Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valós lehetett, vagy csak az...

Valós lehetett, vagy csak az elmém játszadozott velem?

Figyelt kérdés

11 éves koromban biciklivel fejre estem. Agyrázkódásom lett, az eszméletemet is elvesztettem, pár napra kórházba is kerültem. Amire emlékszem belőle, hogy nagy fény volt, láttam magamat, ahogy az úton fekszem. Repültem magam felett pár méterrel, és mintha 2 angyal fogott volna közre.

Ezután sokáig láttam az emberek auráját (néha látom ma is, 31 éves vagyok).

Volt olyan, kb 18 éves koromban, hogy külföldi turnén kb. 12-en voltunk egy szobában, és az éjszaka közepén felébredtem, és szerbül kezdtem el beszélni a többiek elmondása alapján, holott nem tudok szerbül.

Álmomban több dolgot feltaláltam, olyan hangszereken játszottam, amiken nem tudok.

Álmomban többször beszéltem halott nagyszüleimmel, és egyéb ismerősökkel, akik arról biztosítottak, hogy jól vannak.

Léteznie kell további dimenzióknak, vagy "szellemvilágnak"

Mit gondoltok erről?



febr. 1. 09:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Elhiszem, lehet
febr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Esetleg vannak hasonló tapasztalatok?
febr. 1. 09:32
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Szellemek, örangyalok jelen vannak.
febr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan, hogy kutyatámadás során, én is láttam magamat feküdni a földön, lebegtem pár méterre magam fölött, láttam, ahogy a kutya rág, majd segítség jött, elkergették a kutyát, és magamhoz tértem. Enyi. Eszméletemet vesztettem én is a támadás során, láttam magamot felülről, de magamhoz tértem. De én semmi angyalt nem láttam.
febr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Kitaláció szerintem, a szokásos GyK mesélő újabb története, valamelyik külföldi gyűjtőoldalról lefordítva.

Kerékpárral ifjabb koromban én is fejre koppantam egyszer az aszfalton, de abban a pillanatban pattantam is fel.

Mármint én azt hittem. Valójában valameddig ott feküdtem elterülve, mások szerint.

Tehát az az idő egyszerűen kiesett. Teljes kikapcsolás.

Azóta jobban értem a halált is, bár nem nagy kaland: se kép, se hang, processzor leáll és ennyi volt. Megyünk bontásra.

febr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
7%
Én is egy őrangyal vagyok ember létemre.
febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

5. "Kitaláció szerintem, a szokásos GyK mesélő újabb története, valamelyik külföldi gyűjtőoldalról lefordítva."

Remélem nem rólam beszélsz. Négyes vagyok. Mert ha igen, ez tényleg megtörtént velem.

febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

5-ös:

Nem kitaláció, valóban ezt tapasztaltam.

febr. 2. 07:36
 9/16 anonim válasza:
100%

Velem az volt még 2017ben mikor mentem iskolába (vagyis mentem volna).

Mikor szét nétem az úton, nem jött semmi szóval el indultam utánna a bal oldali kanyarnál egy autó túl gyorsan vette be a kanyart és ezzel engem is el vitt.. pár hétig kórházban voltam.

De mikor az autó nekem csapódott abból csak annyira emlékszem hogy a testem az pár méterrel el repült tőlem (hogy most ez mennyire valós vagy az agyam csinált valamit fogalmam sincs, de elég para volt). Eszmélet vesztés, lábtörés és enyhe agyrászkódásom lett. Azóta el teltmár pár év, de az agyam az már nem a régi, már nem úgy működik mint régen, sokszor elfelejtek valamit (legyen szó bármiről is), de már hozzá szoktam

22l

febr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%
#10 Hogy te mekkora egy paraszt vagy!
febr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!