Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintem szellem van a...

Szerintem szellem van a lakásunkba mit csináljak kezdek nagyon parázni?

Figyelt kérdés
Még kiskoromba talán 9 10 éves lehettem,Már majdnem elaludtam amikor hirtelen felriadtam és egy alakot láttam az ágyam felett.Nagyon megijedtem.Aztán pár évre később,az apum egy temetésen volt anya meg dolgozott.Lementem a barátnőmmel a játszótérre.(Onnan pont rálehet látni a házunkra)Fel volt kapcsolva a villany.Felmentem,lekapcsoltam.Megint visszamentünk a játszótérre.Játszottunk,aztán megint láttuk hogy fel van kapcsolva.Gondoltuk itthon vannak anyáék.De senki nem volt otthon.Aztán mikor visszamentünk a játszira utána még egyszer láttuk hogy fel van kapcsolva,de nem mertünk még egyszer felmenni. Kicsit később:Zeneiskolából jöttem haza és a lépcsőház tetején láttam hogy áll valaki.Mire felértem senki se volt ott.(Nem hallottam hogy csukódott vagy nyitódott volna az ajtó)Pár hete pedig:Felénekeltem a gépre egy dalt,és amikor visszahallgattam valaki a nevemet mondta halkan.Gondoltam hülye vagyok,visszahallgattam mégegyszer és megint hallottam.Annyira megijedtem hogy kinyomtam a gépet és az ágyra futottam.Ma éjjel pedig arra keltem hogy megy a tv-m pedig mindig lekapcsolom.Lekapcsoltam most is.Vissza aludtam mikor felkeltem megint be volt kapcsolva.Amikor a nevelőapám lánya meghalt azt mondta nála is voltak ilyen fura dolgok,mert mindig azon veszekedtek hogy ilyen műsort nézzenek.A lány mindig filmet akart a nevelőapám meg sportot.Miután meghalt a lánya folyton ki be kapcsolt a tv.Elvitte szerelőhöz azt mondta semmi baja sincs,hazavitte de még mindig ki be kapcsolgatott.Akkor oda adta az egyik rokonuknak ott pedig semmi baja nem volt a tv-nek.Elég fura nem? Egyébként a lány 20 évesen halt meg autó balesetben 11 éve.Szerintetek ő lehet?
2011. júl. 2. 13:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Amikor valaki nalunk van napokig, miutan elmegy "tisztitast" szoktunk tartani a lakasban, hogy a nalunk maradt energiajat semlegesitsuk, esetleges arto szellemeket, amiket magaval hozott elkuldjuk.

Zsalya fustolovel befustoljuk az egesz lakast. Lehetoleg minden sarkot, agy alatt, szekreny folott stb.

Egy palacsinta sutobe (alufoliara) szorunk sot, amit meglocsolunk egy kis alkohollal (tiszta alkohollal, nem whisky vagy ilyenek).

Meggyujtjuk, amig az alkohol eg a son, addig korbejarjuk vele a lakast es hangosan utasitjuk oket, hogy menjenek. (azert palacsinta suto, mert annak nyele van es el tudom tartani magamtol, hogy a fust/lang ne legyen kozel hozzam)

Majd illo olajba martott ujjal szivecskeket es egyeb (szamomra jelentos) pozitiv szimbolumokat rajzolok a ablakok ala a padlora, illetve a kuszobhoz az ajtoknal, kozben valami imadsagot elmondva.


Fenti eljaras olcso es konnyen kivitelezheto. Egy probat meger. A TV-t pedig huzd ki estere :)

2011. júl. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
24%

Úr isten! Az előző hozzászólók sokkal félelmetesebbek, mint akármelyik szellem. Méghozzá a meggyőződésük miatt, bizonyítatlanul és névtelenül mondanak olyan konkrét dolgokat, és olyan extrémeket, hogy borzasztó. Tuti van 1-2 önjelölt szellemprof, vagy 1-2 idézős haver, akik elhiszik a másik hazugságait, azért, hogy az ő baromságukat is elhiggye a másik.


Ha a figyelemből és félelemből táplálkozna, akkor határozottan zavard el a rákba. Meg elég ignorálni.


De könyörgök, ne tegyél hugyot az ajtóba, mert az ordenáré lapaj baromság.


ha nem az élénk fantáziád játszik veled akkor ha nem sz@rod le, akkor jelezd (már ha létezik) neki, hogy vagy mondja meg mi kell neki, vagy húzzon el.


De Jézus mekkora épületes baromságokat írnak.

2011. júl. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
24%

Amikor Kopernikusz elojott az otleteivel, anno az is csak "epuletes baromsagnak" tunt az akkori ember szemeben.

Lehet, h te nem hiszel az ilyesmiben, aki hisz pedig ha akarna sem tudna neked az ellentetjet bizonyitani, az meg nem jelenti azt hogy h*lyeseg.

Vizeletet az ajtoba rakni szerintem sem normalis, de en meg tudom erteni, hogy vannak akik MASKENT gondolkodnak mint en es elfogadom. Nem feltetlen ertek vele egyet, de elfogadom. Ezert szep hogy szabad vilagban elunk, mindenki azt csinal amit sajat maga jonak tart. Te is, peldaul azzal, hogy legyalazod a korabbi hozzaszolok otleteit. Amig masnak nem art vele, hajra... lehet hogy neki hasznalni fog.

"meggyőződésük miatt, bizonyítatlanul és névtelenül mondanak olyan konkrét dolgokat" - mint peldaul - "az ordenáré lapaj baromság" :)

2011. júl. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Fiatalabb koromban velem is előfordult, hogy az ajtó elé hugyoztam részegen....na de józanul, előre megfontolt szándékkal....

