Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen párhuzamos világokat...

Milyen párhuzamos világokat képzelnél el? Esetleg Magyarországgal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tudom, olyan túl sok értelme nincs a kérdésnek, de gondoltam, azért felteszem. Nemrég végeztem ki a Sliders sorozatot, annak hatására néha fantáziálgatok.

Magyarországgal kapcsolatban elsőre kapásból az jut eszembe, hogy nem történt meg a rendszerváltás '89-ben. De még nyilván egy nagy rakás variáció lehetne.


2011. nov. 24. 20:45
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
Én igazából semmit nem gondolok, nekem meg se fordult a fejemben egy ilyen univerzum létezésének esélye, ahol a magyarok toleráns és békeszerető emberek. :(
2012. jan. 6. 11:32
 22/49 anonim ***** válasza:
84%
Egy olyan világot képzeltem el,ahol nem szállták meg a földet gonosz szándékkal a hüllőemberek és nem befolyásolják az ország helyzetét azzal,hogy elveszik a múltunkat és besározzák a történelmünket.És nem likvidálják a tudást,ami örök jóléthez juttatná a tudás népét,azaz minket.Az egész történelmünk kb Szent pityutól kuka....
2012. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan Magyarország ahol nincsenek cigányok.
2012. jan. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
23: Akkor már alapból egy olyan világ, ahol a cigányok Indiában maradtak.
2012. jan. 11. 10:30
 25/49 anonim válasza:

Utolsó válaszoló, és kérdező, érdekes kontrasztot világítottatok meg. A világ többi részén valahogy kevesebb gond van ilyen téren. Talán mert más nemzeteknek van egészséges immunitása rá. Elég lett volna, ha ide nem jönnek? Vagy esetleg nekünk kellett volna valahogy megvédeni magunkat?


Júúúj ebből nácifasisztázás lesz!

2012. jan. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:

:D :D :D

Ha a ciganyok Indiaba maradnak, mi meg valahol Kina fele, az ösi kulturak bölcsöjenel (engem meggyöztek a neten terjengö, hivatkozasokkal ellatott erröl szolo törtenetek, egy ismerösöm utan is nezett), akkor is eleg közel elnenk egymashoz! :D

Aztan mi van, ha a ciganyok is mashogy döntöttek volna, es az ottani orszagunk fele vettek volna az iranyt?


Nem inkabb a török idök utani betelepiteseket kellene visszacsinalni??? Akkor nem lenne ennyi nemzet-ellentet.

2012. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:

A magyarság őstörténetével kapcsolatban a finnugor elmélet bizonyított, tudományos tény. Kár a gőzért.

Ha a török kor után nincsenek betelepítések, kb. üres maradt volna az ország.

2012. jan. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:

"kb. üres maradt volna az ország"


Nem baj, összeköltöznenk. :)) Szep nagy pusztasagok lennenek, sok erdö (ha megmarad), vagy sok hely...

2012. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:

Azért nem ennyire idilli a kép. Ugyanis a török kori elnéptelenedés, a háborúk korában sok terület elmocsarasodott, és többféle halálos járvány jelent meg.

Egyébként a nemzetiségek között nem voltak ellentétek, mert akkor azt tekintették a magyar "nemzet" tagjának, aki Mo.-n lakott. Csak a 18. század második felében kezdődött el a nemzeti ébredés nálunk és más népeknél is. Szóval nem lehet azt mondani, hogy hiba volt, hogy annyian betelepültek. De még a törököket sem lehet hibáztatni, mert a legtöbb áldozatot nem maga a harc, hanem a betegségek, éhínség, stb. szedte. Az meg a háború miatt volt, amihez ugye két fél kell.

2012. jan. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 mustafa33 ***** válasza:
Azt a török kori elnéptelenedést még kutatni kellene. A töröknek ugyanis adófizető népel teli új országrészek kellettek. Nem üres pusztaság. De a "felszabadító" német, valon meg egyébb zsoldos csürhének lebensraum kellet már akkor is. Mi volt egyszerübb mint megtisztítani az országot a magyar lakosságtól, azon a címen hogy a törököt irtják. Nelvben, ruhában nem is láttak különbséget az ő germán latin szemükkel, fülükkel. Meg nem is akartak.
2012. jan. 31. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!