Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a cáfolat arra nézve, hogy...

Mi a cáfolat arra nézve, hogy a halálközeli élmények nem evolúciós hallucináció haszon hanem természetfeletti élmények?

Figyelt kérdés
ápr. 15. 11:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 A kérdező kommentje:
"" A 24.hu nagyon tudományos ""
ápr. 19. 08:14
 52/84 anonim ***** válasza:
...és a hazugság elmélet mennyire tudományos? Szerintem te egy robot vagy biztos azt hazudnod hogy emberként írsz ide, bizonyítsd be. Körülbelül a te érvelési szintén itt tart.
ápr. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt is elhiszed? :O

ápr. 19. 08:44
 54/84 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

50.

A témának így nem sok értelme van, ha te is csak írsz, vissza nem olvasol.

Volt róla szó, hogy nézzétek meg az angol forrást is, próbáld értelmezni a dolgokat, hányszor magyarázzuk el?

ápr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 anonim ***** válasza:
Azt kell bebizonyitanotok tudományosan, hogy ezek az emberek hazudnak..linkeljétek be.
ápr. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 anonim válasza:
9# Az ondo információ mennyire misztikus? Xd
ápr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Valaki azt mondja, hogy ő Napóleon, én nem vagyok köteles bizonyítani, hogy ő hazudik.

De jogom van kinevetni vagy sajnálni is.

Ráadásul még érzem is, hogy nem hazudik, ő tényleg azt hiszi.

Ezért a szánalom faktort még magasabbra emelem például.

Pontosan azt tapasztaljuk, hogy a tudomány igyekszik nyitottan hozzáállni:

- Amerikában már annyira elszaporodtak a földönkívüli buta konspirációs elméletek, hogy a NASA is ráfeküdt a témára, aminek célja az emberek hiteles tájékoztatása. Ha van bizonyíték, azt megtalálni. Ha nincs arról is tájékoztatni. Nem akar itt senki titkolózni.

- Itteni témában linkelitek, hogy a tudomány "ráfeküdt" a halálközeli élmények vizsgálatára. Én kérek elnézést, várjuk ki, hogy mire jutnak! Majd utána lehet magyarázni, hogy mi van. Egyelőre semmi nincs.

[link]

News Release 7-Apr-2022

ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/84 Pombe ***** válasza:

#45: "Pombe azt ajánlom győzödj meg magad, hívd fel a Djabe együttes tagját Égerházi fiát"


Nem érdekel a fickó addig, amíg dokumetumokkal, kivizsgálási eredményekkel nem tud előrukkolni. Hullára nem érdekel az égre földre való esküdözése.


#45: "semmi értelmét nem látom ma se hogy azt hazudja hogy értette a holland nyelvet éber állapotban"


Én simán látom értelmét. Szeret nagyzolni, vagy a képzelete a hosszú idők alatt túlfényezte az eseményeket, és már ő maga is hisz abban aminek csak minimális-, vagy éppen semekkora alapja se volt, vagy egyszerűen most is a haverjaival nagyokat nevet rajtad egy kocsmában, hogy mennyi mindent be lehet etetni egy hiszékeny emberrel, vagy egyszerűen ő is valami csőlátású hívő, akin uralkodik a beteges térítési kényszer.


Itt a GYIK-ról is mutattam neked ilyen betegesen gondolkodó embert a #27-ben (emlékeztetőül: "Idézve: "Beszélgettem Istennel. Légyszi ne nevessetek ki."...). Egyértelműen füllentett akkor, amikor azt állította, hogy álmában beszélt Istennel, mert sokkal később már az ördögről beszélt ez ügyben, amikor megfeledkezett arról, hogy régen mit hazudott.


Áruld már el, hogy neki mi oka volt hazudni? Fogalmam sincs, de megtette. Akkor miért ne tehette volna ezt meg az Égerházid is? Bizonyíték! Erre van szükség, nem mese-mese mátkákra.


Tömegével vannak a világban számítógépes vírusokat írók, akiknek semmi oka nincs másoknak ezekkel nagy gondokat okozni, sőt, még anyagi hasznuk sincs belőle, és mégis ezrével vannak ilyen emberek, akiknek pusztán az okoz örömöt, ha olvassák a hírekben, hogy miattuk számukra ismeretlen emberek adatai semmisültek meg, és még csak az se hiányzik nekik, hogy mindenki tudja a nevüket. Ezt miért csinálják? Semmi okuk nincs erre, és mégis ezt teszik!


#45: "Örajta kívül még négy embert ismerek akik visszajöttek, mindannyiuknak van egy meglepő történetük."


