Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hátborzongató. Megvalósulnak...

Hátborzongató. Megvalósulnak a hazugságaim?

Figyelt kérdés
Egy ideje, bármit, amit hazudok, megtörténik. Nem vicc. A múlt héten nem volt kedvünk a német órához, ezért azt mondtuk a tanárnak, hogy a beteg nagymamánkat kórházba kellett vinni. Erre rá néhány napra bekerült a kórházba. Megharagudtam egy ügyfelemre, ezért elhatároztam ,hogy ha felhív, úgy veszem fel a telefont, mintha nem látnám, hogy ő hív, és bemutatkozom, majd ha megemlíti, miért veszem fel így, azt mondom, mert új telefonom van. Nem volt tervemben új telefont venni. Erre átmentünk a szomszédba, és a szomszéd fia rábeszélt, hogy cseréljem el vele a telefonom. Bele mentem, de kértem, ,hogy a memóriából másolja át a számokat a sim kártyámra. Megtette, de csak félig-meddig, mert egy csomó szám elveszett, köztük az ügyfelemé is, tehát ha felhív, már nem azt mondom, hogy "helló, szia" mivel nem látom, hogy ő hív. De ez már nem az első két eset, rengetegszer megtörtént az utóbbi időben, hogy bármit hazudok, megtörténik. Kezdek félni. Már nem merek gondolni sem valamire, ami nem igaz. Létezik ilyen?
2012. jan. 29. 21:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ja és ha bejönne nem lennék hálátlan utána.
2012. jan. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
19:24 nem haragszom :-) az a vicces, hogy az emberek nem látnak túl a lottó ötöstől....
2012. jan. 30. 19:42
 23/28 anonim ***** válasza:

"Véletlen nem létezik, hanem minden isten tervei szerint alakul?"


így van, a szeretet képzi mindennek az alapját.

2012. jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Mirk ***** válasza:

"így van, a szeretet képzi mindennek az alapját."


Hát ez nagyon szép és egy cseppet sem valószínűbb mint mások magyarázata.

2012. jan. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Bűn,és bűnhődés:)
2012. jan. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Antimod ***** válasza:
100%

"az a vicces, hogy az emberek nem látnak túl a lottó ötöstől"


Igen, ha ennyiszer lenne egy forintom, ahányszor ezt olvastam már errefelé, akkor nálam lenne a lottó ötös. Nem mintha ez volna életem vágya...


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 horrendas ambages ca ***** válasza:
Leftlegger,te "frissen ébredt"(bár nem azt érzem) vagy? Szimpatikus vagy azért,csak kérdezem.
2012. jan. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"Hát ez nagyon szép és egy cseppet sem valószínűbb mint mások magyarázata."


hehe Itt szó nincs valószínűségről ez a valóság, de anyagi bizonyítékot nem fogsz találni majd szerintem maga csak halála napján jön rá az igazságra .)

2012. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!