Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mi lehetett, ugye csak...

Ez mi lehetett, ugye csak űrszonda?

Figyelt kérdés
Tegnap este kinéztem az ablakon,és láttam egy repülőt,az biztos az volt,ki tudtam venni tisztán.mögötte,valszeg jóval messzebb lassan haladt egy éles fényű pont,aztán megállt a levegőben egy helyben,és vagy fél óráig meg sem mozdult,megnéztem kb.öt percenként.semmilyen testet nem lehetett kivenni belőle,néha a bal felén egy kis pont felvillant.remélem nem figyelnek a földönkívüliek:)
2011. szept. 3. 17:32
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
pontosabban műholdat akartam írni űrszonda helyett.
2011. szept. 3. 17:35
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Az az űrállomás. asszem 11 óra fele, vagy utána minden nap elhalad Mo. felett. Nem minden nap látni :D
2011. szept. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Disznótvágtak egy ufóban az űrlények.
2011. szept. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
A űrállomás soha nem áll meg a távközlési műhold meg nem mozog!
2011. szept. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem minden nap halad el az ISS úgy hogy egy adott helyről látni lehessen!A föld forgása meg a ISS forgása nem lehet szinkronban mert a nemzetközi űrállomás 90 perc alatt kerüli meg a földet.
2011. szept. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

[link]


Itt lehet követni hogy az ISS éppen hol jár a föld fölött.

2011. szept. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2011. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Tom Benko ***** válasza:
89%
Nem biztos. Lehetett kívánságlampion is. Utóbbi, ha megfelelő irányú légáramba kerül, nem látszik mozdulni. A távolságát megállapítani meg a körvonalak hiánya miatt képtelenség.
2011. szept. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Iklokinuk ***** válasza:
41%

A leírtak alapján nagy az esélye, hogy egy idegen faj űrhajóját láttad.

Ha vörös, vagy fehér volt a felvillanó pont, akkor a Szürkék űrhajója is lehetett, viszont, természetesen rengeteg fajra illene a leírás.

2011. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
21%
amiket itt leírtatok egyik se lehetett, hisz tsztán és érthetően leírta, hogy megállt a levegőben. Én is szoktam furcsa dolgokat látni
2011. szept. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!