Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tegyek? :OÉn már nem...

Mit tegyek? :OÉn már nem tudom mit tegyek, egyfolytában hangokat hallok a lakásban, pl. : volt olyan hogy a konyhában voltam, és olyan hangot hallottam mintha beleszúrtak volna egy kést az ágyamba!

Figyelt kérdés
meg magától meg nyílik a csap, el kezdenek mozogni a felfüggesztett tárgyak, árnyakat látok, de nem csak a lakásban, ha megyek az utcán, mintha követne valaki! Meg érzem hogy valaki figyel! Ne nézzetek hülyének, és ne írjatok bunkó kommenteket!
2012. febr. 4. 20:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nem tudhatom,hogy ki vagy ,de szerintem 20-25 körüli nő, és hidd el a nőknél gyakoribb az efféle szorongás, azt tanácsolom olvass pszichológiával kapcsolatos oldalakat, Keress rá következő kulcsszavakra ,Pánikbetegség, Paranoia, szorongás, poszttraumatikus stressz, hidd el meg fogod érteni saját magad működését.
2012. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
18 éves fiu vagyok!! =/ =)
2012. febr. 4. 20:51
 23/27 anonim ***** válasza:
Csak feltételezés volt nekem volt barátnőm,éjszaka közepén sírva keltett fel,hogy hangokat hall és fél! Irányító jellegüeket. Kiderült magasfokú fóbiái voltak ami megviccelte a tudatát. Én nem hallotam a hangokat
2012. febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Füvezni szoktál? Nem vicc komolyan kérdezem.
2012. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Én ezt az egészet már nem értem, köszi mindenkinek, amugy nem szoktam füvezni, nagyon távol áll tőlem!!!
2012. febr. 4. 20:59
 26/27 anonim ***** válasza:

nocsak , egy látó sem tolta ide a képét hogy frászt hozza a szerencsétlenre, dicséretes.....

Szerintem is beszélj pszihológussal, nem javaslom hogy saját szakállra elkezdj gyógyszert szedni, függőséget okozhat....

2012. febr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Neeem, semmi gyógyszer, csak természetes dolgok, ami nagyobb kárt nem okoz!!! :) Már kaptam egy telefon számot!! Köszönöm a megértéseteket!!! =)
2012. febr. 5. 12:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!