Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A testen kívüli élmény biztons...

A testen kívüli élmény biztonságos?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy bármikor vissza tudok téri az asztrálutazásból? És hogy tudok egyáltalán olyan állapotba kerülni?
2011. febr. 12. 18:27
1 2
 11/13 anonim válasza:

Ha megfelelő felkészültséggel csinálják akkor az tud lenni.

Pl vezetővel, vagy ha már van némi előképzettsége az embernek.

Mert azért érdemes elgondolkodni azon, hogy az asztrális projekció vagy testkilépés is valahová történik.

Nade nem egy üres helyre. Ott bizony vannak mások is akik kiléphettek vagy esetleg ott élő entitások.

Mindenesetre maga az állapot elérése nehezebb mint a visszatérés.

Lehet pl. órát felhúzni, aminek hangja "visszaránt" a testbe, de legtöbbször elég magára a testedre gondolni és visszatérsz.

2011. febr. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
27%
Annál a fázisnál nagyon vigyázz, amikor kijutsz az asztráltérbe, mert most esik ott az eső, én pár perce jöttem vissza.
2011. febr. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem álmomban volt ilyen, és azért tudom hogy nem álmodtam mert közel voltam a testemhez de nem tudtam megmozdulni, csak miután visszamentem.
2011. márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!