Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mér van az, hogy ha látsz az...

Mér van az, hogy ha látsz az utcán egy síró gyereket, odamész, segítesz, ha látsz egy síró felnőttet, igyekszel átnézni rajta?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 21:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
én egyikhez se megyek oda, kivéve ha ismerem akkor mindkettőhöz odamegyek.
2011. máj. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én egyikhez sem megyek oda, abszolút nem bízom az emberekben. Továbbá semmi közöm hozzá amíg a saját problémáimat is csak én tudom megoldani, senki más nem oldja meg helyettem.


Ha gondtalan életem lenne, talán felcsapnék terézanyának.

2011. máj. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én síró felnőtthöz csak akkor mennék (megyek) oda, ha segélykérően szétnéz, azaz valakit keres, valakivel beszélne. Amúgy nem, én sem örülnék, ha sírok az utcán (volt már rá példa, haláleset, valamint sikertelen vizsga miatt) valaki odajönne hozzám...
2011. máj. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Síró gyerekhez sem megyek oda.
2011. máj. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egy síró gyerek támogatásra, segítségre szorul, még nem önálló.

Egy felnőtt ember maga is meg tudja oldani a gondjait.

2011. máj. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
37%
Síró gyerekhez se megyek oda, sőt, pucolok minél messzebb, idegesít. Belőlem valamikor kispórolták ezt az empatikus ösztönt.
2011. máj. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!