Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Leírnátok hogy mit álmodtatok?

Leírnátok hogy mit álmodtatok?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok hogy más mit szokott álmodni. Leírnátok azokat az álmokat, amire emlékeztek?
2012. júl. 11. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer azt álmodtam,hogy leamputálták a jobb lábam,combig. Borzalmas volt,felkeltem végig simítottam a lábam,szerencsére meg volt. :D Szoktam álmodni ilyen hülyeségeket. Ma már nem emlékszem mit álmodtam.. :/
2012. júl. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy tengeralatti büfében sorba álltam, és a cápákat előbb szolgálták ki, mint engem, ezért lázadást szítottam az egyenjogúságért (ez komoly, nem trollkodok)

Aztán egy kávézóban ültem, ahol bablevest ettem és a pincér kiöntötte, meg amúgy is bunkó volt. Rajtam meg szandál volt zoknival, és mikor ezt felfedeztem, akkor már nem is csodálkoztam, hogy szemét volt a pincér.

Ez az elmúlt két nap termése. De ez megy minden éjszaka, hülyeségek, de annyi, hogy úgy érzem, mintha nem is aludtam volna. Legalább valami értelmük lenne...

Volt olyan is, hogy egy fiatal lány szült a fürdőszobában, és halott volt a kisbabája. Ebben az volt a legfélelmetesebb, hogy reggel - anélkül, hogy ezt elmondtam volna anyának - elkezdte nekem mesélni a filmet, amit előző este nézett, és szóról szóra úgy adta le, ahogy azt álmodtam (életemben nem láttam még azt a filmet, nem is nézek ilyeneket...) Akkor mondjuk kicsit megijedtem.

18/L

2012. júl. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy néztem egy pankrációs rendezvényt, élőben, egy stadionban, és egyszer csak következett egy olyan meccs, amibe én is benne voltam. Én meg azt sem tudtam mi történt, hiszen sosem tanultam pankrátornak, nem tudtam, ki fog nyerni a meccsen, milyen mozdulatokat kell csinálnom, mert ugye az egész meg van rendezve. Kis idő alatt a ringsz szélén találtam magam, ahol elkezdtem habozni, bemenjek-e a ringbe, ahol már várt az ellenfelem, aki mellesleg Justin Gabriel volt. Hátrafordultam, bámultam kicsit a közönséget, több ezer ember lehetett ott, és mire visszafordultam, csak azt láttam hirtelen, hogy Gabriel dropkickelt engem (páros lábbal fejberúgott).

Kigurultam a ringből, elkezdtem kiabálni, hogy én ezt nem csinálom, azt sem tudom mit kellene tennem, hagyjanak engem békén, stb. És közben a közönség durván kifújolt. Elég szar érzés volt. Az álom haszna annyi volt, hogy most már tudom, milyen érzés egy olyan pankrátornak a ringbe lépni, vagy szimplán csak a munkáját végezni, aki gonosz (heel), ergo a közönség 90%a utálja.

