Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ikerláng szindróma de beteljes...

Ikerláng szindróma de beteljesületlen?

Figyelt kérdés
45 éves nő vagyok férj gyerekek mellett a munkahelyen szerelmes lettem egy fiatal huszonéves új munkatársba. Amolyan plátói, hiszen a házasságom rendben, de ez a srác valahogy teljesen olyan mint én, hasonló gondolkodású, hasonló érdeklődési körű, de még hasonló zenék vagy könyvek is tetszenek nekünk. Nagyon jó barátok lettünk olyan lelki társak. De amióta kialakult ez a barátság, feszültségben élek. Minden nap rá gondolok. Úgy érzem, rosszkor vagyok rossz helyen. Ha fiatal lennék és szingli egyértelmű, hogy ő lenne a nagy ő. De így? A férjem szeretem, de feszít ez az érzés és függőséget okoz, úgy érzem, ő a másik felem, de olyan pusztító, felemésztő ez az érzés. Mire tanít ez az ikerláng kapcsolat, mit kellene megtanulnom, vagy tennem szerintetek?

dec. 9. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

"mit kellene megtanulnom"


Azt, hogy nem létezik ilyen, akármit olvasol a picsáklapjában...

dec. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Azt tanítja meg, hogy valami nem működik a férjeddel, ha másba bele tudtál habarodni. Ha "szereted" a férjed, akkor nem kívánsz meg mást, nem kezdesz bele "lelki társ"-kapcsolatba senkivel. Félre ne értsd, nem ítélkezem, neked kell tudnod, mi fér bele, és mondjuk fordított esetben te hogyan éreznél, ha a férjed menne ezen keresztül.

Nincs olyan, hogy ikerláng. Olyan van, hogy nem működik egy házasság, jön valaki, akiben felismered, ami hiányzik és vágyódsz utána. Ez az egész nem spiritualitás szerintem, sima pszichológia. A helyére kerülnek a puzzle darabok, amit az ember "beteljesülésnek" gondol. Én hosszú évekig mozogtam ebben az egész ikerláng-baromságban és vágytam valaki után, aki végül kishíján megerőszakolt a naaaagy beteljesülés helyett. Szerinted utána azt éreztem, hogy ő az igazi? Nagy büdös francokat. Csak összetört a szívem, hogy ennyire vágyakoztam egy trágya ember után, akiről azt hittem, de tényleg azt hittem, megvan benne minden, lelki társ, a másik felem, stb.


Gondold át, mit akarsz a házasságodtól, mit akarsz a férjedtől, mit akarsz az életedtől. Ez a fiatal, huszonéves srác arra tanít, hogy van még időd változtatni, továbblépni.


De azt is gondold át, hogy ha valóban "szereted" a férjed, akkor hogyan szeretheted a másikat is.

dec. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
De miért mentél hozzá a férjedhez? Hiszen gondolom volt időtök megismerni előtte egymást.
dec. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem létezik olyan hogy egy ember több embert szeret egyszerre.
dec. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Viszont arra, hogy mire tanít valakit egy ilyen helyzet, nincsen egyértelmű elképzelésem. Talán valóban érdemes átgondolni a házastárssal való kapcsolatot, hogy tényleg nem hiányzik-e abból valamilyen lelki dolog, ahogyan fentebb írta valaki.
dec. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%

És a fiú hogy viszonyul hozzád? Nincs barátnője?

Azért gondold át, mennyi jövője lehetne köztetek bármilyen kapcsolatnak.

dec. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem létezik ikerláng. Bár korábban nem gondoltam volna.

Viszont ez nem feltétlen azt jelenti, hogy mindent elkellene dobnod érte, különösen ha rendben van a házasságod és valóban szereted a férjedet.

Szeretet és szeretet között óriási különbség van. A barátainkat sem szeretjük egyformán, a gyerekeinket, a kutyánkat sem... Minden érzés más és más.

Nekem is van ikerlángom és azután ismertem meg, hogy összeházasodtam a férjemmel.

Ez nem jelent mást, mint egy új barátságot ami lelki szinten mélyebb, mint a többi barátság.

Ezek a kapcsolatok arra taníthatnak, hogyan légy hűséges, hogyan légy teljes.

Értem, min mehetsz keresztül, de ez "csak" egy újabb ember az életedben. Nem kell kezdened vele semmit, azontúl, hogy jó barátságot ápolsz vele. Támogatod, bíztatod, S fordítva is.

Szerintem jó, ha van aki ennyire megért és egy hullámhosszon tudsz lenni vele. Az is lehet, hogy kapcsolatban nem működne.

Ha valóban szereted a férjedet, vagy távol tartod magad tőle vagy csak barátságot teszel a kapcsolatba. Nekünk az utóbbi működik és semmi feszültséget nem okoz.

febr. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!