Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen párhuzamos világokat...

Milyen párhuzamos világokat képzelnél el? Esetleg Magyarországgal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tudom, olyan túl sok értelme nincs a kérdésnek, de gondoltam, azért felteszem. Nemrég végeztem ki a Sliders sorozatot, annak hatására néha fantáziálgatok.

Magyarországgal kapcsolatban elsőre kapásból az jut eszembe, hogy nem történt meg a rendszerváltás '89-ben. De még nyilván egy nagy rakás variáció lehetne.


2011. nov. 24. 20:45
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
.
2012. máj. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

Bármilyet.


Mo-val kapcsolatban?

Nézd végig a történelmünk lényeges pontijait. A döntések pillanatában megszületnek azok az alternatív világok is, ahol másként döntöttek...

Öreg állam vagyunk... Megszámlálhatatlanul sok párhuzamos világgal.

2012. máj. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

Almodjunk! Almodjuk meg a jövönket!

Egy variacio: elengedik az allamadossagot. Egy jo miniszterelnök kerül elre. A gazdasag felviragzik.

2012. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Ahol dinók és más őslények élnek...
2012. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
62%
orbáőny viktor nem cseszett el mindent és mi találtunk életet az űrben
2012. aug. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

Tetszik az a felvetes, h a magyar politikusok teljesitmenyberben kapjak a fizetesüket. Nullahoz közeledve levaltjak öket, nehogy minuszt okozzanak a magyar közössegnek :)

De amugy mai ertelemben vett politikara nincs is szükseg, inkabb ugy neveznem ezt a tevekenyseget uj ertelemben, hogy valakinek ala kell irni az egyezsegeket, ill. dönteni bozonyos helyzetekben az orszag sorsarol.


A ciganyok intelligensek es kulturaltan elnek közöttünk, ugyanugy, mint mas nemzetek. Ahogyy mas kisebbseg is, apoljak eredetüket, neptancok es hasonlok.


Kutyatartas csak falun, csak nagyon igenyes körülmenyek között. Lakasokban, udvar nelkül tilos. Minden mas allatot is tilos, ami veszelyes lehet emberre. (Pl macska nem erdekes, de mondjuk vipera.)


Az en vilagomban segelyekre nincs szükseg, mert egy bizonyos bevetelen tul nincs halmozodas, mert spiritualisan fejlettebbek ennel az emberek, tudjak, hogy a sirba semmit sem viszünk magunkkal, igy mindenki hozzajut a minimalis megelheteshez (lakas, elelem, biztonsag).

2012. aug. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Én egy olyan világot ahol ingyen bérelhetsz szarszívó gépet és felszippanthatod vele az összes létező politikust.
2012. aug. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Magyarország -> párhuzam -> Legszebb ország.

Magyar emberek -> párhuzam -> Ogre, Szmeagol.

2013. aug. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:

Engem az érdekelne hogy hol tartana a világ ha nem létezne Amerika és így pl kolumbusz tényleg indiába v kínába jutott volna :D

Vagy pl nem történt volna ipari forradalom hol tartanánk

2017. dec. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!