2012. júl. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Én is minden nap valami hülyeséget álmodok, és szinte inden nap emlékszem is rá. A legutóbbi emlékezetes álmom az volt, hogy bementem egy boltba és CIF-et akartam venni, ki is csomagoltam, de a pénztárnál úgy döntöttem, hogy mégsem kell, és kibontott állapotban visszatettem a helyére. Amikor hazaértem, felhívott a főnököm, hogy ezt hogyan képzeltem, kiderült, hogy mit tettem és ennek még meglesz a következménye, mert ez nem illik a cég profiljába és nem a cégünkhöz méltó viselkedés. Aztán felhívott az ő felettese, és közölte velem, hogy ne aggódjak, mert ő is szokott ilyet csinálni :) Ezt akkor álmodtam, amikor éves zárásunk volt június végén és nagy volt a hajtás. Aztán elmeséltem a főnökömnek, aki jót mosolygott rajta, és kérdezte, hogy nem fordítva volt? Nem ő mondta, hogy semmi baj? Dehát sosem bántott engem :) LOL Aranyos volt :) De sokszor álmodok rosszat, ha nagyon stresszes vagyok. Egyszer azt álmodtam, hogy párom megcsal a fogorvosával és én kérdőre vontam. Aztán olyan is volt, amikor az északi összekötő hidat kicserélték, hogy a desiro vonat belezuhant és az emberek menekültek. Meg olyan is volt, hogy akkora árvíz volt, hogy ellepte az északi összekötőt. Olyan is volt, hogy öcsémet leszúrtam egy karddal vagy anyunak a HÉV ajtaja becsukta a fejét és leszakadt. Aztán kicsi koromban volt, hogy éppen du. aludtam apukámmal, és azt álmodtam, hogy amikor a délutáni alvásból felébredtem, ott volt egy óriási csontváz és a fejével törte a plafont, mert olyan magas volt és jött felém. Aztán olyan is volt, hogy terhes voltam, és született két csonka gyerekem, az borzasztó volt. Aztán hirtelen játékbabák lettek és beleőrültem. Volt olyan, hogy álmomban végig néztem a saját szülésemet. Sorolhatnám sztem 1 hétig, mire az összes álmomat elmondanám, nagyon sok gyűlt fel az évek során :) Néha áldás, mert szeretek jót álmodni, jóleső érzéssel kelek fel, néha meg átok, mert sírva kelek. :( Változó

22/L

2012. júl. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Azt álmodtam,hogy valami nőnél voltam,aki patkányokat evett.Valahogy megsütötte vagy nem tudom mit csinált velük,bepanírozta és WC-pumpával "megpumpázta" őket.Megkérdeztem,miért eszik patkányokat,válaszolt valamit,de már nem tudom,hogy mit és bekapott egy nagy darabot a patkányból és lenyelte.


Egy régebbi:Iskolába kellett menni,de nem tudtam,mennyi az idő.Aztán elkezdtem pörgetni egy táskát,amivel felrepültem a levegőbe.Repkedtem vele a városban.Bementem az iskolába is,ott is repültem egy kicsit,de egy tanár leállított,megkérdezte,hogy hányadikas vagyok és azt mondta,hogy ilyen korban már osztályfőnöki jár a repkedésért.


Egy másik:Ukrajnában nyaraltunk és valami benzinkúton az a megtiszteltetés ért,hogy beülhettem egy ukrán gyártmányú KrAZ teherautóba (akkoriban nagyon érdekeltek a teherautók,de közben tornádó készülődött.

2012. júl. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5-ödik válaszoló vagyok.

Van itt még pár:

Azt álmodtam,hogy volt egy 3.generációs Apple Iphone-om,amit az asztalon találtam.Apám sem tudta,hogy hogy került az oda,meg kié,de volt egy olyan gondolatom,hogy tesztelni kaptam.Aztán beteg lettem és volt egy kólám is,és bejött anyám a szobába és el akartam rejteni előle a kólát de,valahogy kiborítottam a szőnyegre.


Egyszer azt álmodtam,hogy megevett az egyik volt lány osztálytársam.Bár ez nem volt annyira rossz.:XD


Egy másik álmomban meg a volt lány osztálytársaim csókolózni hívtak és sorra csókoltuk meg egymást.Aki a másik álmomban megevett,annak a lánynak a csókja esett a legjobban.:)


Meg egyszer azt álmodtam,hogy valami mesebeli törpék egy üstöt dobtak le a szakadékba,miközben énekelnek.Amikor ledobták az üstöt,leestem az ágyról és felébredtem.


Kiskoromban sokszor szoktam álmodni,hogy egy rajzfilmfigura feje volt az égen és ezt az álmomban Mandy-fej viharnak neveztük.

