Kivancsi lennék rá mi lesz vele pl 10 év mulva de azt mar sose fogom megtudni

Szoval ez van, az álmodozás nem vezet jó irányba csak ha szar az élet és mindenhogy szar, akkor csak az álmodozás marad

2023. júl. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/119 A kérdező kommentje:

32 gondoltam arra hogyha forgatókönyv író lehetnek, az milyen jó lenne… könyveket biztos nem tudnék írni, olvasni régóta nem tudok mert nem tudok figyelni, meg untat, igazából filmeket sem nagyon nézek, talán lehet adhd-m is

Meg minek nézzen az, aki tud magának csinálni filmeket?


34 azért én más vagyok, mert az álmodozás mellett nekem nagyon ritkán, ha találok egy tökéletes férfit van hogy függője tudok lenni élőben is


Ha vele találkoztam volna biztos vagyok benne hogy leálltam volna az álmodozással és elvitt volna a kisugárzása, amire annyira rá voltam kattanva


Sajnos szerintem más sosem fogom tudni eldönteni hogy ez az egész véletlen volt e vagy sem, maximum annyi jó van benne hogy már nem kell azt sajnálnom hogy nem lehetek vele tekintve hogy 10+ évig börtönben lesz főként nemi erőszakért… hihetetlen

2023. júl. 13. 11:42
 36/119 anonim ***** válasza:
Csak ha nem olyan mint amit te álmodozol róla akkor mivan?
2023. júl. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/119 anonim ***** válasza:

Spirituálisan nézve a feladatod mindig saját magad megismerése, fejlesztése, és utána pedig, hogy már a közösségért is tegyél. Így lehet levetkőzni az anyagot, ha már megtanulod, mi a szeretet és nem marad benned önző vágy. Na de ha ez még uncsin hangzik, a tapasztalást, az anyag élvezetét, irányítását és elszenvedését nem lehet átugrani, mert nem valami jógiként születtél le. Élni kell. Szóval ez amit írsz, szerintem zsákutca, menekülés valami elő, amivel nem akarsz szembenézni.


Nem lehet senkit megismerni online meg képekről, így szeretni sem. És mitől tökéletes valaki? A szeretet meg nem bálványozása a másiknak (attól jobb lesz vajon a másiknak egyébként? jobb ember lesz-e?). Igen, léteznek függőségek, rabságok, lelkiek is, mint birtoklási vágy, megfelelési kényszer... és léteznek olyan egyenrangú kapcsolatok, amiknél társak vagytok és épít, pl. szabadságot, önbizalmat ad, új nézőpontokat tanít... Ezeket is idővel fel lehet ismerni, hogy ki vagy te valaki mellett vagy ez esetben csak hatására. Jobb vagy rosszabb irányba tartasz, mivel megy el az időd, hogy hat az egészségedre, mennyire követed a céljaid vagy pont elvon tőlük és elveszíted magadat. Akivel kompatibilis vagy, azzal mersz önmagad lenni, és nem rakod sem magad fölé, sem szolgaságba.

2023. júl. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/119 A kérdező kommentje:

36 azért annyira nem tudja megjatszani az ember magát

Ahogy beszél abból le lehet szurni hogy mennyire intelligens pl, értelmes e, illenenk e egymáshoz, egyezik e a világnézetünk

Ezek alapján teljesen olyan volt amit én akarok egy ferfiben, amellett hogy a külseje is kimagasló, bár láttam olyan állapotban amikor magához képest szarul nézett ki de az sem érdekelt


Nagyon nehéz felfogni hogy egy ilyen szintű, forintban számítva multi milliárdos férfi ilyen bűnöket követ el mikor bárkit megkaphatna…


És pont az a férfi aki engem annyira megbabonazott mint senki más és pont akkor mikor elkezdődött egy szürreális folyamat a coviddal….


Képtelen vagyok elhinni hogy ez nem irányítva volt és hogy nem egy kísérlet részese vagyok….

2023. júl. 13. 12:42
 39/119 anonim ***** válasza:

A sorsunk előre meg van írva

Amerikai pszichóban is milliomos volt a főszereplő és embereket gyilkolt, sajnos az ilyeneket megbolondítja a sok pénz, azt hiszik övék az egész világ, bármit megtehetnek büntetlenül

Olyan mint az elkényeztetett szlovák k***a esete, 4 embert kinyírt a terepjárójával autópályán

2023. júl. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/119 A kérdező kommentje:

Jó csak az egy film, persze történnek ilyenek az életben is

Valóban megbolondit a túl sok pénz meg a sok rajongó

Nem véletlen anyagoznak sokan


De azért szerencsére több az ellenpélda, van rengeteg híres szexi milliárdos aki nem erőszakol…

De persze nekem pont az volt a platoi szerelem aki igen….

2023. júl. 13. 14:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!