Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintem szellem van a...

Szerintem szellem van a lakásunkba mit csináljak kezdek nagyon parázni?

Figyelt kérdés
Még kiskoromba talán 9 10 éves lehettem,Már majdnem elaludtam amikor hirtelen felriadtam és egy alakot láttam az ágyam felett.Nagyon megijedtem.Aztán pár évre később,az apum egy temetésen volt anya meg dolgozott.Lementem a barátnőmmel a játszótérre.(Onnan pont rálehet látni a házunkra)Fel volt kapcsolva a villany.Felmentem,lekapcsoltam.Megint visszamentünk a játszótérre.Játszottunk,aztán megint láttuk hogy fel van kapcsolva.Gondoltuk itthon vannak anyáék.De senki nem volt otthon.Aztán mikor visszamentünk a játszira utána még egyszer láttuk hogy fel van kapcsolva,de nem mertünk még egyszer felmenni. Kicsit később:Zeneiskolából jöttem haza és a lépcsőház tetején láttam hogy áll valaki.Mire felértem senki se volt ott.(Nem hallottam hogy csukódott vagy nyitódott volna az ajtó)Pár hete pedig:Felénekeltem a gépre egy dalt,és amikor visszahallgattam valaki a nevemet mondta halkan.Gondoltam hülye vagyok,visszahallgattam mégegyszer és megint hallottam.Annyira megijedtem hogy kinyomtam a gépet és az ágyra futottam.Ma éjjel pedig arra keltem hogy megy a tv-m pedig mindig lekapcsolom.Lekapcsoltam most is.Vissza aludtam mikor felkeltem megint be volt kapcsolva.Amikor a nevelőapám lánya meghalt azt mondta nála is voltak ilyen fura dolgok,mert mindig azon veszekedtek hogy ilyen műsort nézzenek.A lány mindig filmet akart a nevelőapám meg sportot.Miután meghalt a lánya folyton ki be kapcsolt a tv.Elvitte szerelőhöz azt mondta semmi baja sincs,hazavitte de még mindig ki be kapcsolgatott.Akkor oda adta az egyik rokonuknak ott pedig semmi baja nem volt a tv-nek.Elég fura nem? Egyébként a lány 20 évesen halt meg autó balesetben 11 éve.Szerintetek ő lehet?
2011. júl. 2. 13:48
1 2 3
 11/28 skarma ***** válasza:
77%

Második vagyok.

Nem tudod elűzni, és lehet hogy nem is kell. Ne félj tőle, hisz tényleg nem bántott eddig, tehát nem is akar, hanem valamire fel akarja hívni a figyelmed. Ha tényleg egy szellemről van szó, aki direkt miattad van itt, annak oka van. Kérdezd meg tőle, de ehhez megidézni sem kell. Kérd, hogy küldjön jelet.

2011. júl. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Hát a kis történated alapján 2 megoldást találtam:

-Ne törödj vele.Ugy feszem észre minnél többet foglalkozol vele annál töbször "csinál valamit".

-Kérd meg hogy küldjön valami jelet amiből megtuthatod hogy mit is akar töled.

2011. júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
83%
NE idézd meg. Ha itt van, akkor csak démon lehet. Amit te szellemnek hívsz, az démon. Nem tudom mennyi az igaz belőle, de azt is mondják, hogy a só távol tartja a démonokat.
2011. júl. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
A só hogy tarja vissza a démonokat?Körbe kell szórni az ágyat vele?
2011. júl. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%

Csináltass lakásszentelést, tarts bűnbánatot, tanulj meg keresztet vetni magadra és a körülötted levő tárgyakra! Szerezz be (ha nem lenne) Újszövetséget és olvasgasd a benne levő Evangéliumokat! Viselj a nyakadban keresztet!

Valaki(k) okkultizmussal/ezotériával foglalkoztak ebben a lakásban, ennek jeleit tapasztalod. Dobd ki az erre emlékeztető tárgyakat! Ne veszekedj! Ha nem lennél megkeresztelve, keresztelkedj meg!

Ha nem térsz meg ebből a bűnből teljes szíveddel Krisztushoz még sokkal rosszabb lesz ! Mert olyan bűnökre vesz rá, mint amit az első hozzászóló ajánl...

Nevelőapád lánya lánya biztosan nem kapcsolgatja a tévét, vagy villanykapcsolókat, hanem üldögél valahol a pokolban...

Ellenben valamelyik szellem/démon aki elvitte hajdanám őt, az visszajöhetett újabb áldozatot keresni !

2011. júl. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
67%
uccso kommentelo, ugye nem mondtad komolyan h lehet, h egy demon van nala es meg akarja olniii???
2011. júl. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
11%

"uccso kommentelo, ugye nem mondtad komolyan h lehet, h egy demon van nala es meg akarja olniii???"-NEM, megölni nem tudja. Áldozatot keresni= ijesztgetni valakit, a legváratlanabb pilanatokban, különösen éjszaka "támadni", különféle súlyos bűnökbe taszítani, egészen addig, hogy önként vessen kétségbeesésében az életének véget és akkor majd viszi magával a démon egyenest a pokolba.

Az éjszaka rémálmok ellen zsoltárolvasással is lehet védekezni.

2011. júl. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
84%
Használj sót. Például szórd körbe vele az ágyadat, mintha elbarikádoznád magad ha nem akarod, hogy éjszaka zavarjon meg.
2011. júl. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
74%

Ha nagyon zavar, hívhatsz szakembert is, aki segít. Itt van pl. egy honlap:

[link]

Ha egyedül szeretnél megbirkózni vele, akkor érd el, hogy ne féljél tőle! Az itt ragadt szellemeknek a félelem és a figyelem táplálék. Ha észleled a jelenlétét, mondogasd neki, hogy már meghalt és távozzon el a másvilágra békében. Aztán küldj neki szeretetet. Nem akarnak ezek a lények bántani, hanem segítséget kérnek, hisz már nincsenek itthon, de az új otthonukban se. Ha ezt megérted, könnyebb szeretetet küldeni. Mondogasd, hogy szeretlek, szeretlek... és próbáld is ezt érezni.

Bármilyen furcsa, ettől nem maradnak a szellemek, hanem eltávoznak. Többször próbáltam ezt a módszert és sikerrel jártam.

2011. júl. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
86%
Ja, s igen, könnyen lehet annak a lánynak a szelleme. Általában azok ragadnak itt, akik váratlanul halnak meg. Van, hogy évekig észre sem veszik, hogy meghaltak. A kapu, ami a túlvilágra vezet, úgy tartják, hogy csak egy hónapig van nyitva. Utána már nagyon nehéz átkelni. Egy idő után unatkozni kezdenek és igyekeznek az élők figyelmét magukra vonni.
2011. júl. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!