Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vártad már pusztán azért a...

Vártad már pusztán azért a világvégét vagy valamilyen katasztrófát, mert üres, depressziós az életed és ez megoldaná?

Figyelt kérdés
Nagyon sok embernek üres az élete, már nagyon hosszú ideje depressziós és így ha lesz valamilyen katasztrófa ez megoldást jelent számukra, nem kell az elmúláson gondolkozni vagy öngyílkos módszerekhez folyamodni, mert elvégzi ezt a természet.
2012. júl. 28. 02:10
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Kedves Féreg! (Na jó, Kukac!)


A kérdező az, aki ül a seggén, és várja hogy a világ az ő elvárásaihoz idomul majd. Az, hogy ez a világ pusztulását foglalja magában, édes mindegy, tenni azért, hogy olyan legyen az élete, mint szeretné, nem hajlandó.

Szóval, nekem köhögsz, kicsi bolha?

2012. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
75%
Nem hajlandó? Ember, ha valaki lázad a rendszer ellen börtönbe zárják, meg agyonverik nem tűnt még fel? Vagy az neked a tett, hogy elmegy dolgozni/tanulni megkeresi a sok szar termékre valót, meg a családnak a betevőt (már ha akar valaki családot ebbe a szarba) aztán meghal? NAGYON JÓ! ÉLJEN MEGYEK TANULNI MEG DOLGOZNI HOGY LEGYEN PÉNZEM! NEMBAJ HOGY UTÁLOM AZ EGÉSZET + MÉG MINDEN MÁSRA IS ÁRTALMAS EZ AZ ÉLETFELFOGÁS!
2012. júl. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

"Ember, ha valaki lázad a rendszer ellen börtönbe zárják, meg agyonverik nem tűnt még fel? "


1. Nem.

2. Na és? Inkább szabadon meghalni, mint rabságban élni. Vagy valami ilyesmi.


Szóval kettőnk közül, még mindig te rinyálsz, amiért nem olyan a rendszer, amit te elképzelsz.


De egy jó pszichiáter, lehet jobb lenne. Meg a Caps Lock mellőzése.

2012. júl. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem pusztuljon a rendszer. Csak egy példa amit utálok: Elegem van abból, hogy azt látom, hogy az egyik ember a 100-ból kőgazdag, veszi az elkényeztetett kölkének a motort, autót, mert leérettségizett, közben aki tanulna annak a szülei még a bejárást, kolit sem tudják fizetni. Most gondolod, hogy ha tanulni akar, akkor dolgozzon.

1 hol dolgozzon?

2 miért dolgozzon, hogy ha a másik minden lóf@szt megkap azért mert gazdag f@szból csöppent ki.

Nem az volna a normális ha mindenki azonos esélyekkel indulna? Ez hol van a mai világban.

A másik bajom, hogy olyan emberek keresnek milliókat akik sz@rt sem érnek, politikusok, ügyvédek, színészek, egy csavart nem tudnak becsavarni, életükben nem dolgoztak, nem ismerik a kimerültséget, és mégis ők élnek egy álomvilágban. Hogy van ez, és legfőképpen miért?

Mondhatjátok, hogy irigy vagyok, de gondolj bele mi lesz 50 év múlva, ha marad ez a rendszer. Lányod születik eladják egy gazdagnak, vagy megy k.rvának? Mert máshogy nem fog megélni. Én azt mondom inkább éljen mindenki úgy mint a középkorban, mint hogy egyesek meg nem érdemelt gazdagságban tengessék mindennapjaikat. Én nem akarom, hogy ha lesz gyerekem ebben a világban éljen, küzdjön, dolgozzon, tanuljon ő is mint mindenki más azért, hogy jól éljen. Ha te nem így gondolkozol mint én, akkor vagy gazdag, vagy hülye vagy. De más választásod úgy sincs, mert így fogsz élni, ahogy leírtam, mert ennek a rendszernek a napjai megvannak számlálva.

2012. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
ma 13:39 vagyok. Hogy a kérdésre válaszoljak, igen ezért várom, mert emiatt a rendszer miatt sz@r az én, és mások élete.
2012. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
72%

Ígyvan, még az ősemberek is boldogabbak voltak nálunk, szánalmas hogy olyan férget irányítják a világot akiknek a kezükben van a FED meg az IMF, és rohadtul lesz*rják hogy csődbe megy sok ország a visszafizethetetlen adósságtól..

Le kéne nyakazni az összes milliárdos bankárt

2012. júl. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

"Én azt mondom inkább éljen mindenki úgy mint a középkorban, mint hogy egyesek meg nem érdemelt gazdagságban tengessék mindennapjaikat."


Mert ugye a nemesek és papok által elnyomva a középkorban élni, írástudatlanul, a legutóbbi pestisjárvány után, a következő háború előtt annyira jó volt.

Az élet megjelenése óta a Földön nem éltek még lények akkora jólétben és biztonságban, mint a mai átlagmagyar teszi, de ő itt rí, mert másoknak jobban megy nála.

2012. júl. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
# 13/17 tegnap 17:38 Rendben caps lock nélkül is megmondom miért tévedsz; egy mert azt hiszed falakból van a legrosszabb börtön, és mert azt hiszed hogy szabad vagy... Hát persze, azt teszed, amit szabad, ugye..?:)
2012. júl. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

"Mert ugye a nemesek és papok által elnyomva a középkorban élni, írástudatlanul, a legutóbbi pestisjárvány után, a következő háború előtt annyira jó volt. " Bocs rosszul fogalmaztam, a középkort a technológiában értettem, ez persze nem jöhetett át. És persze ennél élhetőbb körülményekben reménykedem, de ettől függetlenül, még mindig jobb mint az egyenlőtlenség.

"Az élet megjelenése óta a Földön nem éltek még lények akkora jólétben és biztonságban, mint a mai átlagmagyar teszi" Ezt meg ugye te írtad el, komolyan ezzel fellépek stand up comedyben:D

2012. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
"Hát persze, azt teszed, amit szabad, ugye..?:)" Nah a témától eltérve, igen ez bennem is megfogalmazódott. Most pl.: ha én úgy döntök kizárom magam a civilizációból, mert nem tetszik, kimegyek az erdőbe kivágok pár fát építek házat, legelőt, vagy bármit, akkor miért lesz az, hogy jön a kormány és eldózerol mindent amit felépítettem? Hol a szabadság, vagy az csak addig van amíg dolgozok?;)
2012. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!