Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szellem van a házban? Lent.

Szellem van a házban? Lent.

Figyelt kérdés

Hajnalban arra ébredtem, hogy a TV magától bekapcsolódik, de mire megjelenne a kép a TV-n, addigra kikapcsolt. A távirányító a helyén volt, a gombok normál állapotban (egy sem volt beragadva vagy félrenyomva, megnéztem). A TV-nek sincs semmi baja. Áramingadozás nem lehetett, (mert a TV mellett van egy rádiós óra, ha áramingadozás vagy áramkimaradás van, akkor lenullázódik és újra be kell állítani az időt).


Édesanyám reggel azt vette észre, hogy a fürdőkádban valaki sárosan megmosta a kezét - saras foltok voltak a kádban. Én nem lehettem, tegnap ki sem mentem a házból, édesanyám úgyszintén, sőt, semmi olyat nem is csináltunk egyikünk se, hogy sáros lett volna bármelyikünk is. A kád mindig tiszta, tisztán tartjuk, ahogy a ház többi részét is.


Szellem járhatott nálunk? Vagy van erre valami magyarázat? Ha lehet, normális válaszokat írjatok. Köszönöm.


2012. júl. 7. 07:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A tvnél, ha kontakt hibás a kondenzátor, az csinálhat ilyet.

A többihez nem igazán értek.

De úgy tudom, a szellemek nem nagyon szoktak ebben a dimenzióban anyagi, kézzel fogható dolgokat hagyni maguk után.


Még annyi, hogy nem írtad ugyan milyen házban laksz, de ilyenkor vigyázni kell a besurranó tolvajokra is, mert nyitott ablakon, erkély ajtón, akár kívül, 1-2 emeletet mászva is be tudnak (és be is szoktak) menni!

Nálunk legalább is (Miskolc) voltak ilyen betörések.

2012. júl. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nos, a leírtak alapján, nem biztos, hogy szellem mutatkozik feléd. Ha van bármi egyéb extra leírásod, azt oszd meg. Az alapján többet lehet mondani.

Pl. megmagyarázhatatlan zajok éjszaka, kaparászások, beszéd hangok, fura álmok, rém álmok. Ha ilyenek jelentkeznek, akkor talán tényleg szellem van a házban.

2012. júl. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
45%

Szellemek nem léteznek!

Ha érzékelnél is valamit akkor is van megmagyarázható oldala!

2012. júl. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem hallottam semmi fura zajt, kaparászást, stb. Akkor nem szellem van a házban, megnyugodtam. :) Még egyszer köszönöm mindenkinek. :)
2012. júl. 7. 08:42
 5/11 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján én azt mondom, hogy egy kósza démon volt. Ezek ártalmatlanok, csak szeretik a dolgokat pakolgatni, zajongani, rendetlenséget csinálni, stb. Egy ördögűző elűzheti.

Tóth Jakab, démonológus

2012. júl. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2012. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jó, ilyet én is tudok.


Thu, lvl 41 román ork paladin.

2012. júl. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vagy hangulatosabb, ha youtube számot linkelek a nevem alá.

http://www.youtube.com/watch?v=7rivf9yfRtE Endre

2012. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
milyen márkájú és típusú tévéd van?
2012. júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az enyém is mindig bekapcsol csak úgy majd kikapcsol. Hacsak nincs kinyomva a tv gombja a tvn. :D
2012. júl. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!