2012. júl. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ezt most álmodtam, kb 2 órája: a helyszín a mamám háza és egy fiúé(akivel réggebben kavartam)kombinációja volt.. de az a fiú lakott benne.. átmentem hozzá , mert ő hívott és állandóan rám akart mászni, pedig ott volt nála a barátnője is , aki nagyon kövér és csúnya volt ( az életben nincs neki)..a csaj egyszer csak behúzott a szobába és elkezdett ölelgetni és sírt, hogy mekkora szemétláda és milyen undorítóan bánik vele, meg semmire nem tartja, csak dugásra.. én meg próbáltam vígasztalni.. utána kimentem és ott volt az egész család, olyanok akik a valóságban nem is léteznek nagyon sokan voltak, kisgyerekek is stb.. elkezdtem velük játszani, meg beszélgetni, de baromira nem volt kedvem hozzá..utána elkezdett fájni a fejem, olyan volt , mintha burokban lettem volna és csomó szobába be akartam menni, de mindig elfelejtettem , hogy miért.. akkor jött mamám és magyarázott nekem, hogy biztosan valami halálos betegségem va, azért..xd.. később már járni sem tudtam és lefeküdtem az előszobában egy ágyra.. ( aludtam egy csomót) aztán jött egy pár rokon és valamit akartak tőlem, de közben ott volt a pasi is aki megint rám akart mászni.. volt egy olyan rokon, aki valami orvos volt és rávertek valamit, emiatt meg akarták sokan lincselni, el kellett költöznie ott helyben és teljesen ki volt akadva ( ő viszont nekem jött bexd)mentem le a lépcsőn és láttam, ahogy a cuccaival száll be a kocsiba.. akkor már sajnálta mindenki..meg volt valami vele kapcsolatban is meg másokkal is, amit nem akartak nekem elmondani, pedig nagyon kíváncsi voltam rá.. aztán bementem egy rózsaszín szobába, felmentem facebookra és gondoltam, hogy így hazajuthatok.. akkor megint odajött a pasi , meg a nője, beszélgetni akartak velem, de én nem akartam velük és megint álmos lettem.. és ekkor ébredtem fel..xd

hát elég nagy baromság volt.. de mindig ilyen hülyeségeket álmodom általában.. ( ja, és szerintem az is közrejátszott az álmomban , hogy ez a fiú ma reggel írt nekem , hogy akar velem találkozni, de én leráztam, mert semmi kedvem hozzá..)19/L

2012. júl. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én azt álmodtam,hogy elutaztam kisvárdára új barátokat szerezni kilátástalan életem volt ( amúgy is az) és az utolsó erőmmel barátokat akartam..végül megbíztam bennünk. Aztán haza kellett mennem és a vonatnak volt egy segédvonatja .. A vonatra nem volt jegyem ezért felugrottam ingyen a segédvonatra és az sziszeget majdnem megégette a kezem és ordibáltam meg sírtam a segédvonat vezetőjének,hogy álljon le. Az meg szintén nem értett meg nagyon bunkó volt velem és feljelentett a rendősrégen. Valahogy sikerült elérnem apámat és elmenekülhettünk egy házikóba. Kideürl,hogy üldöz a titkos rendőrség a maffia meg még egyebek ,, kisvárdai boráros téri súlyosbűnőzőként" (mivan?) és abba a kis menedékházba majdnem betört valaki,akiről kideürlt később,hogy a húgom.. és utána felkeltem
2012. júl. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Minecraftban összetalálkoztam a "kiszemeltem" kedvenc együttesével, és kértem tőlük aláírást, hogy odaadhassam neki...

Meg még volt valami egy agymosó keresztény szektáról, akik elraboltak minket, és gyurmával kereszteltek meg, de arra már nem emlékszem pontosan... :D

2012. júl. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én az éjszaka rosszat álmodtam.Álmomban anya terhes volt és szült egy kisfiút akit aztán én babusgattam,jelzem nekem 1 húgom van és ő csak 2 évvel fiatalabb,én meg már rég túl vagyok a kamasz koron.
2012. okt. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!