Ugyan! Gondolkodj még egy kicsit... Biztosan lesz még vagy 8 ezen felül is. Állj a tükör elé, hangosan mond ki ezt sokszor, és idővel már magad is elhiszed majd, sőt, még a 8 másik pontos szövegére is fogsz majd emlékezni. Ezt ön-, vagy autoszuggesztiónak hívják, és remekül működik, mint akár az Égerházi úrnál-, vagy a fiánál is. :D


Én is tudok több mint száz emberről, akik lazán hazudtak, és mutattam már neked erre is példát itt ebben a rovatban is a #22-ben:


Idézve:

"Minden vallás tömegével bizonygatja ma is a csodák megtörténését. Pl. itt van Orbán papi fiának, Orbán Gáspárnak a sok csodatettei is a felházban:


https://www.youtube.com/watch?v=Qf78SLCLtSI


1:58-tól kiderül, hogy a bénát kiimádkozták a helyiek a tolószékből. :) - később valami tiniféle esküdözik, hogy a tuti töröttkezű is hippsz-hoppsz... stb."


És még mást is soroltam itt...


Mondd! Kedves vitapartnerem! Te eldöntötted, hogy nagy ívben beletojsz abba, amit írunk neked, csak az a lényeg, hogy leírd a hitedet újra és újra anélkül, hogy a hiteddel szemben felmerülő legkisebb kritikára is odafigyelj? Te nem vitázni jöttél ide, hanem hittéríteni?


Nem fogsz semmire se jutni egy épeszű embernél se-, a bíróság előtt se, a tudomány előtt se azzal, hogy kritikátlanul meséknek és alátámasztatlan anekdotáknak adsz hitelt kritikátlanul csak azért, mert ezekben nagyon szeretsz hinni.

ápr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 Pombe ***** válasza:

#46: "Riport film, Égerházi Imre - meghaltam és élek."


Vajon mi okból nem szúrtad be a linket? Má' ne haragudj, de ezt se értem... https://www.youtube.com/watch?v=SWZH1UQgAww


Szép mese a hollandokról! :D


Kár, hogy az egész meséjére az égvilágon semmiféle bizonyítékot nem mutat be.


#46: "Égerhazi beszámolója? Jaj mekkora hitetlenséggel bírsz kérdező?"


Ember! Vedd már elő a józanabbik feledet!


Képzeld azt, hogy te itt egy gyilkossági perben a bíró vagy, ahol az igazság felderítése nagyon fontos. Képzeld azt, hogy Égerházi a perben egy tanú, aki tudja bizonyítani, hogy egy nyitott lépcsőházban tényleg halottnak tűnően elájult (ezt a 10 perccel később kiszálló orvosok is igazolják), és lebegve a lelke látta, ahogy egy emelettel feljebb egy férfi leszúrt egy másikat, és Égerházi a gyanúsítottak padján ülő tagra rámutatna, hogy ott az az ember volt a gyilkos.


Neked ez elég lenne tanúvallomásként? Lecsukatnád ez alapján a gyanúsítottat??? :DDD


Semmi igényed nem lenne arra, hogy kikérdezd az orvosokat, hogy tényleg a tanú vissza tudta idézni pontosan amit beszéltek? - ahogy ő ezt bizonygatja. A "holtteste" körül sopánkodó szomszédok tényleg azt mondták, amit a tanú állít, amikor szerinte lebegve felülről hallotta őket is?


Nem cucc elképzelni mindenféle beszélgetést és történést felülről, és utólag még el is hisszük, hogy ott az történt, de ez egyáltalán nem biztos hogy tényleg így volt. Ehhez bizonyíték kell!


És ezt rém egyszerű bizonyítani. Millió ilyen eset volt már, és sosincs több hiteles tanúval alátámasztva a dolog, holott ehhez az esethez is tök könnyedén lehetne felmutatni bizonyítékokat. Égerházinak csak el kellene mondania a neveket, az orvosok nevét, és aláírathatna velük egy dokumentumot, hogy igen, ez mind így történt, és ők ezt mind így visszaigazolják.


Tudod milyen ez? Mint az idegen lényes UFO látás. Ki tudja miért, ezermillió ilyen dolog történik, de valamilyen érthetetlen okból soha, de soha nincs egy darab konkrétum se, mint a népmeséknél. Valamiért a millió fényképből mindig a képek ezerféleképpen értelmezhetőek, vagy homályosak, vagy csalások, és mindig ilyenek, akármennyire is javul a fényképező-technika, és soha nem ilyenek, holott ezreket raboltak már el az UFO-nauták, gyíkemberek is...


[link]


:D

ápr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/84 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nincs túlvilág :(
ápr. 19. 12:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!