A lényeg az, hogy szerintem Magyarországon maximum egy pár ember van aki el tudja küldeni a szellemeket, és ők nem az EZO-tv-ben találhatók!

2011. júl. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
ennyi minden történt és csak most kezdesz parázni? egyébként az a szellem ami megmozgatja a tárgyakat, ki-be kapcsolgatja a dolgaidat stb. kopogó szellemeknek nevezzük. nézz valami szelleműző praktikát valami könyvből, interneten stb. lehet hogy elég betegesen és hülyén hangzik, de vannak praktikák interneten is.:) hívőknek ajánlom. első sorban. egyébként lehetséges, hogy a lámpás incidens teljesen véletlen egybeesés volt. lehet hogy mégiscsak otthon voltak,de addigra kimentek a hátsó ajtón.. azért ha semmilyen praktika nem hatásos, lehetséges, hogy veled van baj, túlreagálod, beképzeled magadnak. azért ezt gondolt át, és osszd meg a szüleiddel.
2011. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
nincs semmilyen hátsó ajtó:/ emeletes házba lakunk és a lépcsőház ablaka ránéz a játszótérre,és az ajtónk fölött van egy kis ablak szerűség és ott lehet látni ha ég a villany
2011. júl. 12. 11:21
 27/28 DrevenkaAttila válasza:
0%
Sziasztok én most hallotam ijen dolgot elsőnek 2 napja elmentem testvéremhez ben ültünk a konyhába és (van 1 fekete macskánk)1 szer a macsek elkezdett nézni 1 pontot nem is foglalkoztunk vele 1 idejig de rá ojan 2 percre elkezdett iszonyatosan fulyni és be ált támadó pózba erre nem tudtuk hogy mi lehet a gond mindenki elkezdte nézni hogy valyon mit nézhet arréb ültünk le takartuk a szemét stb de ugyan arra a pontra fúlyt utána a családi barátunk arréb ült akkor elkezdte követni a macsek de az a fura hogy a tag mőgé nézett és nem őt kicsit parás volt a helyzet utána mikor ki tettük a macskát akor mondta el a barátunk hogy régóta vele van már valami ami érdekes dolgokat csinál. feküdt a barinőjével az ágyba és a fali óra le esett a falrol most kb 2 hónapja elment 1 tükör elött fél szemmel láta hogy valami más is volt a tükörbe nem csak ő és utána ösze tört a tükör élből mikor visza nézett na már most ma eljött hozánk kb 2 órája és azóta érdekes dolgok törtétnek kezdek félni :) nővérem kisgyereke (2 éves) beszéltünk hozzá és hirtelen meg akadt a szeme a konyha fele beszéltünk hozzá hogy mit lát mi van ott és elkezdett nevetni és mintha valami csalogatta volna ki megindult nevetve kifele a konyha fele utána hirtelen a fenekére esett és azóta is sír ezt a dolgot mostmár elég komolyan vettem és arra gondoltam hogy az összes ablak ajtó és ágyhoz sót szórok le remélem jó ötlet és végre meg szabadulunk tőlük a szentelt viz már meg van elmentem a templomba miata és be áztattam 1 mécsest bele azt a tanácsot kaptam hogy a szoba közepén hagyam el égni ne fúlyam el remélem be jön mert kicsit ki készülök ha nem ha valaki és most tényleg komolyan ha tudtok 1 olyan ötletet adni hogyan lehet el űzni mert nem nagyon azt sugalja hogy jó lenne szal rémisztő édes testvéremel 3 hónplya történnt 1 baleset eztis el mesélem mert ez is furra volt hazajött a melóbol kb este 7 fele elértük kb a 2-3 órát hajnali 1 szer csak azt hallota valaki hívlya nem foglalkoztam vele mert azt hittem balya van visza aludtam utána arra zörrenek fel hogy 1 nagy csatanaás valahonnan azt hitem valaki van a szobába ere a padlásrol halotam hörgésekez amiket senkinek nem kívánok fel mentem és ott látam hogy a testvérem akivel eddig ijesmi nem történt tökéletes az idegzete nem volt még ijesmire példa vele hogy fel kötötte magát 1 vastag kötélel amikor le szedtem onnan hálistenek túl élte 1 szer csak 1 hideg szellő suhant végig át rajtam nagyon hideg volt pedig zást a padlásunk kizárt hogy ez lett volna azóta már jobban van de ez is érdekes 1 helyzet volt szal kezdek flni hogy valami ezzel a házal nem stimm lehet hogy nem kopógó szelem hanem atol is roszab lehet aki nem akarja magára fel hívni a figyelmet hanem a kárunkat akarja aki tud segítsen előre is köszönöm sziasztok
2012. nov. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 2PacShakur válasza:
Én tudok segíteni! Dèmonológiával foglalkozom! 14 vagyok! De volt pár ügyem is! Eddig mindegyik sikerült! Lehet hogy kopogó szellem. Ha az akkor gyújts meg egy gyertyát mond el 3-szor a mi atyankot. Utána ha van bibliai a zsoltárok 1kony első 1verset olvasd hangosan. Kérdezd meg a nevét.! Ha félelemmel van hozzád az a lény akkor lehet egy.démon! Vagy egy őrült szellem.Hideg van amikor érzed a jelenlétét? Ha szükséges lenne akkor vegyél egy feszuletet és akazd a szobád falára!és talán az egy kicsit használ
2015. jan. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!