Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mi lehetett, ugye csak...

Ez mi lehetett, ugye csak űrszonda?

Figyelt kérdés
Tegnap este kinéztem az ablakon,és láttam egy repülőt,az biztos az volt,ki tudtam venni tisztán.mögötte,valszeg jóval messzebb lassan haladt egy éles fényű pont,aztán megállt a levegőben egy helyben,és vagy fél óráig meg sem mozdult,megnéztem kb.öt percenként.semmilyen testet nem lehetett kivenni belőle,néha a bal felén egy kis pont felvillant.remélem nem figyelnek a földönkívüliek:)
2011. szept. 3. 17:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Műhold vagy az ISS.
2011. szept. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Iklokinuk

Utána néztem wikipédián,a műholdról írják,hogy a földről nézve úgy tűnhet,hogy egy helyben áll,ha geostacionárius pályán mozog,azaz a földdel megegyező gyorsaságban.viszont a felvillanó pontról nem találtam semmit(világos színű volt amúgy,fehéres).tegnap este is láttam a jelenséget,11 óra körül.kb.ugyanott volt,és nagyon lassan mozgott csak.

köszi mindenkinek a válaszokat!

2011. szept. 4. 07:48
 13/16 Iklokinuk ***** válasza:
42%

Igen, nem kizárt a műhold sem.

Viszont írtad, hogy egy ideig mozgott, utána megállt, és fehér volt a felvillanó pont.

Ez alapján, mint írtam, a Zeta Reticuli-akra (Szürkékre) is gyanakodnék, de, a fehér szín miatt a Plejádiak fényhajója sem kizárt. Ha esetleg éreztél valami pozitív, kellemes érzést, amikor láttad az űrhajót, akkor Plejádiak voltak. Ehhez, természetesen lelki szempontból fontos sok embernél az ellazulás, és a spirituális tisztaság.

Legközelebb, ha látod, próbáld meg más szemmel nézni a dolgokat, és akkor tudni fogod, hogy mi az igazság.


Üdv.,

Iklokinuk

2011. szept. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
szürkék, plejadáok ap@mfaxa mit keresnek azok itt... majd pont ott villognak a feje felett
2011. szept. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A műholdakat itt is meg lehet nézni:


[link]


Itt már be van állítva Budapest:


Iridium flares:


[link] iridium.asp?Dur=1&lat=47.500&lng=19.083&loc=Budapest&alt=103&tz=CET


ISS - Nemzetközi űrállomás:


[link] PassSummary.aspx?satid=25544&lat=47.500&lng=19.083&loc=Budapest&alt=103&tz=CET


Az "Iridium flares" jellemzője egy rövid, erős fényfelvillanás, amit a műhold napelemeiről visszaverődő napsugarak okoznak.

2011. szept. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
egy biztos, hogy a földö kívül volt.
2011. szept. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!