Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mi a fene lehetett?

Ez mi a fene lehetett?

Figyelt kérdés
Kiakartam kapcsolni a gépet, de eszembe jutott hogy még felmegyek facebookra. Ahogy felmentem láttam, hogy egy levél és három értesítés. Itt már beugrott valami dejavu érzés. Aztán látom, kiírva egyik ismerősömnek az állapotát. Tisztán emlékeztem rá. Tudtam hogy fölötte mi lesz kiírva, és azt is hogy mit írtak levélben. Mint ha megálmodtam volna. Ez csak egy példa. Mi ez?
2011. szept. 11. 12:48
1 2
 11/12 anonim válasza:
nekem is van ilyen. kisebb voltam olyan 13 - 14 akkor még nem tudtam mit tegyek tele. de mást már ha egy apró mozdulatot teszek azzal is változtatok ;-) szar érzés de ha beteg vagyok mai napig nem tudok változtatni
2011. dec. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem értem nekem időszakosan szokott lenni deja vu élményem mindig jelentéktelen dolgokban. Mindig be tudtam határolni ,hogy a előző éjszaka álmomban láttam és mikor megtörténik velem akkor tudatosul.De volt olyan eset ,hogy álmodtam és csörgött az óra erre én béta állapotba kikeltem az ágyból és még félálomba ketettem a fürdőszoba felé mikor is még emlékeztem az esemény sorra aztán elfelejtettem majd másnap "belerohantam" és akkor még arra is emlékeztem ,hogy a fürdőszobába menet emlékeztem rá.Tehát számomra a hamis ingerlevezetési gondolat megdölt bár nem tudom bizonyítani :)
2013. nov. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!