Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt aki szkeptikus VOLT,...

Van itt aki szkeptikus VOLT, de már NEM az?

Figyelt kérdés
És ha már nem az,akkor miért?Mi történt?
2011. júl. 8. 09:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Még mindig szkeptikus vagyok, csak nem tudom hova tenni azt ami történt.

Szóval dédimamám, aki elég közel állt hozzám, kórházban volt, elveben stabil volt az állapota.

Egyik nap azt álmodtam, hogy elköszön tőlem, utána hívod anyám, hogy meghalt.. Elég fura..


19/F

2011. júl. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hogy mi tett materialistából hívővé? Először is a belső üresség. Mindig éreztem, hogy nem ennyi az élet. És sosem volt elegendő, sosem volt elég jó. Olyan volt, mint egy szocreál építmény. Jól használható, minden logikus és célszerű, de valahogy rideg, üres, lelkileg sivatag. Azért persze kitartottam amellett, hogy materialista vagyok,Aztán jött egy érdekes jelenet.

Valaki, egy roma nagylány, egyszercsak azt mondta nekem (kedvesen és tisztességesen): "tessék megváltoztani a véleményét, mert van Isten". És ez szíven ütött. Attól fogva próbáltam arra figyelni, hogy Isten segít-e, szól-e hozzám, stb. Egyszer nagy bajban voltam, imádkoztam, kértem, hogy segítsen. Jóra fordult az a dolog. Kezdtem könyveket olvasni, és keresgélni a különféle vallások között. Voltam Jehova tanuja, Adventista, Jézus Szeretet Egyháza agja, és így tovább nagyon sokféle. Jelenleg a keleti vallásokkal vagyok, egy budhista csoportba járok.

2011. júl. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Köszönöm a "valaszt", nagyon meghato, szep.

00:26

2011. júl. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!