Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van Vágydobozod? Működik?...

Van Vágydobozod? Működik? Sikersztorik, kérdések, vélemények?

Figyelt kérdés
Nekem van és a legjobb dolog az életemben hogy felfedeztem ezt a módszert. Ti hogy vagytok vele?
2011. júl. 8. 11:05
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Ja, és a módszerről készült dokumentumfilm (címe: A Titok) is nagyon tanulságos :)
2011. júl. 8. 14:30
 12/21 anonim válasza:

Nagyon köszi!

Ilyen az amikor a kérdezőből válaszadó, a válaszadóból kérdező lesz!


20/L

2011. júl. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Aranyosan hangzik, még nem hallottam róla.


Persze jó kérdés, hogy mégis miként lehetne olyat beletenni, hogy "kigyógyulni szeretteimnek és nekem is abból a tömérdek, betegségből (a gyógyíthatatlanokat és a pszichéseket is beleértve)"... egy cetlire írva?


Más olyan hú, de égető vágyam nincs.

2011. júl. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Én nem írnék bele negatív gondolatokat ("betegség"), hanem annyit, hogy "én és szeretteim egészségesek vagyunk" - ugyanis úgy kell írni, mintha már igaz lenne a dolog, ez az egész lényege. :)
2011. júl. 8. 19:00
 15/21 anonim ***** válasza:
Hát, én nem vagyok babonás, de egy próbát megér. :)
2011. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Próbálom megfogalmazni, azt hogy szeretnék egy normális állást, elfogadható fizetéssel! Láttam és olvastam is a könyvet ahogy írtam, tudom mi a lényege, de mégis, hogyan fogalmazzam meg, ha pontosan nincsen konkrét munkakör, vagyis van de előbb ahhoz suli szeptembertől, addig kéne valami!? Tudnál segíteni? :)
2011. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Zavarba hozol, nem vagyok szakértő :$


Na de azért leírom, én hogy csináltam - igaz, nem egy álommunkahelyet "vonzottam be", de ahhoz képest, hogy még csak egyetemista vagyok és teljesen más szakon tanulok, mégis kipróbálhatom magam rendezvényszervezőként (ami mindig is érdekelt) szóval nem olyan rossz :D


Szóval én úgy csináltam, hogy fogtam egy kis füzetet, felírtam bele, hogy "A munkahelyem", és gondolatjelekkel szépen felsoroltam, hogy milyen. Mintha már meg is lenne az állás. Nem konkrét munkakört írtam én sem, hanem az elvárásaimat egy munka felé, pl. "kiélhetem a kreativitásomat", "sok emberrel beszélek", "kapcsolatokat építek", "fizetésem több, mint kielégítő" stb. :) Persze folyamatosan jelentkeztem mindenféle állásra, de ezt szerettem volna legjobban megkapni, így mindig vizionáltam magam elé, hogy gratulálnak, megkaptam az állást, még új névjegykártyát is szerkesztettem magamnak a gépen. :D Hülyeségnek hangzik, de megkaptam az állást, innentől felőlem beszélhetünk Istenről, Univerzumról, Titokról, véletlenről, nem bánom, a lényeg, hogy működik. :D

2011. júl. 8. 19:37
 18/21 anonim ***** válasza:
:) Köszönöm, kielégítő volt a válaszod! :) Én is pont ezt csináltam, akkor úgy néz ki jó irányba indultam el:) Nekem sem kell egyenlőre extra állás, az majd a suli után, jövőre! Most már nagyon érzem hogy sikerül az amit elterveztem! :)
2011. júl. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szia, ha jársz még erre akkor talán látod:):

Én voltam az utolsó aki írt neked, a munkás dologgal... Hát el sem hiszem, de már 2.hete járok a gyakorlati helyemre amit úgy bevonzottam mint a pinty:) És hab a tortán, hogy minden tökéletesen olyan ahogy elképzeltem! Köszi, hogy kiírtad a kérdést, más különben lehet nem találok vissza a Vonzáshoz...:)

2011. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök neki!! Gratulálok :)


Én közben elmentem az álomnyaralásra, és nagyon jól éreztem magam!


Kisebb dolgokat vonzok be mostanában, pl. kinéztem egy cipőt, de sajnáltam rákölteni az utolsó ezreseimet, így azt vizionáltam, hogy már enyém a cipő. Másnap reggel hívtak telefonon, hogy lenne egy esti gyerekfelügyeleti munka, amiből pont összejött a cipő ára. :D

2011. aug. 3. 21:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!