Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szellem van a házban? Lent.

Szellem van a házban? Lent.

Figyelt kérdés

Hajnalban arra ébredtem, hogy a TV magától bekapcsolódik, de mire megjelenne a kép a TV-n, addigra kikapcsolt. A távirányító a helyén volt, a gombok normál állapotban (egy sem volt beragadva vagy félrenyomva, megnéztem). A TV-nek sincs semmi baja. Áramingadozás nem lehetett, (mert a TV mellett van egy rádiós óra, ha áramingadozás vagy áramkimaradás van, akkor lenullázódik és újra be kell állítani az időt).


Édesanyám reggel azt vette észre, hogy a fürdőkádban valaki sárosan megmosta a kezét - saras foltok voltak a kádban. Én nem lehettem, tegnap ki sem mentem a házból, édesanyám úgyszintén, sőt, semmi olyat nem is csináltunk egyikünk se, hogy sáros lett volna bármelyikünk is. A kád mindig tiszta, tisztán tartjuk, ahogy a ház többi részét is.


Szellem járhatott nálunk? Vagy van erre valami magyarázat? Ha lehet, normális válaszokat írjatok. Köszönöm.


2012. júl. 7. 07:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy macska volt
2012. júl. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!