Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tegyek? :OÉn már nem...

Mit tegyek? :OÉn már nem tudom mit tegyek, egyfolytában hangokat hallok a lakásban, pl. : volt olyan hogy a konyhában voltam, és olyan hangot hallottam mintha beleszúrtak volna egy kést az ágyamba!

Figyelt kérdés
meg magától meg nyílik a csap, el kezdenek mozogni a felfüggesztett tárgyak, árnyakat látok, de nem csak a lakásban, ha megyek az utcán, mintha követne valaki! Meg érzem hogy valaki figyel! Ne nézzetek hülyének, és ne írjatok bunkó kommenteket!
2012. febr. 4. 20:08
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
És a hő miatt meg nyílik a csap, meg suttogás????
2012. febr. 4. 20:23
 12/27 anonim ***** válasza:
Molnár József Lélekgyógyász 06208243690
2012. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Nem pszichiáter, Gyógyszerellenes! 5000/óra rajtam segített!

Kideríti,hogy miröl van szó Nagyon korrekt.

2012. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Veled mit csinált????
2012. febr. 4. 20:28
 15/27 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy huzatos a lakás, Egyébként a régi típusú csapokat ,ha nem zárod el rendesen szépen lassan folyni kezd ,majd a nyomás kb 1,5 bar utat akar törni magának és folyni kezd . próbáld ki,hogy nem zárod el teljesen és nézzél rá 20 perc múlva
2012. febr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Hagenti ***** válasza:
Akk csak a szellemek szeretnek szórakázni;)
2012. febr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nagyon erős szorongásban szenvedtem, misztikus dolgoknak tulajdonítottam mindent, Azt hittem mindjárt megbolondulok, bármelyik percben. Hidd el aggodalmass típus vagy mindennek túl nagy jelentősséget tulajdonítassz. NE TEDD! Nem vagy megszállva , sem te sem, a ház, ha gondolod adj emil címet küldök átt anyagot amit olvasgathatsz
2012. febr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Nem huzatos a lakás, és a csap nem régi, és hallottuk volna ha folyik a csap!!!!
2012. febr. 4. 20:35
 19/27 anonim ***** válasza:
Le kell győznöd ,a félelmeidet mégpedig úgy hogy szembe szállsz a félelemmel, nem pedig menekűlsz előle. Ehhez kell erő,de ha legközelebb hangokat hallassz ,mond ki hangosan nem félek semmitől itt az lesz amit én akarok!
2012. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Ebben lehet valami, adtél egy kis bátorítást, köszi!! =)
2012. febr. 4. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!