Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meg lehet érezni, hogy milyen...

Meg lehet érezni, hogy milyen lesz a jövőm? Vagy csak bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés

Hosszú ideje nincsen párkapcsolatom, és nem is nagyon volt említésre méltó. A környezetem már lemondott rólam, hogy úgysem lesz. De én nem aggódom túlzottan ezen, mert érzem, hogy egyszer biztosan lesz. Lehet ez hülyeség, de mintha legbelül érezném, hogy valamikor lesznek gyerekeim is.

Szerintetek ilyen lehetséges, hogy megérzem, vagy ez butaság és csak áltatom magam?


2010. okt. 30. 16:03
 1/5 anonim válasza:
100%
Lesz párod a világ tele van magányos emberekkel csak keresni kell.
2010. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Hány éves vagy?
2010. okt. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

M.V

Ennek semmi köze a megérzéshez.Bőven rá találhatsz még a szerelemre és gyerekeid is lesznek,amiatt ne aggódj.

2010. okt. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A jövőt nem megérzed, hanem befolyásolod. Fontos, hogy higgy abban, hogy lesz valakid.

Agykontrollos módszer: Írd le egy papírra, hogy szeretnéd megtalálni a társadat. Írd le, hogy milyen belső tulajdonságokkal rendelkezzen. Ezt a papírt egy nap többször olvasd el.Még hatásosabb, ha elalvás előtt elképzeled, hogy van egy párod.A legfontosabb az, hogy higgy benne!!

2010. okt. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a jövőmet énis érzem: nagyon lusta vagyok, nem tanulok, régen mindig 5ös meg 4es tanuló voltam, de mostmár nem megy a tanulás, és érzem, h nem lesz diplomám, kirúgnak a suliból, és takarítónőként végzem egy piás férjjel... nem érem el az álmaimat. tudnék rajta még változtatni, de nem megy, nincs erőm hozzá, kiverem a fejemből a következményeket és folytatom a lustulást, a szórakozást

tudom sok ember felnő és rájön, h elcseszte az életét, de én még tudnék rajta változtatni, de nem tudok, képtelen vagyok rá, nem visz rá erő. igazából leszarom, és arra gondolok, h ez a megérzés nem igaz... pedig nem élhetek meg abból, ha nem csinálok semmit..


szal sztem meg lehet érezni a jövőt, és lesz családod, meg csajod, csak tegyél is érte vmit, ne úgy, mint én...

2010. okt. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!